Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.

Bogumiłowice

Opinie o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bogumiłowice.

xyz

zarobki marne, pomimo obiecywanych gór i dolin, warunki ogólnie średnie, na hali ciągle jest unoszący sie kurz który trzeba wdychać, zakaz palenia zagrożony mandatem, ogólnie zakład jest dość rygorystyczny, osobiście nie polecam pracowałem tam kilka miesięcy

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

byly pracownik
@admin 20.08.2015 19:34

Praca na produkcji to (usunięte przez administratora) banda wielkich chłopów (brygadzistów) krzyczy na garstkę ludzi "roboli" a jak na hale wejdzie pan kierownik to jest jeszcze gorzej, pieniądze żadne praca na 3 zmiany łącznie z niedzielami hałas, pył, mobing jedyne co można stracić to zdrowie a i tak na końcu nie wytrzymasz psychicznie

Zostaw opinię o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. - Bogumiłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.