PPHU Ewan Ewa Majcher kontenery Jarosław

Jarosław

Opinie o PPHU Ewan Ewa Majcher kontenery Jarosław

Witam, jeżeli ktoś się zastanawiał nad pracą w tej "firmie" to nie polecam : przede wszystkim praca na czarno, nadgodziny baaardzo często i to nie zawsze płatne, wypłata rzadko na czas i można by tu jeszcze dużo wyliczać... Szef bez pojęcia w temacie, bo co może się znać jak od niedawna "firme" prowadzi w tej branży..., szefowa to lata i pysk drze a sama nie wie o co chodzi. Szef to szkoda gadać... klient przyjeżdża z reklamacją to ten się chowa i każe mówić że go nie ma, że niby wyjechał i bardzo zajęty na spotkaniu jest a później jak jedziemy usuwać reklamację bo coś cieknie albo rdza to tylko wstyd za niego.Kiedyś jak się ktoś wkurzy to po mordzie dostanie tak jak ponoć w Hiszpanii dostał. Ale jest jeden pozytyw, można z kolegami w pracy zalać smutki i tak często robiliśmy :)

Zostaw opinię o PPHU Ewan Ewa Majcher kontenery Jarosław - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Ewan Ewa Majcher kontenery Jarosław