Przedszkole Miejskie nr 9

Legnica

Opinie o Przedszkole Miejskie nr 9

Marta
użytkownik zarejestrowany

@monika niekoniecznie. Czasem użytkownicy mają informacje o rekrutacji, są wśród nas też pracownicy, którzy też mogą taką informację przekazać. Oczywiście warto przejść się do pracodawcy, czyli w tym wypadku Przedszkola Miejskiego nr 9, ale nie skreślajmy forum, ponieważ jest ono tworzone, by pojawiały się na nim same rzetelne informacje.

monika

Zeby sie dowiedziec o wolnym miejscu do pracy raczej trzeba wybrac sie do wybranego miejsca czy przedszkola i zapytac.Bo wydaje sie ze tu nie za bardzo mozna sie dowiedziec, na takim forum.

monika

Do Natki ,Anki i Saka

Nie jesteś tego pewna Natka,czy porażka.W prywatnych przedszkolach płaci się nie tyle co tu piszą.Tylko ok.500ZŁ.A przynajmiej w prywatnych jest pełna opieka nad dzieckiem ,a nie jak w miejskich przedszkolach brak pełnej opieki.To przedszkole ma negatywne opinie.

Anka

Ja jestem zadowolona.Place "grosze" za cały dzień opieki,zabawy,nauki.dziecko zadowolone.czego chcieć wiecej.A na 1500 mnie nie stać i nie wiem czy byłoby warto.

Róża

A ja nie jestem zadowolona z tego przedszkola,posłałam tam dziecko i to był mój błąd.

stokrotka2

Jestem zadowolona z tego Przedszkola.Dobrze zrobiłam ,że posłałam tam dziecko.Posłuchałam opinii i nie zawiodłam się (już trzeci rok) :-)

stokrotka

Widzę, że ktoś tu się bardzo obawia negatywnych opinii na temat przedszkola i za każdym razem kiedy taka się pojawi, staje w obronie tej placówki. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wnikliwi rodzice, którzy poślą tam swoje dziecko, szybko przekonają się w jaki sposób funkcjonuje placówka. Proszę nie upominać forumowiczów, co mogą pisać, a czego nie. Chyba od tego mamy forum, żeby móc się wypowiedzieć na dany temat. Na tym też chyba polega demokracja... .

rodzic

Moja córka też lubi chodzić do przedszkola.Jest bystra, szybko uczy się wierszyków i piosenek.Lubi swoje panie.zawsze jest uśmiechnięta gdy ja zaprowadzam i gdy odbieram.Nigdy nie opowiada o niepokojących sytuacjach więc dziwią mnie negatywne opinie.A jeszcze bardziej dziwi mnie postawa rodziców ktorzy to wypisują.

zadowoleni rodzice

Jesteśmy rodzicami przedszkolaka z tego przedszkola Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.Dziecko chętnie chodzi, lubi swoje panie, codziennie opowiada o kolegach, o tym co robili.Od początku było dobrze i nie było np płaczu. Z nauczycielami dobrze się rozmawia i o tym co dobre i o tym, co niepokoi.Widac ze są dobrze przygotowani do pracy.Polecam to przedszkole :-)

poczatkujaca mama

Pomyłka ta pinia nie do tego Przedszkola;P Pozdrawiam

Poczatkujaca mama

Moj Synek chodzi do tego przedszkola.Niestety wstaje niechętnie i idzie z placzem,ale nigdy nie pomyslalam,ze dzieje mu się tam krzywda.To jest moje pierwsze dziecko i wiem,ze dobrze robię,sama mam łzy w oczach kiedy go zaprowadzam jak widze jego zachowanie.chodz jestem już dorosła a co ma powiedziec maluszek który zawsze był z mamą.Pierwszy raz słyszę ze mozna tylko w piatki brać zabawkę.Mój synek bierze w dzień w dzień dwa misie i nigdy nie powiedziano mi ze mam jemu nie dawać,bawi sie nimi czy nie nie wiem,ale chociaz mysle ze szybciej sie uspokoi.Panie też są bardzo miłe i sympatyczne jezeli przychodze po synka zawsze mogę liczyć na rozmowe z nauczycielką,krótką czy plakał czy zjadł obiadek.a jezeli chciałabym dłuższej raz w tygodniu mozna sie umówic na rozmowe.Zawsze wychodzi zadowolony,dzieci maja na korytarzu swoje tablice grupowe wywieszaja prace dzieci i zdjęcia z dnia.Syn mało mówi ale odkąd chodzi do przedszkola poprawił sie,jest grzeczniejszy,bo zawsze było go wszędzie pełno,nawet powiedział mi po swojemu ze Pani go przytula i caluje jak placze.A jeżeli chodzi o dyscypline,myśle ze na pewno jest,musi byc w grupie jest 25 dzieci nie moga zawsze glaskać i chwalić jak zrobią coś źle.Mieszkam od niedawna w Legnicy ale myśle ze wybrałam dobry wybór przedszkola dla Mojej pociechy,płatność też nie jest wysoka i oddaja kiedy dziecka nie ma w przedszkolu....Pozdrawiam Wszystkie Mamy:)

Wanda

Fajne przedszkole, dziecko zadowolone , chętnie chodzi, najedzone (jedzonko rozmaite), przypilnowane.codziennie czegoś się uczy . Ma ulubionych kolegow.jeśli jakiś rodzic nie zadowolony to moze być tylko ten co sam nie ma czasu zajmowac się dzieckiem a od innych wymaga nie wiadomo czego.Wiecie jest "luźno" w prywatnych, tam są miejsca , teraz w Legnicy mamy naprawdę duzy wybor.

ze zrozumieniem- Anka

Czytanie ze zrozumieniem "się kłania", a tego uczą już w klasach I-III.

Zaniepokojona

Moje dziecko niechętnie chodzi to tego przedszkola 9.Tak myśle,że tam coś się niepokojącego pewnie dzieje :(

Ewka

Do "Matki" jestem wychowawcą w przedszkolu w innym mieście. W prawie każdym przedszkolu pt. jest dniem zabawki, w tym dniu dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę. Po co dziecku codziennie zabawka? Skoro w przedszkolu jest ich tyle... Najgorsze jest to, jak dzieci przynoszą maleńkie zabaweczki wielkości zabawek z kinder niespodzianki, gubią je, a poóźniej rodzice mają pretensje, że zabawka się gdzieś zapodziała. Zawsze jest tak, że najwięcej pretensji mają rodzice, którzy mało zajmują się dzieckiem. Od przedszkola i nauczycieli wymagają Bóg wie czego, a sami puszczają dzieciom bajki w tv i sprawa załatwiona. Dziecko wychowuje się samo.

Bogusia

Moje dziecko NIE CHCE WYCHODZIC Z PRZEDSZKOLA bo jest mu bardzo dobrze.chetnie chodzi wiele mi opowiada , jestem zadowolona z nauczycieli ,zajęć ,wyżywienia.ze wszystkiego.W tym przedszkolu jest dzieciom naprawdę dobrze dlatego trudno zrozumiec wpisy negatywne na temat tego przedszkola

wiola

jestem babcia , moje wnuki chodziły do tego przedszkola zawsze były zadowolone najedzone i bardzo często nie chciały iść do domu chciały jeszcze zostać. Panie zawsze chętne były do pomocy i zajmowały się moimi wnukami jak należało. moja wnuczka do tej pory odwiedza przedszkole i zawsze jest tam mile widziana.

Matka

Argumenty?? Proszę bardzo. 1. Dzieci nie wychodzą praktycznie na dwór.. 2. Cały dzień siedzą w małych salach które nie są wietrzone ani wentylowane ( jeden wielki zaduch) 3. Kadra ogólnie miła ale jest jedna nauczycielka która powinna pilnować w więzieniu a nie pracować w przedszkolu. Przy rodzicach tiu tiu tiu ale sama z dziećmi zupełnie inaczej się zachowuje. 4. Przychodząc po dziecko zastaje się widok siedzących dzieci na krawędzi dywanu.. 5. Dziecko może tylko w piątek przynieść swoją zabawkę jak oczywiście będzie zgodne z wymogami ww. nauczycielki 6. Ostatnim nieporozumieniem była tablica zachowania, dziecko jak zrobiło coś nie po myśli Pani dostawało niebieską karteczkę. Wystarczyło że była jedna niebieska karteczka na tydzień w tabelce (pomimo że pozostałe dni dziecko zachowało się wzorowo) to i tak za karę nie mogło przynieść w ten jeden dzień zabawki i musiało patrzeć jak inne dzieci się bawią. 7. Znalazło by się jeszcze sporo argumentów ale nie chodzi o to aby powytykać wszystkie błędy tylko zwrócić uwagę na problemy które są i które można rozwiązać. Czy ktoś z rodziców się ze mną zgadza?

Obiektywna
@Matka 05.05.2015, 08:12

1.Dlaczego nie zapytasz: "Kto się ze mną nie zgadza?",i z góry zakładasz ,że znajdzie się ktoś kto się z tobą zgadza. 2.Czytając niektóre negatywne opinie ma się wrażenie,że pisze je ta sama osoba. 3.JA SIĘ Z NIMI NIE ZGADZAM!!!RODZIC,KTÓRY SAM SOBIE NIE RADZI Z DZIECKIEM wypisuje głupstwa . 4.Moje dziecko jest grzeczne,chętnie chodzi do przedszkola,nie sprawia problemów ani mi ani nauczycielom,bo dobrze je wychowuje,dlatego nie szukam dziury w całym i nie przeszkadza mi ,ze dziecko siedzi na dywanie. 5.Po co mu zabawki z domu skoro możne bawić się przedszkolnymi. 6.A w ogóle, dlaczego masz tylko odwagę wytykać błędy na tej stronie.Widzisz problem idź do nauczyciela skoro uważasz,ze można go rozwiązać. 7.Pracuj nad dzieckiem i samą sobą. 8.JA UWAŻAM ŻE KADRA NAUCZYCIELSKA JEST DOBRZE PRZYGOTOWANA DO PRACY Z DZIEĆMI,Z DOŚWIADCZENIEM ,często rozmawia z rodzicami, a nie wszystkim się podoba jak są uwagi do dziecka , a nie tylko chwalenie.

Matka 2
@Matka 05.05.2015, 08:12

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ PANI MATKO !!! MASZ MATKO CAŁKOWITĄ RACJĘ,JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA.SZKODA TYCH DZIECI.

Zygmunt

Podać argumenty.. wyżej jest kilka opinii rodziców.To coś jest na rzeczy,że to przedszkole od samych wpisów nie ma dobrej chyba opinii.Nie sądze że to konkurencja.

legniczanka

Przedszkola nie polecam innym dzieciom i ich rodzicom.

Potrzeba zmian

To prawda kadrę trzeba wymienić.Napewno zmiany w tej placówce są potrzebne jak najszybciej, zanim dojdzie do sytuacji......

potrzeba zmian

Ja tam bym całą kadrę wymienił. Zmiany w tej placówce są potrzebne. Wychowawcy są przemęczeni monotonną codziennością, dzieje się tam źle.

marta
użytkownik zarejestrowany

i jak ? marika udało Ci się coś? bo ja w sumie też niby dopiero kończę studnia w tym roku, ale że z pracą cieżko i po studiach chcę wrócić do rodziców do Legnicy, to pomyślałam o tym Przedszkolu miejskim nr 9 ale pewnie mają już kompletną kadrę i nie zapowiada się na zmiany? ktoś wie jak jest? mnei nawet od czerwca pół etatu by ratowało

rodzice

Również mamy negatywne zdanie na temat tego przedszkola. Dzieci chodzą tam z płaczem. Na pytanie jak minął dzień i jak spędziliście czas w grupie, odpowiedź zawsze jest taka sama " bawiliśmy się", a ponadto? Ponadto nic innego. Kadra wychowawców nie współpracuje z rodzicami, brak jakiejkolwiek informacji dotyczącej dzieci jako grupy.Brak zebrań rodziców, natomiast opinie wydawane na temat każdego dziecka na koniec roku są czasami poniżające i niezgodne z prawdą. Odnosimy wrażenie, że nie wszystkie wychowawczyni radzą sobie z pewną grupą dzieci. Dyrekcja myślami gdzie indziej,odnosimy wrażenie, że najważniejsza w tej placówce to p. intendentka. My jako rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola nie polecamy go innym dzieciom i ich rodzicom.

ktoś - 2012-04-24 17:51:39 A ja nie polecam tego przedszkola. Małe salki,stare zabawki.Dzieci siedzą w jednym pomieszczeniu i śpią.Żadna atrakcja.Zgadzam się z Twoją opinią -ktoś :(

rodzic

jak wierzysz tylko złym opiniom to idź i zapisuj,przecież nikt nie mówi zebyś szła akurat do tego przedszkola- i musisz to pisać w internecie..Te wpisy w internecie to żenada-każdy bazgrze ,co chce bo jest anonimowy.

Nowa

Wygląda na to,że w tym przedszkolu nie jest ciekawie.Skoro są takie podzielone opinie.I właśnie zastanawiam się nad zapisaniem mojego dziecka do tego przedszkola.Mieszane mam myśli,no i boję się.Chyba wybiorę jednak inne przyjazne przedszkole.

Ha zadowolona

[usunięte przez admina] A tak w ogole to opinie typu nie polecam,brzydkie nie naleza sie dla przedszkola 9.

Nezadowolona

To przedszkole nie podoba mi się i jest brzydkie :((

Rodzic :(

A mnie się nie podoba to przedszkole,bo moje dziecko ciągle płacze i nie chce chodzić do tego przedszkola.Nie wiem czy to wina personelu przedszkola ! Może coś tam się dzieje że dziecko tak reaguje...Ta sytuacja mnie przeraża dlatego będę musiała zmienić przedszkole!!!!!!!!!!!!!!! DLATEGO NIE POLECAM , BO DOBRO DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Legniczanka

A MOJE DZIECKO ZAWSZE WRACA Z PRZEDSZKOLA ZADOWOLONE. POLECA TO PRZEDSZKOLE.NAJWAŻNIEJSZA JEST ATMOSFERA,A NIE MEBLE I ZABAWKI.

Ewa

A ja polecam;Do przedszkola chodzi moje drugie dziecko;Na nic nie narzeka,jest zadowolone.jeśli ktos chce to w kazdym przedszkolu coś mu nie bedzie pasować.

Mama

Żałosne jest to przedszkole,NIE POLECAM !!!

dla Żałosnej Mamy
@Mama 11.10.2012, 18:33
Żałosne jest to przedszkole,NIE POLECAM !!!

żałosna to jesteś Ty sfrustrowana "Mamo".przedszkole jest kolorowe w ładnym miejscu przyjazne dla dzieci i i rodziców nawet takich żałosnych jak ty.

Dla "Alinki"

O co ci chodzi z tym pytaniem?co chcesz nim osiągnąć, nie bardzo rozumiem.Taka jesteś wykształcona i taki masz wybór ,że najpierw badasz klimat placówki przed przyjęciem do pracy. Z choinki się zerwałaś- koniec sierpnia a ty myślisz o pracy w tym przedszkolu.W ogóle o przyjęciu do jakiegokolwiek przedszkola.Myślisz że tam na ciebie czekają.Ja szukam pracy od marca i nie mogę znaleźć, a Ty masz jakieś dziwne problemy.....a tak w ogóle to twoje pytanie ma pewnie rozwinąć dyskusję- bo jesteś jedną z tych ,co potrafią "mieszać " tylko w necie, szkodzić innym pod jakimś mało mówiącym nickiem.Mimo wszystko pozdrawiam i życzę żebyś mogła przebierać w ofertach pracy,badać klimat zakładu pracy , a pracodawcy żeby kłaniali Ci się w pas i prosili byś u nich pracowała.he he

Ula

Nie polecam, też tego przedszkola!

Iwona

Brak słów :( nie polecam :(

ben

Też nie polecam :(

ktoś

Zostaw opinię o Przedszkole Miejskie nr 9 - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Miejskie nr 9