Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.

Sama firma OK ale ostatnie rekrutacje nowych pracowników to poraźka. Wzieli jakiegos Krzysztofa S ktory podobno wylecial za przekrety w poprzedniej angielskiej firmie a u Gaski widzial ze nie mozna robic interesow na boku wiec uciekl szybko na L4. Ten Dyrektor powinien bardziej uwaznie sprawdzac kandydatów takich jak ten gosc....

Magazynier

Pracowalem tam rok, praca strasznie ciezka, placone ledwo po sredniej krajowej, wymagania jak dla robota, brak sprawnego sprzetu, brak mozliwosci rozwoju.... Firma krzak ktora szuka tylko na sezon i nic wiecej. Caly dzial wraz z Prezesem to jakis śmiech, ludzie tam pracujacy nie wywiazuja sie z ze swoich obowiazkow wszystko spada na glowe magazyniera, wymagaja znajomosci wszystkiego lecz nie organizuja szkolen z zakresu dzialania na stanowisku pracy. Bhp nawet nie maja pojecia co to jest. Nie polecam pracy w tej firmie, moja ocena to 2/10

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.