Opinie o Żabka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Żabka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Łódź

Klientka

Żenada żabka na 11 listopada łodzi o godzinie 21 już nie zjesz tam ani hod-doga ani paniki nic na ciepło roler jest wyłączony. To co to znaczy że żabka pracuje do 21 . A jak wcześniej były włączone to ekspedientki robiły miny jak się kupowało hod-doga jak by robiły je ma siłę. Ogólnie te osoby co tam pracują się nie nadają wogule obsługują bez humoru bez uśmiechu ba twarzy bez wigoru. Pozdrawiam serdecznie klientką zabki 11 listopada łódź radogoszcz zachud.

@Klientka

Coś wyjaśnię l, to że sklep jest otwarty do 23 nie oznacza, że wszystko będzie działać do 23, pięć i roler trzeba umyć co nie zajmuje 5 minut a pracownicy nie zostają charytatywnie po godzinach w pracy.

Pracownik Nowy wpis

Najgorsze że niema umowy na pełny etat.tylko na pół albo jedna czwarta.ja osobiście swojej na oczy nie widziałem a pracuje 2 mc.zarobki średnie.praca jak to w sklepie.klienci różni.trzeba się uodpornić.to praca dla emerytów bądź rencistów którzy jeszcze mają siłę pracować.badz dla ludzi którzy chcą spróbować pracy w handlu.na dłuższą metę dla rozsądnego człowieka myślącego o przyszłości to już nie

@Pracodawca

Bardzo miła obsługa :) Polecam Wólczańska 77:)

Klientka Nowy wpis
@@Pracodawca

Otóż nie polecam tej żabki pracownice są bardzo nie miłe wypraszają ze sklepu a żyrafa w blond starsza rzuca się na klientów jedyna miłą osobą tam to pani Kasia pozdrawiam

Jakub Nowy wpis

Witam, polecam Zabke na ul. Cedry 6 na nowym zlotnie. Jeżdżę po całej lodzi i trochę tych sklepów zwiedziłem ale tutaj jest naprawdę sztos. Bardzo miła szefowa, fajny personel, czysto i aż miło się tutaj wchodzi. Szczerze polecam

Mateusz Nowy wpis

Żabka znajdująca się na ul. Więckowskiego 82 posiada bardzo nieprzyjemną obsługę pod względem zamówienia otóż, poszedłem tam z dziewczyną po dwa zestawy frytek z nuggetsami, spotkała nas bardzo nie miła sytuacja bo czekaliśmy z 40 minut gdzie jedna porcja zajmuje max 3min, panie tam pracujące robiły zamówienia dla innych klientów zamiast dla mnie a zamówiłem przed nimi. Po 35 minutach któraś z pań sobie przypomniała że czekam na zamówienie i powiedziała to do innych swoich koleżanek ale oczywiście najpierw zrobiły dania komuś innemu. Jestem zażenowany zaistniałą sytuacją iż nawet nie usłyszałem przepraszam, zostałem potraktowany jak śmieć, mam nadzieję że zrobią coś z tą żabką Nie polecam!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Żabka.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Klientka

Natalia
@Klientka

Może to jakaś forma dobrej diety dla klientów, żeby po nocach nie jedli? ;p tak się zastanawiam czy tego typu zażalenia można gdzieś ewentualnie zgłosić? np., do franczyzobiorcy? on tu zarządza, tak?

Klaudia.
@Klientka

Teoretycznie roler powinien działać do 22 i tak jest odgórnie powiedziane. Natomiast jeżeli wszystkie parówki pójdą mi o godz. 20.50 nie będę wyjmowała nowych bo nawet nie zdążą się podgrzać . ;) Ps pracuje w innej żabce.

Kretek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Żabka w Łodzi Zawiszy 29 bardzo bezczelna obsługa jestem oburzony takim zachowaniem w stosunku do klienta , gdzie dawna maksyma " klient nasz pan " ? Na pewno więcej tam nie pójdę i wszystkim odradzam jeżeli nie chcą być traktowani jak intruzi ,mam nadzieję że właściciel przeczyta ten post i wyciągnie wnioski jeżeli nie chce syracić koleknych klientów

Angelika

Bardzo miła sympatyczna Pani Renatka Ul Żeligowskiego 46 zawsze uśmiechnięta mówi dzień dobry i dowiedzenia porozmawia i do dzieci i również ma fajne podejście chodze prawie codzinnie i dawmo nie spotkalam tak sympatycznej pracownicy żabki

Krzysztof Ciesielski

Serdecznie nie polecam Żabki przy ulicy Wici 32, przyszliśmy kilka minut przed 19 wraz z rodziną po kościele, żeby dzieci mogły sobie wybrać sobie coś słodkiego (sklep według info w necie powinien być czynny do 20) Jakiś kompletny imbecyl handlowy który uważał, że jest managerem, głośno wszystkich znajdujących się w sklepie klientów zestresował, nieprzyjemnym głosem oznajmiając, że zamykamy i proszę się streszczać, a gdy dzieci wybierały sobie smakołyki przy kasie, stanął przy drzwiach i rzucał nieprzyjemne uwagi. Gdy wychodziliśmy ze sklepu poprosiłem o bardziej kulturalne zachowanie, bo inaczej nie będziemy tam przychodzić. Odburknął agresywnie, że nie zaprasza! Gdy poprosiłem o księgę skarg i wniosków, odparł że to przeżytek (usunięte przez administratora), a gdy powiedziałem, że napiszę swoją opinię o nim w internecie, zaczął za mną chamsko flugać (co słyszały dzieci- 9 lat i 4) Nie rozumiem jak ktoś tak niekompetentny może w ogóle pracować w handlu, a co dopiero być managerem w znanej, popularnej sieci. Nie będę zniżał się do jego poziomu i nazywał podobnie burackiego zachowania wprost, zachęcam jedynie żeby omijać tą Żabkę z daleka.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Żabka?

@Alinka1995@onet.pl

Zabka na ulicy wschodniej74 porazka kobita starsza d4ze sie i z laska podchodzi do klienta.Hod dogi stare,czulam alkohol od tej starszej kobity.Nie polecam

urszula

Czytając opinie o slkepie zabka na ul. wolczanskiej 77 nie zgadzam sie ztym co jest napisane.Ponieważ obsługa w tym sklepie jest nienaganna panie bardzo miłe, nie spotkałam się jeszce choc zakupy robie tu codzienie w drodze do pracy żeby była zamknieta lub panie stały sobie na schodach. Tak jak nadmieniam obsługa super pozdrawiam panie tego sklepu.

Czy w Żabka możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ela1979

Witam jestem klientka ząbki na ulicy wschodniej 74 w łodzi,siwa starsza pani bardzo nie miła wiecznie nie zadowolona,krzyczy na klientów,nie nabija paragonow na kasę.(usunięte przez administratora) i tyle.Nie polecam.

K.p
@Ela1979

Witam bylam pracownikiem tej zabki i nie zgodze sie z opinia znam Pania w siwych wlosach jest mila osoba cala moja rodzina robi zakupy u tej Pani i paragony mamy zawsze wydane oraz fajne szefostwo prace tam wspominam bardzo pozytywnie

Atena

Nie podoba mi się, zresztą nie tylko mnie ale także innym osobom, które na to zwróciły uwagę, że panie z Żabki ciągle stoją przed sklepem i palą papierosy, po czym widząc klienta, wchodzą do sklepu i nie umywszy rąk obsługują. Nie jest to estetyczne, szczególnie dla niepalących. Żabka, ulica Wędkarska 3, Łódź Ruda pabianicka.

Czy w Żabka zatrudniani są obcokrajowcy?

Żabka na Olechowie przy placu zabaw obok górki, posiada wulgarnych pracowników. Sklep ten na sklepie posiada inne ceny niższe, a przy kasie ceny są dużo wyższe. Zwrotów nie chcą przyjąć, zwrócić pieniędzy też nie, wycofać transakcje opłacona też nie.

Bubel

Co fo opini o żabce na Wolcznskiej77, bardzo dobrze zaopatrzony sklep, a przede wszystkim miła obsługa, sklep otwarty już przed godziną 6 świeże pieczywo i pani blondynka bardzo uprzejmna pomoże doradzi takich pracowników powinny mieć żabki na struga róg z wolczanska i na Żeromskiego tam to dopiero masakra nie polecam tam zakupów a zwalaszcza hot dogów .

Klijentka

Witam chciałam polecić zakupy u Pani Moniki na Wólczańskiej 77 miła obsługa pomoże doradzi zawsze powita i aż miło zrobić zakupy natomiast Pani Iwona zawsze nadonsana nie miła wyprasza klijentów i zawsze coś nie pasuje.

Maniuś

Żabka limanowskiego 28 kompletny dramat. Nie polecam pracy u tej pani. Wszystko jest dobrze dopoki nie upominasz sie o umowe i podwyżke bo najnizsza krajowa poszla w gore. Wtedy zabieraja ci klucze i karte twierdzac ze ich nie stac. Robisz ponad etat a umowe masz na pol etatu albo wcale. Po zwolnieniu nasylaja miejscowych patusow zeby tylko papierow nie wydac. Na wszystkim chce oszczedzac. Znajomi robili jej za konserwatora nawet dziekuje nie uslyszeli. Jej konkubent (20 pare lat) bezczelny do granic mozliwosci. Bardziej on rzadzi niz franczyzobiorczyni. Nie znaja kp ani praw pracownikow. Dziwie sie kto im dal sklep tak znanej marki we franczyzne. Pracownikow nie szanuja. Jak ktos sie nie zna na kp i przepisach jest wygodnym pracownikoem ktory bedzie pracowal za przyslowiowa (usunięte przez administratora). Jesli naprawde ktos szuka zatrudnienia w zabce wszystkie inne tylko nie LIMANOWSKIEGO 28. Ten sklep to jest pomyłka. Pracownicy sie narażają lapiac (usunięte przez administratora) i nawet nie uslysza slowa dziekuje. Pani mila na rozmowie wstepnej a potem pracujesz za smieszna stawke z umowa na pol etatu albo bez. Nie polecam

Nick133

Łódź, Żabka al. 1 Maja 11 lok U1. Babka szukała osób do pracy. Zgłosiłam się. Odprawiła mnie z kwitkiem. Za chwilę zadzwoniła, żeby się cofnąć. Dała ta pracę, kazała przyjść na następny dzień na 8 rano. Zrobiona została przezemnie dostawa pomimo, że się uczyłam większość obserwacja. Poniżej już na magazyn na półki wszystko odkładane przez moją osobę. Ciągle kasa, hot dogi. Ciągle coś robiłam/robiłem. Z pytaniem jak na następny dzień to na 8 znowu. Półtorej godziny później telefon, że podziękowała mi za pracę. Po prostu moja osoba została wykorzystana, bo były dwie dostawy. Nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Łódź

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żabka