Diaverum Polska Sp. z o.o.

Opinie o Diaverum Polska Sp. z o.o.

Natalia

Przeglądam właśnie profil na Facebooku firmy. Znalazłam wpis z zeszłego roku, który opisywał integracyjny rejs statkiem dla pacjentów i personelu zorganizowany przez pracowników stacji dializ Diaverum w Giżycku. Profil społecznościowy firmy nie jest jednak na bieżąco uaktualniany. Czy więc takich wydarzeń było od tego czasu więcej? Możecie powiedzieć coś więcej o organizowanych przez firmę wydarzeniach? A może pracownicy również mają duży wkład w organizowane akcje? Macie możliwość wdrażania swoich własnych pomysłów?

Natalia

@lecho czy byłeś zainteresowany aplikacją do Diaverum Polska Sp. z o.o.? Przesłałeś swoje CV do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacji. Bardzo pomocna będzie również informacja o tym, czego można się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

lecho

ciężko troche powiedziec co nowego wydarzyło się w firmie, bo w ogóle nie widze tutaj żadnych ofert pracy, oststnia była jako Asystentka/Asystent Działu Operacyjnego ale to rok temu ponad, a dyskusji tez żadnej nie ma, wiec osobiście to troche się martwie już.

Jak wygląda praca w firmie Diaverum Polska Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Diaverum Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diaverum Polska Sp. z o.o.