centralne biuro detektywistyki i obserwacji

Poznań

Opinie o centralne biuro detektywistyki i obserwacji

naiwny

Nie polecam!!! Zalegają z wypłatami po 3-4 miesiace, tak naprawdę rzadzi tam nie pan prezes a pani marlenazandecka, ktora naciaga ludzi, opowiada im bajki, wyludza pieniadze, nie splaca długo w. Mają na koncie kilku komornikow, sprawy karne, sprawy w pip, ludzie nie maja poplaconycg skladek zus, brak świadectw pracy, tylko rozszczenie i straszenie pracowników by nie dochodzili swoich praw i pieniedzy. Ponadto bratanie się z polswiatkiem, obiecane złote góry... powonni im zabrac możliwość zatrudniania kogokolwiek. Zadluzona po uszy wielka pani prezes rozbijasie pozyczonymi samochodami, a dlugi nie pozaplacabe

Gość

Przede wszystkim nie płacą!!! Od dwóch lat próbuję odzyskać pieniądze i mimo, że mają na karku komornika i US to nic sobie z tym nie robią... NIE POLECAM!

gość

Witam serdecznie, chciałam podzielić się moimi wrażeniami po odbytej kilka tygodni temu rozmowie w sprawie pracy w CBDiO. Rozmowa odbyła się z panem "prezesem" ubranym w niebieski T-shirt. Pierwsze pytanie jakie zadał mi pan prezes było- jaka jest pani ulubiona bajka (???). Póżniej padła propozycje przejścia na TY podczas rozmowy. Generalnie nie ma się co spinać przed rozmową. Pan prezes ubrany jest na luzie. cały czas pyta się czy uczestnik ma jakieś pytania odnośnie pracy a sam nie pyta o zdobyte doświadczenie w poprzednich miejscach zatrudnienia. Oczywiście nie można odmówić panu znajomości zasad sovoir-vivre bo najzwyczajniej w świecie nie ma odwagi napisać komuś maila, że nie spełnia oczekiwań. Być może to przywilej prezesów, że po prostu nie muszą nikogo informować. Wrażenia po rozmowie- średnie. Dużo opowiadania o firmie i jednocześnie brak zainteresowania umiejętnościami kandydata. Miałam wrażenie, że to ja prowadzę rozmowę a nie pan prezes, Ale życzę wszystkim powodzenia! Pozdrawiam

Wydymany
@gość 01.10.2014 13:58

Ten prezes to figurant. W firmie rządzi pani prezes. Cała ta firma to jedna wielka parodia biura.

Zostaw opinię o centralne biuro detektywistyki i obserwacji - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centralne biuro detektywistyki i obserwacji