Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.

OKRADZIONA

UWAGA FIRMA NIE WYPŁACALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, BARDZO ZŁY PŁATNIK, UWAGA FIRMA NIE WYPŁACALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, BARDZO ZŁY PŁATNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrzejek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Agnieszka

@Buu według Ciebie w firmie Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. panuje oszustwo. Co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji?

Buu

W tej firmie nie ma i nie będzie pozytywnych aspektów dla normalnych i uczciwych ludzi. Każdy się boi odezwać słowem tam gdzie trzeba zamiast tego jest obgadywanie się za plecami i jedno wielkie oszustwo.

Agnieszka

@chyba, a jakie pozytywne aspekty pracy w Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.?

rafał

chyba' poczekaj chyba powinno byc na odwrot bo zarabiasz na zlecenie 1500zł i pod stolem dostajesz 250zł tak mam to rozumiec? A skoro masz jakies pretensje do takiego systemu placonego to po co sie godziles na takie warunki umowy? Ty tez mozesz z tego tytulu miec nieprzyjemnosci

chyba

Pracowałem w tej firmie ponad rok. Umowa na zlecenie 250 zł, reszta pod stołem. Średnio 1500 zł miesięcznie. Z prezesem M.G nie dało się dogadać, straszył zwolnieniem, albo obniżką pensji. Często wynagrodzenie wypłacał w połowie w dogodnych dla niego odstępach czasowych. Nawet swojego cabrio nie szanował ( stało na firmie rozwalone). Potrafił dawać kary pieniężne za byle co. Postawiłem się raz, że skończyła mi się umowa i nie będę pracował bez - 400 zł. Ogólnie nie polecam. Prezes z kompleksami, kto go widział ten wie.

Roza

Prezes z piekła rodem, ładnie ubrany prostak który myśli że jest wyjątkowy. Cierpi na manie wielkości, ma poważne objawy zaburzeń psychicznych, ciągła mania prześladowcza. Firma się rozpada a prezes za wszelką cenę chce utrzymać standard życia, niestety wszystko kosztem ludzi pracujących w firmie. Ma w firmie kilku (usunięte przez administratora) którzy mu kablują. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to większego bagna nie widziałam.

Potwierdzam wcześniejsze wpisy, umowa zlecenia na niską kwotę (usunięte przez administratora). Praca w porządku, kasa nieadekwatna do pracy. Szef tragedia...wypicowany gość który kilka razy do roku jeździ na wczasy (usunięte przez administratora) Gdyby kto inny kierował firmą opinia byłaby dużo lepsza.

younG

4 lata za średnio 1400zł miesiecznie bez podwyzki, proba rozmowy z szefem o podwyzce straszenie zwolnieniem.

Palbabe

Umowa na zlecenie 250 zł a w rzeczywistości więcej lub najniższa krajowa przez 6 lat pracy zero podwyżki.(usunięte przez administratora) Praca dla ludzi którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie.

Beck

Pracowałem w firmie prawie rok czasu.Zarobki bardzo słabe,mobbing,żadnej pomocy ze str.firmy w procesie sprzedaży.Żadnej perspektywy na rozwój osobisty.

zielonooka

A ja się zastanawiam co tam robią te dwie babki? przecież one się na niczym nie znają.... porażka

K

Ja tam pracowałam tylko miesiąc ale było okropnie. Za nie zgaszenie światła w toalecie albo przypadkowe szurnięcie butem o panel podłogi = kara 50zł z wypłaty. Szef nieuczciwy[usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.