Toyota Sabaj Łódź Sp. j.

Opinie o Toyota Sabaj Łódź Sp. j.

Kandydatka

Byłam niedawno na rozmowie i mam fajne wrażenia. Miła atmosfera, rzeczowe pytania. Nawet kawę mi zaproponowali. Jeżeli zawsze jest tak miło, to super. Czekam na info o drugim spotkaniu. Trzymajcie kciuki.

@Kandydatka

Hejka! Na jakie stanowisko aplikowałaś? Ja zerkam właśnie na recepcje bo szukają. W ofercie nic nie mówią o etapach rekrutacji, ciebie poinformowali na spotkaniu o tym ze będzie drugi ? Przyłożyli się do rekrutacji? Jakie pytania ci zadawali?

Obecny

Dziwne co piszecie. Ja pracuje od lat i nigdy nie mialem zadnych problemow ani z zarzadem ani z kierownikiem. Wyplata na czas praca jak praca w kazdym serwisie taka sama ludzie fajni. Czego szukac jak tu jest dobrze

Wera
@Obecny

Hmm, może wszystko zależy od podejścia, dziwna sprawa. Na jakim stanowisku pracujesz? Uważasz, że z zarobkami też jest tu dobrze, że nie musisz już niczego innego szukać? Może podzielisz się wiadomością, ile można tu zarobić? :) Dobrze, że dogadujesz się ze współpracownikami, bo to jednak ważne.

Administrator Nowy wpis

Toyota Sabaj Łódź Sp. j. prowadzi rekrutację na stanowisko Recepcjonistka. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

X Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy ktoś może udzielić informacji o dziale księgowości? Jaka jest atmosfera, zarobki, czy można liczyć na szkolenia? Jakie wynagrodzenie jest realne? Dlaczego kogoś szukają nowego? I ile jest osób w dziale?

W porównaniu

W porównaniu do innych dealerów (a u kilku pracowałem) tu jest ok. Naprawdę nie mam na co narzekać

@W porównaniu

Powiesz coś więcej o warunkach skoro je tak chwalisz? Wypłaty są konkurencyjne w porównaniu do innych firm z branży? Czytałem wcześnie o dobrej atmosferze w zespole. Z przełożonymi też można się dogadać? Nie ma żadnych spin?

W porównaniu Nowy wpis

Wiem z doświadczenia że kasa jest taka na jaką się umówisz. Zespół koleżeński i zgrany. Chcesz się przekonać jak jest to aplikuj i sam sprawdź.

Kandydatka

@Kandydatka

Firma Toyota Sabaj Łódź Sp. j. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
XYZ

No i co taka cisza? Ktoś napisał, że jest dobrze i już cisza? Też pracuję od lat i nie narzekam. Z jakiegoś powodu ludzie tu wracają. Chyba nie dlatego, że było tak źle.

@XYZ

Masz na myśli że ludzie tu wracają do pracy? Polityka firmy pozwala na zatrudnianie kilka razy tych samych osób? Ile lat już pracujesz? Przez ten czas warunki zmieniały się na plus? Były ostatnio jakieś podwyżki?

Obecny

Wera
@Obecny

Alicja Z-D

Jestem bardzo zadowolona z obsługi pracowników salonu Toyoty Sabaj w Łodzi. Bardzo miły i kompetentny pan Michał Sierpień. W sposób jasny, cierpliwie wyjaśnił wszystkie trudne dla mnie sprawy, związane z obsługą nowego samochodu. Przydatna także była dla mnie pomoc pana Michała Karasiewicza. Polecam zakup samochodu w salonie Sabaj w Łodzi.

Jarosław

Często pojawia się taki tajemniczy klient? Przynajmniej raz w miesiącu? Co jeszcze powoduje obcięcie premii? Możesz podać przykłady?

Czy wymagania zgodne w oczekiwaniami importera to mobbing? Jak w każdej marce jakość pracy mierzona jest badaniem, a premia ma być jej odzwierciedleniem. Taka zależność nie powinna być nowością dla osoby pracującej w branży od lat... Za uchybienia w obsłudze klienta konsekwencje ponosi nie tylko Zarząd, ale cały zespół, więc wystarczy zaangażować się w pracę i spełniać standardy, a znając podejście firmy do ludzi dających z siebie 100% nie zostaniesz rażąco skrzywdzony jeżeli raz "się potkniesz". Proponuję zacząć ocenę od siebie, a później przejść do pracodawcy.

Bożena

Pracuje w tej spółce od 2 miesięcy wiem że to krotki okres by oceniać, ale już mam tyle lat i doświadczenia że widzę szybko pewne rzeczy. Oczywiście jak każda firma ma wady i zalety, ale powiem jedno jeśli ktoś chce pracować, szanuje klientów i współpracowników polecam . Większość osób wystawiających tu opinie ma jakieś ale do firmu czy pani prezes. Ale może niech każdy spojrzy w lustro i zapyta siebie ile on zrobil by zrealizować cele. Każda firma je ma a czy są realizowane nie zależy od dyrektora czy prezesa ale od ludzi. Więc nim ktoś oceni pracodawcę niech najpierw uczciwie oceni swój wkład. Skupmy się na pracy a nie na wiecznym narzekaniu. Mantra powraca

Ignaś
@Bożena

A tobie udaje się realizować cele? Ciekawi mnie czy np. premia za to jest przyznawana indywidualnie czy cały dział pracuje na te dodatkowe pieniądze? Bo faktycznie jak piszesz że większość narzeka zamiast robić to może być słano z wynikami, nie?

Kamil

To nie można usunąć tych aut? Ktoś w końcu ma na tym nadzór. To gdzie teraz będą stały auta testowe? To przełożony nie liczy się ze zdaniem pracowników?

Czy w AMX P KACZOROWSKI R SABAJ SPÓŁKA JAWNA (TOYOTA AMX) występują paczki/bony świąteczne?

Rafal.K

Z uwagi na rodo nie podaje danych. W maju bylem na wymianie oleju i ku zaskoczenie nie wymieniono mi oleju a zaplacilem za nowy. Pojawila sie kontrolka o koniecznosci kontroli oleju,a nie inpekcja wymiany, powidziano bym sprawdzil poziom a tu okazuje sie ze jest ok, czili mnie oszukano ,po raz drugi bo dwa lata temu jakis pseudo specjalista zamienil mi rodzaj oleju w silniku, dokumentacja w ksiazce serwisowej. Nigdy wiecej nie polecam tego serwisu.Udam sie na Brzezinska i po weryfikacji bede sie domagal o zadosc uczynienie.

Zett
@Rafal.K

Wzruszająca i fascynująca zarazem historia. Tylko szkoda, że nie na temat.

@Zett

To co, że nie na temat? Od tego jest forum żeby napisać co komu leży na sercu związanego z firmą. Ty jesteś pracownikiem? Jak tak to pewnie masz więcej fascynujących historii do opowiedzenia o warunkach pracy. Czekam na nie :)

Klient
@Kamil

Ja tez uważam, że wszytko co związane z firma mozna tu napisać.

Antoni Kosiba
@Kamil

To z tego, że ludzi wchodzących na to forum interesują warunki pracy w firmie AMX a nie love story związane z wymiana oleju czy żarówki kierunkowskazów. Od oceny profesjonalizmu serwisu tego dilera są inne miejsca.

Jakie są warunki zatrudnienia w AMX P KACZOROWSKI R SABAJ SPÓŁKA JAWNA (TOYOTA AMX)?

Wiem

A czym się różni wróbelek ? Co to za pytanie :O (kto to tam wymyśla)

Xxx

Aktualnie firma rekrutuje do działu finansowego, jak wygląda praca, jaka jest atmosfera, czy są realne szanse na zarobki powyżej 4tys netto? Warto aplikować?

S..

AMX to korporacja jak każda inna. Mają plany muszą je realizować. Ocena sytuacji na miejscu jest trudna, jak ktoś nie wytrzymuje presji to odchodzi. Co do wynagrodzenia to w dziale finansowań zarabia się około 5000-6000 zł na rękę.

Były
@S..

Proszę czytac ze zrozumieniem. Ludzie nie boja się pracy, tylko oczekują szacunku.

Waga

No i tak pracujecie jak ten pracownik pod wpływem %On też pisałby to samo co Ty i był roszczeniowy .Wysoka podstawa aby nic nie robić to cel nieudaczników źyciowych.Powinno się Wam płacić za sam pobyt w firmie bo przecież wstaliście z wyrek a to już poświęcenie.załóż sobie firmę inuktitut Ci nie broni i nie pluj jadem albo spadaj z Polski .Gdzie indziej się nie będziesz obijać.

Kamil

Jak brakuje pracowników to chyba są jakieś rekrutacje, bo nie widziałem ogłoszeń. Wiesz, że na zwolnieniu to normalka że masz niższą pensje, czy chodzi ci o to że ucinają wtedy premie??

@Waga

Co taki zły jesteś?? Bo chyba nie pracujesz w firmie a oceniasz innych. To, ze ktoś chciałby czegoś więcej od pracy nie oznacza że jest roszczeniowy. Za dobrą prace należy się dobra wypłata i szacunek i tyle. Takie mam zdanie.

Yyy
@Kamil

Nie widziałeś ogłoszeń ? AMX zmienia bez mała cała kadrę ;) W każdym dziale poszukają pracownika.

don pedro
@Kamil

Tak są. Szukaja nowych osób.

Czy AMX P KACZOROWSKI R SABAJ SPÓŁKA JAWNA (TOYOTA AMX) oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Agness

Jak chcesz zarabiać mniej niż w Biedrze to startuj. Umowę jakąś Ci dadzą.

Witam byłem w serwisie amx dwa razy i dwa razy za dużo kierownik serwisu burak i cham!!!!!nie polecam ludzie omijajcie szerokim łukiem moja noga już nigdy tam nie postanie!!!!

Orchidea
@Adam

Tutaj się ocenia pracodawcę a nie usługodawcę!

Czy w AMX Spółka Jawna Autoryzowany Dealer Toyota Piotr Kaczorowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anna.

Relacje na problemy ? Naprawdę myślcie ze ów zarząd interesują problemy pracowników ? W ich salonie w Warszawie na Okęciu pięciu handlowców złożyło wypowiedzenie praktycznie w tym samym czasie . Myślicie ze zostali ? Absolutnie nie. Niech Wam da to do myślenia. Poczytajcie opinie na Google - jeśli Klienci widza już ze pracownicy pracują tam jakby za karę to musi to o czymś świadczyć. P.s. Kolejna osoba z działu finansowania złożyła wypowiedzenie. Przypadek ? Nie sądzę.

@Anna.

Nie, to nie przypadek...

były

Ciężko się nie zgodzić ... tyle dobrego co i złego ... zamordyzm duży

Xxc
@były

Z tym, że odkąd wpakowali nowego kierownika, to ludzie uciekają gdzie pieprz rośnie. Przypadek ? Nie sądzę

Yyy
@Xxc

Nowy kierownik wbija gwóźdź do trumny. Ta firma jest jak Titanic. Zaczął tonąć już dwa lata temu. Ciekawe jak długo jeszcze utrzyma się na powierzchni ? Chociaż wszyscy znamy zakończenie filmu.

Grażyna

Jakie konkretnie "obiecanki" miałeś na myśli pisząc swój komentarz? Czasem jest niestety tak, że nie zawsze da się spełnić wszystko to, co się obiecało, pomimo najszczerszych chęci. Długo pracowałeś w AMX?

Czy w firmie AMX Spółka Jawna Autoryzowany Dealer Toyota Piotr Kaczorowski są regularne szkolenia pracownicze?

były

nie ma prawie wcale

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Sabaj Łódź Sp. j. - Rzgów

• Jak się pracuje w Toyota Sabaj Łódź Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Sabaj Łódź Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Sabaj Łódź Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyota Sabaj Łódź Sp. j.