Softax

Opinie o Softax

obeznany w temacie

Przyjmij, że tak jest - nie chcę abyś się przekonała na własnej skórze. Trzyma się rdzenny "trzon" osób, które pracują już dłużej a nowi są mobbingowani. UWAŻAJ na to, bo to nie jest miłe. Po co masz się przekonać na własnej skórze.

Opiekun osoby starszej
@obeznany w temacie 06.10.2017 14:04

Chyba jednak już tam nie pracujesz lub sobie nie radzisz. Stąd Twoja NEGATYWNA opinia o firmie. Nie rozumiem takich tekstów pokroju "Brak komunikacji, szukanie haków, wiele niedomówień". Jeżeli jesteś introwertykiem szukającym pogłosu w internecie to chyba wiadomo, że wystąpi u Ciebie problem z komunikacją. Z szukaniem haków to totalnie się z Tobą nie zgodzę. Nie spotkałem się jeszcze z taką osobą. Jeżeli chodzi o niedomówienia to w linii prostej wynika to z Twoich umiejętności interpersonalnych ujętych powyżej. Jako przeciwwagę do Twojej opinii napiszę, że według mnie atmosfera pracy jest bardzo przyjazna. Co więcej cele projektowe jak i terminy są jasno przekazane i znane każdemu kto w projekcie bierze aktualnie udział. Szczerze polecam tę firmę.

Halk
@Opiekun osoby starszej 25.10.2017 15:07

Nie wierze w to co czytam. Haki?! Mobbing?! Gdzie?! Czy możesz opowiedzieć coś więcej o Twoim mobbingowaniu? Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, nigdy nie słyszałam, aby ktoś się nad kimś znęcał.

Maja

@obeznany A Ty długo już pracujesz w firmie? Wspominasz o tym, że w firmie jest problem z komunikacją. Pracy w jakim dziale dotyczy Twoja opinia? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się aplikacją.

obeznany w temacie

Brak komunikacji, szukanie haków, wiele niedomówień, brak jasno wyznaczonych celów , Pan Bogdan.- dyrektor świeżego powietrza. Niektórzy pracownicy, którzy pracują dłużej nowych mają za nic.

bezrobotny
@obeznany w temacie 26.09.2017 15:37

A nie możesz zmienić pracy na taką gdzie pracownicy mają jasno wytyczone cele ? Masz podpisaną jakąś lojalkę ?

Maja

@znawca rozumiem, że Ty jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Softax? Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy właśnie w tej firmie?

znawca

Jest osoba w firmie, której zadaniem jest znalezienie haka na pracownika. Nie wiesz o tym ale skrzętnie jest notowane każde TWOJE potknięcie.

Maja

@Halkto może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat plusów pracy w Softax?

Halk

Nie wiem skąd te wszystkie. Negatywne opinie, pracuje ponad dwa lata na umowę o pracę, fakt duża presja czasu i czasami słaba organizacja projektów ale nie jest źle.

Maja

@znawcaco rozumiesz przez brak zarządzania? Jak wygląda obecnie organizacja pracy w firmie?

znawca

Zarządzania brak, warsztaty prowadzone z klientem są źle odbierane przez Kadrę Zarządzającą, bo lepiej przecież być w w firmie. Ocena pracowników pozametytoryczna ważniejsza niż TWÓJ wkład merytoryczny. Można by wymieniać jeszcze długo. (+) Wynagrodzenie płacone na czas.

gilla

dużo nadgodzin..,hmmm. to znaczy konkretnie ile miesięcznie tak około wychodzi i jaka jest za nie konkretnie stawka?

ios_android

Bo zarzadzanie projektami w tej firmie lezy wiec potrzebuja co chwile nowych programistow, zeby jako tako dotrzymywać terminow. Mozna dobrze zarobic, atmosfera jest ok, ale bardzo duzo nadgodzin ( płatnych) i nieudolnosc zarzadzania po prostu irytuje ( i to jest delikatne okreslenie). Polecam poczatkującym programistom, bo od razu mozna niezle zarobic i czegos sie nauczyc, ale technologie raczej przestarzale i nie sa otwarci na nowe rozwiazania.

tomek

Trudno mi powiedzieć coś więcej na temat tej firmy bo moja przygoda skończyła się na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Będąc już po studiach jako pracownik z 2-letnim doświadczeniem liczyłem na zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę. Rekruter z Softax odpowiedział, że nie zatrudniają na UoP mogą mi zaproponować tylko umowe-zlecenie. Nie podjąłem pracy w Softax. Na temat warunków pracy i wynagrodzenia niech wypowiedzą się inni.

Zostaw opinię o Softax - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softax