Bilex Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Bilex Sp. z o.o.

Agnieszka

Może jesteście chętni do podjęcia współpracy z Bilex? Do salonów w Łodzi poszukiwani są sprzedawcy oraz kierownicy salonu samochodowego. Bilex w zamian za uczciwą pracę proponuje umowy o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego http://www.bilex.pl/kariera.html ktoś ma doświadczenie w pracy w salonie samochodowym? Chcecie zmienić pracę? Właśnie jest idealna do tego szansa.

Agnieszka

Ostatnie komentarze są z ubiegłych lat. A jak na dzień dzisiejszy przedstawia się Bilex Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat ogólnie panujących warunków pracy. Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?

irek

każda firma ceni sobie doświadczonych pracowników @kowal, nie trzeba szkolić ale od razu wszystko wie.

mercspecial

Nie polecam pracy w tej firmie; ciągła walka o pieniądze, wszyscy sie czepiają, zarząd i dyrektorzy robią swoje auta za darmo, wykonuje sie prace niezgodną ze stanowiskiem (np odśnieżanie dachu) bo firma nie chce zatrudnić profesjonalistów. Ogólnie kadra zarządzająca jakoś sobie radzi (dobra kasa), ale cała reszta robi za grosze. Totalny brak profesjonalizmu.

on

nie polecam. niemiła atmosfera. bezczelni przełożeni. obiecują gruszki na wierzbie. faworyzują wybrane osoby. jako pracownik nie masz żadnych praw.

zgadzam się z moim przedmówcą firma nie solidna kręco wałki kolesiostwo nic ci nie pokażą dziwni sprzedawcy , [usunięte przez moderatora]niekompetentny

Zostaw opinię o Bilex Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilex Sp. z o.o.