MEDIA GROUP CONSULTING SP Z O O

Szczecin

Opinie o MEDIA GROUP CONSULTING SP Z O O

KTO?

Ten kto pisał powyższy post jest albo złośliwym idiotą albo nie wie gdzie pracował i myli instytucje.. Firma Media Group Consulting nigdy nie zajmowała się sprzedażą żadnego sprzętu medycznego a działalność dotyczy wydawania publikacji naukowych. Zatem admin powyższe bzdury powinien skasować a koleś który to pisze odpowiadać za przekazywane treści i zniesławienie.

Szybki

Witam wszystkich stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Będziecie państwo mieli spore problemy angażując się w to przedsięwzięcie. Byłem sprawdziłem, odszedłem w odpowiednim momencie. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń, które tylko udają medyczne, nie posiadają one takiej klasyfikacji!!!! Charakteryzują się one niska jakością i właściwie tyle o ich działaniu, cała magia placebo. I wciskanie bez sumienia tego ludziom, czysta akwizycja.Firma posiada profil na fb: Ritello Szczecin Team - szczecin Poland link do krs media-group-consulting-sp-z-o-o.opiniafirmy.pl/. Pamiętam jak mnie przyjęli, rozmowa kwalifikacyjna w domu ha ha co za buc z tego szefa. Bez kultury. Agresywny.Ale tu już moja wypowiedź robi się emocjonalna, więc rzeczowo : NIE POLECAM NIKOMU !! UWAŻAJCIE !!!

Zostaw opinię o MEDIA GROUP CONSULTING SP Z O O - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA GROUP CONSULTING SP Z O O