Cetco Poland Sp. z o.o.

Korpele

Opinie o Cetco Poland Sp. z o.o.

ojj

to chyba pisał syn prezesa....;/ w tej firmie stara się rządzić właśnie on, mimo braku kompetencji (wystarczy spojrzeć na ilość "stanowisk" jakie zajmował...) ja nie polecam, nie ma możliwości ani wykazania się, ani awansu, nie mówiąc o zarobkach. Ciągłe pretensje o coś na czym sami się nie znają ...owszem można nabrać doświadczenia, ale żeby coś znaczyć w tej firmie trzeba dobrze żyć z tym człowiekiem, nie ważne, że jesteś dobrym i wartościowym pracownikiem,

Zostaw opinię o Cetco Poland Sp. z o.o. - Korpele

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cetco Poland Sp. z o.o.