Zimny Auto Sp. z o.o.

Adres: Rzgowska 142/146, 93-311 Łódź

NIP: 7292616199 KRS: 0000280525

Zimny Auto Sp. z o.o.

Opinie o Zimny Auto Sp. z o.o.

Praca za jałmużnę, po rozwiązaniu umowy i tak pieniądze zabierają. (usunięte przez administratora) !

Monika
@Były pracownik 06.10.2018 17:05

Co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Może okazać się ona nie zrozumiała dla użytkowników forum, gdyż nie zawiera konkretnych informacji. Rozwiń poruszone przez Ciebie kwestie w taki sposób, aby stały się one dla osób zainteresowanych rekrutacją do Zimny Auto cenną wskazówką w wyciąganiu wniosków o firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Zimny Auto Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Anonimowy

Tragedia .Ucinanie pensji , patrzą tylko na wyniki ,pracownik się nie liczy obiecują i płacą grosze .Kultura i zachowanie kierownictwa no cóż brak słów. Nie radzę sobie szukać tam pracy - stracenie czasu i nastawienia tyłka na obelgi za śmieszne pieniądze- nie polecam!

andrzej

UNIKAĆ FIRMY ZIMNY AUTO, WYSŁALI MI OFERTĘ, MAM POTWIERDZENIA , A PÓŹNIEJ W PERFIDNY SPOSÓB ZMIENILI JEDEN ZAPIS W UMOWIE ZAKUPU, OCZYWIŚCIE W TAKI SPOSÓB ŻE NIE ZAUWAŻYŁEM GO CZYTAJĄC UMOWĘ I W TEN SPOSÓB DOSTAŁEM UBEZPIECZENIE NA 2 LATA , ZAMIAST OBIECANEGO 3 LETNIEGO OKRESU UBEZPIECZENIA

roki

Wymagania za 10 tysięcy zła płaca nie koniecznie. Nie polecam

paweł123

kolega pracowal w marketingu i przeszedl gdzie indziej... duze wymagania, nadgodziny (do odbioru), praca w weekendy, zadnych bonusów...

dorka

zastanawiam się właśnie, jak z pracą w biurze - widziałam ogłoszenie do marketingu. Wie ktoś może czy atmosfera jest ok? Jak warunki pracy?

zielony krawat

Tragedia,kto pracował w firmie Zimny to wie jak jest.Pracownik wogóle sie nie liczy.Obiecuja złote góry i nic z tego.

były już pracownik

Pracodawca patrzy tylko na wyniki finansowe, pracownik się nie liczy. Płmappaca- najniższa krajowa plus ewentualna premia uzależniona od wyników. Żadnych bonusów świątecznych. Zatrudnienie tylko na okres próbny, a potem czasowy, aby można szybko rozwiązać umowę z pracownikiem. Na rozmowie kwalifikacyjnej roztaczają piękne wizje, a rzeczywistość jest inna. Diagności pracują na dwóch etatach mechanik i dorywczo diagnosta. Zmieniło się na gorsze. Zakaz rozmowy o zarobkach pod groźbą kary.

Thiago

Jak z zarobkami i atmosferą w pracy? Słyszałem że szału nie ma?

Avantero

Firma ma bardzo stabilną załoge dlatego nie prowadzi rekrutacji. Ewentualne wakaty uzupełniane są na zasadzie poleceń aktualnych pracowników.

Zostaw opinię o Zimny Auto Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimny Auto Sp. z o.o.