Kuracjusz Kazimierz Gacek

Sucha Beskidzka

Opinie o Kuracjusz Kazimierz Gacek

Iza

@ja, Twoja opinia jest negatywna, ale nie podaje konkretnych informacji, z których korzystać by mogli inni zainteresowani pracą w Kuracjusz Kazimierz Gacek użytkownicy forum. Napisałaś, że warunki zatrudnienia się zmieniają i atmosfera nie jest przyjazna. Mogłabyś rozwinąć tę część swojego postu?

Iza

@Agentka, chciałabym się dowiedzieć, jak długo po złożeniu swojego CV do Kuracjusz Kazimierz Gacek czeka się na pierwszy kontakt z firmą, z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny i jakie pytania można usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć pracownik rozpoczynający pracę w firmie? Czy zmieniają się wraz ze stażem? Mogłabyś na koniec opisać atmosferę panującą na co dzień?

ja
@Iza 21.11.2017 11:57

warunki wraz ze stażem zmieniają się na gorsze a atmosfera jest tragiczna odradzam tą firmę , pracowałam tam rok najgorszy rok w moim życiu

Agentka
@Iza 21.11.2017 11:57

Na okres jesień- zima raczej bym nie liczyła na odpowiedz. Ogłoszenie o prace jest , bo wykupują na cały rok i cały kraj bo tak jest taniej. Możesz to sprawdzić w zakładce- ogłoszenia pracodawcy. Rekrutacja to w większości zwykła rozmowa , nie pralnia mózgu w pięciu etapach jak w ,,wielkich" korporacjach z przerośniętym HR. Dyrektor- facet który pewnie dużo zrobił dla rozwoju firmy. Ale o zarządzaniu ludźmi nie ma pojęcia, po prostu wypracował sobie ten stołek i tak trwa w najlepsze korzystając z zaufania właściciela. Warunki każdy sam ustala. Stała podstawa plus procent od obrotu. Raczej niższe stawki niż średnia w branże FMCG. Zaletą 8h dzień w pracy, co nie jest w handlu zbyt częste. Atmosfera nie jest zła, firma nie jest rozrośniętym molochem. Ale nie ma też pewności czy w dowolnym momencie Ci nie podziękują(częsta praktyka ). Jest to firma rodzinna z kilkoma wieloletnimi pracownikami ciężko więc o awans czy mocniejszą pozycję. Inni szybciej Ci podłożą nogę niż pomogą. Dla nich to komfortowa sytuacja bo tym samym sami się umacniają. Chyba że ,,zakochasz " się w dyrektorze ... :)

Iza

W zakładce rozmowy kwalifikacyjne możecie odnaleźć relację jednej z nich. Czy może ktoś, kto obecnie jest zatrudniony w Kuracjusz Kazimierz Gacek mógłby krótko opisać swoje doświadczenia związane z procesem rekrutacyjnym? Na co Waszym zdaniem powinne zwrócić szczególną uwagę osoby zainteresowane pracą u tego pracodawcy?

Agentka
@Iza 05.10.2017 23:46

Co konkretnie chcesz widzieć?

Ksenia

Witam. Informacja dla ph to że szukają pracowników we wszystkich województwach nie oznacza że ta praca jest. Łatwiej i tanie wykupić im pakiet na cała Polskę! Szkoda wysyłać cv i tak nie odpowiedzą. Zresztą praca i tak na letnie miesiące.

Karol
@Ksenia 17.05.2017 19:02
Woda sprzedaj się głównie latem,szczególnie ta tania. A tu prym wiodą markery..Zimą ludzie piją mniej to i kupują rzadziej a ba...

Jak bym miał takie przekonania o firmach jak Ty to pewnie bym nigdy nie zrobił takich sprzedaży i takich obrotów jakie mam. Totalnie nie znam firmy nie znam procedury jak działa, ale nie myślę jak Ty, bo przecież odrazu z Twojego podejścia wynika, że się poddajesz. Ja Mazowsze :D. Powodzenia :)

Ksenia
@Karol 22.05.2017 13:35

Ja ci nie mówię o ,,firmach", ale tej konkretnej firmie. W końcu o niej jest temat. Bez urazy, ale jeśli masz sprzedaży i obroty to dlaczego szukasz innej pracy? Nie musisz odpowiadać! Napisałam najkrócej jak mogłam swoje spostrzeżenia, a ty mi strzelasz tekst rodem ze szkolenia sprzedażowego. Pozdrawiam przyszłych kuracjuszy. :)

kondzio

"...stare budynki, sypiące się ściany..." Co ci płytka na głowę spadła xD ? baby blues jak się uderzysz w głowę to Ci ZUS zapłaci, a jak auto to ubezpieczyciel xD

gość

praca tylko na sezon, stare budynki, sypiące się ściany, chaos i brak odpowiedniej organizacji do tego sporo ludzi pod wpływem alkoholu

baby blues

no dobra, a powiedzmy że jeżdżę sobie prywatnie taką bryczką i coś się stanie, np. walnę w dzika na mazurach albo porysują na parkingu, jak to jest później rozliczane?

zuzia

mozna uzywac samochodow prywatnie?

PH
@zuzia 30.06.2016 13:07
mozna uzywac samochodow prywatnie?

Można używać prywatnie samochodów. Normalna Firma :)

poko2

Jakie są stanowiska w tej firmie oprócz PH ?

00pp00

A jak wygląda sprawa z pracą na produkcji?

NowyPH

Skoda Rapid z klimą :)

Nowy PH

Ja właśnie zostałem przyjety, narazie wszystko wygląda cacy :)

Dariusz Gomułka

Pracowałem w tej firmie 4 lata jako przedstawiciel i jako kierownik ds.Sprzedazy.Polecam jako firmę, dla ludzi, samodzielnych, odpowiedzialnych i wiedzacych czego chcą.Praca tylko dla ludzi z samodyscypliną!!!a nie tzw. leserów dłubiących w nosie o 9.00 rano na kawie na Mc.Donaldsie i mówiących jakie to życie jest złe!

Global

Przerost formy na treścią. Wymagania i propozycje zatrudnienia na stanowisko PH graniczą z absurdem a wynagrodzenie jak dla dozorcy z grupą inwalidzką:(Sami sprzedajcie wątpliwej jakości i nierozpoznawalny towar.Szkoda aplikować i tracić czas!!!

Mario

Byłem na rozmowie nie traktują człowieka poważnie, mówią że zadzwonią a ciężko im chociaż zadzwonić z informacją. Proponują 3300 na działalności a więc bez szału

julka

kompletna bzdura chyba pisał to sam szef na pocieszenie samemu sobie i autoreklamę. powodzenia. szkoda czasu nie polecam.

PH Kuracjusz

Firma jedna z normalniejszych, praca spokojna trzeba robić swoje, zarobki średnio 2tys-3tys. Pensja stała + prowizja od sprzedaży, Flota to głownie SKODY Fabie, Octavie i Rapidki. Woda bardzo smaczna i ze średniej pólki cenowej co pozwala na sprzedaż w rynku. Osoby które tam pracują to pracownicy zatrudnieni od wielu lat i związani z Firmą. Te opinie które czytam to w większości bicie piany przez zwolnionych pracowników którzy się nie nadawali do pracy - czarne owce jak w każdej Firmie. Śmiało mogę polecić Firmę Kuracjusz z czystym sumieniem, sam pracuję ładne kilka lat i jestem zadowolony jak pewnie większość pracowników, ale to moja opinia. Powtórzę jeżeli jesteś pracowity i nie boisz się wyzwań oraz chcesz pracować z normalnymi ludźmi to możesz aplikować, jeżeli będziesz kręcić to nie popracujesz Pozdrawiam przyszłych kolegów i koleżanki :)

Bingo

Potwierdzam opinie "bundy" dokładnie tak jest mnóstwo telefonów od różnych osób , bicie piany i nic więcej "0" konkretów

bundy

Nie aplikujcie, tragedia, zawracają głowę telefonami i to nie jedna a wiele osób. Umawiają na spotkanie- i niby że jeszcze poinformują telefoniczne na którą w danym dniu. I lipa. Szkoda czasu.Widać, że więcej pseudo kierowników itp. Poziom dna to za mało powiedziane.A zarobki jakie proponują : ( usunięte przez administratora ) o której sami nie wiedzą jak jest wyliczana.( usunięte przez administratora )

Wojtas

Mam kolege , ktory tam pracuje,z tego co wiem samochodem raczej nie pojeździsz po pracy, prowizje i stawka początkowa raczej średnie, ale to norma na początku. Auto to pewnie Fabia. Firma mało znana i łatwo nie jest chyba, że się wkręcisz.

Pablo

Panie i Panowie Jutro wieczorem mam rozmowę na PH, powie ktoś jakieś konkretne szczegóły i jakąś opinię na temat targetów, premii sprzedażowej, wykorzystania samochodu do celów prywatnych, wyjazdów targowych itd?

potencjalny

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć o warunki zatrudnienia na własnej działalności jako PH. Jakiej wysokości jest podstawa, jakiej wysokości premie i ich sposób naliczania? Jaki jest profil klientów (hurtownie czy sklepy)? Jeśli ktoś pracował lub pracuje jako PH w tej firmie to bardzo proszę o odpowiedź.

Fido

Podpinam się pod powyższe teksty. Ma ktoś jakie informację na temat tej firymy narzędzia zarobki atmosfera itp.

M

Witam.Proszę o jakieś szczegóły co do tej firmy.Czy warto aplikować na ph??Jaką dają podstawę??Z góry dziękuję :)

Konrad

Poczytałem i nic... napiszcie jakieś szczegóły, Czy warto zawracać sobie głowę tą firmą?! na razie pracuję więc strach trochę zaryzykować, wysłałem tam aplikację, dzwoniła już do mnie jakaś miła Pani i umówiony jestem na kolejną rozmowę, Tylko pytanie czy warto??? jakie zarobki? jakie narzędzia? woda faktycznie mało znana, ale sprzedawać da się przecież wszystko.

W11

Ekipa i klimat ok. Kasa trochę mała ale ogólnie można aplikować

kiynord

Jeśli chodzi o wapń to: Wapń, którego dzienne zapotrzebowanie wynosi od 800 do 1200 mg, a w czasie niektórych chorób zwiększa się do 2000 mg. W celach profilaktyczno-zdrowotnych, aby uzupełniać wapń w organizmie, należy pić wody zawierające go w ilości co najmniej 150 mg/litr. Ale nie zaszkodzi, jeżeli jest go również znacznie więcej, bo jego niedobory są przyczyną wielu schorzeń, a w szczególności osteoporozy.

kiynord

@reys ty chyba nie wiesz jaki wpływ ma sód na nasz organizm: Sód i chlorki zawarte w wodach mineralnych mają korzystne znaczenie dla osób wykonujących prace związane ze zwiększonym wysiłkiem fizycznym, dla sportowców i w czasie upałów, kiedy traci się duże ilości soli wraz z potem, co może być przyczyną osłabienia i złego samopoczucia. W takich sytuacjach powinno się pić wody mineralne o zawartości sodu i chlorków nawet w ilości do 1500 mg/l. Wody zawierające do 200 mg/l sodu nie mają większego wpływu na ogólny bilans sodu w organizmie, bo jego zwiększone spożycie wynika ze spożywania potraw zawierających znacznie większe ilości soli nawet do 14 gramów (14000 mg) w ciągu doby. Osoby chorujące na nadciśnienie tętnicze, powinny unikać przede wszystkim słonych potraw.

reys

mam butelkę tej wody,jeżeli ktoś spojrzy na skład to nie powinien jej pić, główny składnik to sód, a mało wapnia, woda o takim składzie nie nadaje się do spożycia

Nowy

Długo pracowałeś?potrzebuje obiektywne info,bo wybieram sie na rozmowe z tego co piszesz to jakiś dramat chyba nie warto czasu marnować!

NN

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie Kuracjusz. Firma rodzinna w której wiecej jest kierowników niż nie jednej korporacji. Praca sezonowa- nikt się nie liczy z pracownikiem zwolnienia z zaskoczenia bez konkretnej przyczyny! Zarobki marne na umowie nie ma żadnej informacji o premii - podstawa(minimalna krajowa). Premia naliczana w sposób zrozumiały tylko dla pracodawcy i dla niego korzystny. Udział w targach harytatywny, wizyt 25 dziennie liczy się przede wszystkim zbieranie pieczątek i paragonów, częstotliwość wizyt (rynek tradycyjny!!!!) raz w miesiącu. Produkt też raczej wątpliwej jakości! W petach można znaleźć glony albo kawałki rdzy! Przykład firmy która już dawno powinna być zamknięta!!!!

Zoomi

ex - 2012-10-28 19:30:51 odradzam kontakty z ta firma , ( usunięte przez administratora ).. unikajcie...pracowałeś tam? Chyba nie, więc się nie wypowiadaj.

ex

odradzam kontakty z ta firma ( usunięte przez administratora ).. unikajcie...

handlowiec

jakie warunki, jakie narzedzia pracy i płaca? z gory dzieki

an

Witam! Jeśli ktoś jest tak miły i pracuje lub pracował w firmie Kuracjusz proszę o informacje jak wygląda praca na stanowisku PH ? Jaki rynek należy do obsługi, czy rynek nowoczesny również, zarobki, formę zatrudnienia, samochód, narzędzia ? Proszę o obiektywną opinię. Z góry dziękuje za pomoc!

Kula

Polecam Firmę Kuracjusz - pracuję od 5 lat na stanowisku handlowca zarobki godne ok 3 tys, kasa na czas, atmosfera bardzo miła, super ludzie. Polecam z czystym sumieniem, co pracowników produkcji jest stała załoga a na wakacje przyjmowani są sezonowi pracownicy to naturalne poniewaz produkt woda sprzedaje się głownie sezonowo. Pozdrawiam

praca w tej firmie koszmar płaca marna, zero organizacji pracy, praca tylko na sezon od kwietnia do sierpnia, stare budownictwo brak polaczenia z magazynem i innymi budynkami

Zostaw opinię o Kuracjusz Kazimierz Gacek - Sucha Beskidzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuracjusz Kazimierz Gacek