Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.

Kalisz

Opinie o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.? Zachęcam do sprawdzania aktualności pod linkiem: http://www.dr-marcus.pl/biuro_prasowe/informacje_prasowe

Zainteresowana

tim
@Zainteresowana 03.11.2016, 21:00
Czy wiecie co z pracą w domu bo komuś pomagałam chalupniczo ale się zwolniła i czy jest możliwość podjęcia takiej pracy?...

Jak masz znajomości to dostaniesz , ale z tego co się orientuje stare wyjadaczki biorą na siebie, a koleżanki inne zarabiają...

kiła
użytkownik zarejestrowany

z tego co jestem zorientowana to nie na wszystkich stanowiskach mało się zarabia. odżwieżace i zapachy samochodowe to wbrew pozorom kasiasta branża bardzo

Byla pracownica

Tyrany w marcusie a zwłaszcza Brygadzistki Zaneta , pozjadala wszystkie rozumy . Wyzywa sie na pracownikach nie potrafi nawiązać kontaktu tylko teroryzuje . Ciekawe kiedy dowie sie o tym Pani Kierownik i doprowadzi Brygadzistki do pionu . Od jakiego czasu SA skargi ale najwidoczniej Pani Zaneta jest pod ochrona u kierowniczki . Non stop praca , stare wyrzeraczki sa traktowane z ulga i wyzywaja sie na nowych to chore . Dzieki Bogu nie pracuje juz w Marcusie i nie żałuje . NIE POLECAM NIKOMU !!! Uwazajcie i zastanowcie sie czy warto poświecić zdrowie dla najniszej krajowej ?!

Nowa

Dobre zarobki

Nowa

Dobre zarobki

lola

przestancie bzdury opowiadac .praca jak kazda inna.kto sumiennie pracuje jest dobrze nagrodzony.wyplata jest na czas,nadgodzinami mozna dorobic,jest premia uznaniowa i praemia roczna .to nie przedszkole tylko praca,a brygadzistki - wszystko mozna zalatwic jezeli w karolka sie nie leci.w markusie nadgodziny zamiast pierdolami sie zajmowac wzielybyscie sie za robote.

ula

Witam,na ile zmian pracuje sie w tej firmie? Warto??

@ula 27.01.2016, 22:48
Witam,na ile zmian pracuje sie w tej firmie? Warto??

PRACUJA 3 ZMIANY.JAK JESTES ODPORNA NA STRES TO PRACUJ W MARCUSIE.

Jola

Na ul. Górnośląskiej przed małym Tesco znajduje się biuro pośrednictwa pracy tymczasowej Interlis. Tam proszę się udać w celu złożenia dokumentów.

mala

Odnosnie wody do picia -tu trzeba przyznac racje mozna zabrac butelke ze soba na hale, wode Marcus zapewnia

mala

Zgadzam sie omijac prace w Marcusie z daleka,atmosfera okropna,niektore stale pracownice sa ok,co do pozostalych-szkoda slow włacznie z jedna pania brygadzistka.Pracownikow zatrudnionych przez agencje traktuje sie jakby byli ludzmi gorszej kategorii i racja ze trzeba od razu wszystko umiec

dżordżio

pracuję w firmie 1 miesiąc.firma nienajgorsza,ale osoby z większym stażem nie do zaakceptowania.przykładem pani Beata Wo....k.chora kobieta z przerośniętym ego.myśli że pozjadała wszystkie rozumy ,a normalnie jest zerem.Ma uważnie u kierownictwa ale nie wiem dlaczego???może donosi???szczerze oddana miesięczna młoda pracownica.pozdrawiam

Ruda

Praca w tej firmie jest ok,kierowniczka spoko brygadzistki też można się wszystkiego nauczyć jak się chce ;-)Ja pracuje kilka miesięcy nie narzekam :-)Pani Alicja w porządku,pani Tereska,pani Żaneta też,kierowniczka wymagająca ale też mozna wszystko z nią załatwić.POLECAM.

@Ruda 31.07.2015, 16:40

OWSZEM FIRMA W PORZADKU,ALE KIEROWNICZKA NA PRODUKCJI W MARCUSIE UWAZA SIE CHYBA ZA WŁASCICIELA,DLA MNIE JEST NIKIM.JA PRACUJE OD POŁOWY STYCZNIA TEGO ROKU NA ZMIANIE BRYGADZISTKI PANI ŻANETY,TERAZ JEST NA URLOPIE,ALE WRAZENIE Z JEJ ZAZADZANIA TO ZEROWE.TYLKO WYZYC SIE NA PRACOWNIKU I WDROZYC SIE W 5 MINUT.TO JEST CHORE.A PANIE Z KTORYMI PRACUJE ETC.PRACOWAŁAM BO REZYGNUJE SA W PORZADKU.

Fiona

Uważam,że firma jest w porządku,wypłaty są na czas,pracuje wiele lat,50,100 są za nadgoziny odpowiednio wypłacane.Kierowniczka i brygadzistki sa wporządku,można wszystko z nimi załatwić.Wodę do picia wnosimy na halę.To co jes napisane powyżej to są bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napisał to ktoś komu nie chciało sie pracować i został zwolniony.Nie zaszkodzicie firmie takimi pustymi opiniami,kłamstwami.Trzeba pracować jak w każdej firmie produkcyjnej a jak komuś się nie chce to niech się zwolni!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Fiona 28.07.2015, 16:17

WSZYSTKO CO PISZESZ TO (usunięte przez administratora)PRAWDA.

koko

katarzyna cieślak smieszna pani kierownik człowiek ograniczony oszustwa w liczeniu nadgodzin nie wiadomo co ona z tego ma nie polecam

Kasia

omijać z daleka

takaja

Kalisz. Nie polecam tam pracy ludzie tak potrafią zniszczyć Ci psychikę że po prostu szok, jeśli nie urodziłaś się z talentem do takiej pracy to lepiej tam nie idź. bo to nic że dopiero się uczysz .. Masz od razu wszystko umieć i z a p i e r d a l a ć. i uwaga na ' panią ' E.W , która nie nadaje się do współpracy z ludźmi mniej doświadczonymi od niej.

pracuś

omijajcie jeśli jesteście na tyle inteligentni by znaleźć pracę gdzie indziej, są plusy ale minusów znacznie więcej. pani kierownik to po prostu żenada. pracownik jak niewolnik w największe upały pracuje obowiązkowo po 12 godz, nie wolno się napić a temp. na hali często powyżej 30c woda na stołówce w dystrybutorze skisła i trzeba ją pić... paranoja, 2 brygadzistki pożal się boże przydupasy siedzą a reszta niech tyra.. nadgodziny liczone 50% dla ciebie 50 % dla firmy i w soboty nie lepiej bo też 50% po 8 godz ,ostatnio kradzieże - złodzieje rower ukradli z terenu zakładu- ogrodzonego rower niebagatela wart ok 2000 ale firnma nic nie robi a kierowniczka rozkłada ręce NIE POLECAM I NIE PRACUJĘ

Zostaw opinię o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.