Auto-Servis S.C. J.G.M.W. Mońkowie

Krzepice

Opinie o Auto-Servis S.C. J.G.M.W. Mońkowie

ben
użytkownik zarejestrowany

narzekają niektórzy mocno a z drugiej strony firma się rozwija bo szuka ludzi do pracy, czyli mają pracę to chyba nie jest tak źle z jakością

Marcin

Witam, stanowczo odradzam ten serwis samochodowy, wielokrotnie oddawałem do niego swojego Fiata Punto i za każdym razem byłem zadowolony tylko na chwilę, np. przy dokonaniu przeglądu mojego samochodu okazało się że prawy przedni wachacz jest do wymiany oraz tylnie amortyzatory są już wysłużone, dlatego nie zastanawiając się postanowiłem dokonać wymiany, nie dość że wycenili mi za wszystko bardzo drogo to co się potem okazało? po przejechaniu niespełna 100km znowu zaczęło pukać z tyłu, postanowiłem że wjadę do innego serwisu, okazało się że amortyzatory jak i inne części były nawet nie tknięte ( w sensie nie wymienione na nowe), nie dość że zapłaciłem górę kasy za naprawy, to tak naprawdę były odnotowane tylko na papierku. PERFIDNI OSZUŚCI i NACIĄGACZE odradzam.

mmm

złote góry obiecuje i d... potem obgaduje 0 szacunku dla pracownika

JM
@mmm 14.12.2014, 11:27
złote góry obiecuje i d... potem obgaduje 0 szacunku dla pracownika

Ja tam jestem bardzo zadowolony

Zostaw opinię o Auto-Servis S.C. J.G.M.W. Mońkowie - Krzepice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Servis S.C. J.G.M.W. Mońkowie