Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl

Katowice

Opinie o Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl

Jeremi

Słyszałem o firmie sporo dobrego, szkoda, że na forum nie piszecie swoich opinii.

Agnieszka

@Alek piszesz, że Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl jest jedną z tych 'bezpiecznych' firm. Co masz konkretnie na myśli? Co według Ciebie to oznacza? Dlaczego użyłeś takiego epitetu?

Alek

Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl mają się dobrze, to jedna z tych bezpiecznych film chyba jest

THOR

Witam, Pracowałem dla Pana (usunięte przez administratora), Pieniędzy nie dostałem, Jak dzwoniłem i pytałem kiedy będą, zawsze było, że już niebawem, itd. ale jak kasy nie było, tak nie ma... Moim zdaniem, jak się z kimś umawiasz to stań na uszach, ale słowa dotrzymaj, albo jesteś zwykłym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bandytą. Tacy ludzie nie powinni prowadzić działalności.

Bobi

Jak miał pieniądze i futrował nimi wszystkich to piali z zachwytu. ale jak sam został oszukany to już zły i hieny chcą jeszcze. (usunięte przez administratora)

miko

(usunięte przez administratora)Rozumiem że każdy może mieć problemy ale nie odbierać telefonów to zwykłe draństwo.A tak na marginesie jak się o czymś nie ma zielonego pojęcia to trzeba zmienić profesję.

rondes

Chciałbym napisać kilka słów na temat Budowlanka Harnaś, byłem pracownikiem tej firmy akurat na budowie o której jest mowa że wszyscy zostali oszukani. Powiem tak że firmy które pracowały pod naszą firmą można nazwać ze to chłopcy z pod butki pod piwem. Tempo robót katastrfalne a jakość fatalna, muśeliśmy po nich poprawiać, zero odpowiedzialności. Za ich fachowość skutkowała tym że generalny nie odbierał robót i tylko poganiał bo tak wolno robili. Przez takie coś Pan (usunięte przez administratora)nie ma pieniędzy , musiał nas wszystkich zwolnić a sam boryka się dużymi problemami. Naprawdę nie mam Żadnych pretensji do Pana (usunięte przez administratora),pracowałem jakiś czas i nigdy mnie nie oszukał. Teraz szukam pracy intensywnie ale chyba już nigdy nie znajdę takiej.

Witam Nie zgadzam się z poprzedniemi opiniami. Tu nie którzy piszą o budowie we Wrocławiu , jak są tacy bez winy to niech kamieniem rzucą. Naobiecywali Panu (usunięte przez administratora)że takie żelbety dla nich to pikuś, a jak co do czego to nie mieli pojęcia o budownictwie. Moja brygada pracowała i jakimś dziwnym trafem dostaliśmy wszystkie pieniądze. Za niektórych poprawialiśmy roboty żelbetowe tak proste sprawy że nie powinni się nazywać budowlańcami. Pan (usunięte przez administratora)jest normalnym pracodawcą i niech ktoś nie pisze głupot że ma nie zapłacone 100 000 zł, chyba sobie budowy pomylił.

jak sie naprawde ktos nudzi to moze sobie popracowac za free :)

Nymeria Automation

Zapraszamy na oficjalną stronę (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harnaś Usługi Budowlane Sylwester Wadyl