Ise

Olsztyn

Ise

Opinie o Ise

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Ise? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Naiwny

Nie mogę skontaktować się Pod każdym nr jest poczta głosowa na pocztę e-mail nie mogę wysłać

Ktosik

Są niewypłacalni, nie ogę odzyskać zaległej wypłaty. Omijajce z daleka ta firme!!!!!

Naiwny
@Ktosik 27.01.2016 14:22

Ja też mam trudności z tą firmą.Trener też już w niej nie pracuje i nie może mi też pomóc

Zostaw opinię o Ise - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ise