Opinie o DACHSER w Gądki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DACHSER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DACHSER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DACHSER w Gądki

2400 na poczatek przez agencje pracy dla której trzeba zrobic 600h i po tym czasie podbisuje umowe bezporsednio z DASHER

witam mam możliwość podjęcia pracy jako operator wózka widłowego zaproponowali mi na początek 2400zl/brutto jesteście mi coś wstanie powiedzieć o tej firmie ? widzę dożo opinii ale interesuje mnie coś Świeżego pozdr.

wkurwiony

Firma do dupy, 0 szansy na awans, płatność słaba, 0 zniżek na benefity i kadra kierownicza porażka

marty

WYPŁACALNOŚĆ PRACODAWCY, CZYLI PRZEWOŹNIKA PODWYKONAWCY. Dostałem propozycję pracy na solówce, rejon Słupsk. Warunki zatrudnienia jak wszędzie w transporcie... Generalnie pasuje mi ale mam rodzinę na utrzymaniu i nie chciałbym odbierać wypłaty w ratach.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
marty

A co z kierowcami w Pruszczu? Zbyt ładnie jak obiecywał. Jest gdzieś haczyk?

Półautomatyczna_glebogryzarka

Jaki klub makowca czyżby (usunięte przez administratora)?

....

Ja tam pracowałem jakis czas. Zeczywiscie praca, zarobki i socjal ok, nie można narzekać...ale ten klub "Makowca" nie do zniesienia. ...!!!!

jaka songo

michal jedz i zapytaj bo warto

hehe

Tak zastanawiam się na jakiej podstawie piszecie że to (usunięte przez administratora) Ja pracuje tam od roku i jestem bardzo zadowolony atmosfera spoko (Ci od syfu i gówna już nie pracują :)) zarobki jak na tą okolice bardzo dobre i są świadczenia socjalne wczasy pod gruszą, zapomogi, bony na święta DLA PRACOWNIKÓW a nie dla kadry (co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane) Z czystym sumieniem mogę polecić firmę osobą szukającym pracy, a nie obibokom .

ROY

Czy w Pruszkowie jeszcze pracuje Mućka ? Czy ktoś może wie.

Na pewno zależy od stanowiska. Jeżeli byleś na rekrutacji to wiesz jacy ludzie, mi osobiście nie przypadli do gustu. Podejrzewam że atmosfera kiepska

Tom

Witam, jak wygląda praca i płaca w Sosnowcu?

olek

Dostałem ofertę pracy w Dach-se ktoś może pracował w oddziale Brwinów / Pruszków . Jak tam jest , ktoś coś może podpowiedzieć w temacie , warto ?. Jak zarobki? Jacy ludzie? czy warto ?

KabaN

też wieżdżam, pozdro, piona !

super firma polecam

mloda

hey ide tam do pracy . ale mam prosbe podajcie mi nr tel do tej firmy bo moja kumpela chce tam tez isc pilne prosze wyslac na email: [usunięte przez moderatora]

angelo

wielkie bzdury pisze anonim i jakiś tam ja. Robota spoko polecam każdemu kto dostanie propozycje pracy w tej firmie.

wielkie zero, delikatnie mówiąc, jak [usunięte przez moderatora] nie będziesz lizał to się nie wybijesz, a zwłaszcza nie zarobisz.

angelo

Anonim ty chyba nie wiesz co piszesz jaki brak szkoleń a jak sie nie chce pracować to nie. Ale nie wypisuj takich bzdur w necie jak coś ci na sercu leży to powiedz to prosto w oczy.

20-20

Praca super , atmosfera super lepszej roboty nigdzie nie znajdziesz.

@20-20

Tak a jak te zarobki się kształtują skoro jesteś tak zadowolony? . Ja raczej nie jestem przekonana do tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna to fikcja i dawno ustalone jest kto będzie zatrudniony w tej firmie. Nie podają również feedbacku odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej więc po co rozmowa ?? Nie polecam.

zgadzam sie z ta opinia. pracuje sie za pol darmo, a atmosfera masakra!!

Zostaw merytoryczną opinię o DACHSER - Gądki

• Jak się pracuje w DACHSER?

Zobacz opinie na temat firmy DACHSER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACHSER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACHSER?

Kandydaci do pracy w DACHSER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACHSER