Wawel Service Sp. z o.o.

Kraków

Wawel Service Sp. z o.o.

Opinie o Wawel Service Sp. z o.o.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Wawel Service Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

mój

liaoap, powiedz mi proszę czy byłeś już na rekrutacji i czegoś ciekawego się dowiedziałeś ? Ja chciałbym u nich pracę podjąć ale nie mam pewności czy aby na pewno dadzą umowę

Iwi

Hej! Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Jak zespół w księgowości, jakie wynagrodzenia, jakie godziny pracy?

Masz wiedzę na temat firmy Wawel Service Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Zostaw opinię o Wawel Service Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel Service Sp. z o.o.