Emida sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Emida sp. z o.o.

eryk

głownie zjamują sie marka skody prawda? Polecacie naprawy u nich?

umowa

jak dla mnie to umowa to rzecz swieta- wiec nie wiem czemu nitkorzy tego zupelnienie przestrzegaja. jesli to co piszecie to prawda to jest pewne rozwiazanie ktore mozna zastosowac. mam nadzieje ze ktos na to wpadnie sam i tyle i bedzie mial wsyzstko dobrze zalatwione. pozdrawiam wszystkich serdecznie

XXX

PRACOWAŁEM NIE POLECAM.(usunięte przez administratora) juz nie ma pozbyli sie jej, ale i tak jest nieład!!!!!

nn

Nie warto tam pracować!! Człowiek jest traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przy wypłacie możesz być pewny że jak ktoś zarobi pare złotych więcej to komuś innemu obcięto tylesamo. Kierownik salonu - fałszywa i nie dająca nikomu zarobić chciwa kobieta.Ale za to perfekcyjna pani domu- brak pomyslu na prowadzenie firmy ale za to pracownicy robią za sprzątaczy.

Perezz

Ja chciałbym tam podjąć pracę. Możecie szerzej napisać o tej firmie?Dalsza znajoma pracuje tam kilka lat ale nic szczegółów nie mówi lecz tylko tak ogólnikowo.

lolo

potwierdzam - porządna firma- porządnie cię [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 10-go przy wypłacie.

zadowolony pracownik

Porządna firma:)

słaby

mowicie o salonie r rudzie śląskiej czy w krakowie??

wampir

Proszę dokładniej, co i dlaczego ?

wampi

Dlaczego,aż tak źle ?

ktoś kto tam pracował

Oszuści z panią dyrektor (usunięte przez administratora)na czele. Pracownik jest (usunięte przez administratora) nie musi zarabiać.

KLIENT

BAJZEL

ona i on

lepiej nie mieć z nimi nic wspólnego, mało płacą, daleko im do uczciwego traktowania pracownika i klienta

Zostaw opinię o Emida sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emida sp. z o.o.