WULF MEBEL

Opinie o WULF MEBEL

pani basia

no dziwactwo żeby firma taka jak ten wulf nie miała swojej strony internetowej, zaskakujący zabieg marketingowy tym bardziej że prowadzone są rekrutacje na zatrudnienie u nich jako stolarz i pomocnik stolarza w Poznaniu. tak się składa że jestem super moicna w tym temacie i szukam pracy, dajcie prosze cokolwiek znać, buziaczki

Zostaw opinię o WULF MEBEL - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WULF MEBEL