Qschilders+

Hilversum

Opinie o Qschilders+

Marcin

Oszuści którzy przyjmują ludzi na czarno szefowa straszy że niedostana wypłaty..pracowałem tam dwa tygodnie prace zaczynalem o godzinie kolo 11.00 do 19.00 bo Pani Katarzyna Sawicka (szefowa) miała yogę hehe więc trzeba w niedziele iść do pracy aby nadrobic caly tydzień godzinami.ludziom o słabych nerwach nie polecam !!! pracowało tam już pełno ludzi nikt nigdy w tej firmie nie był zatrudniony legalnie oprócz szefostwa a przez telefon szef (Sebastian) mówi ze po przyjezdzie do holandi jest podpisywana umowa, parę osób zjechało bez pieniędzy,jak ktoś nie pozwala na wyzwiska obrażliwe słowa w jego kierunku i się postawi to są gotowi wyrzucić człowieka z domu ,i radż se sam jestem tego przykladem pozdrawiam Marcin

Zostaw opinię o Qschilders+ - Hilversum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qschilders+