Opinie o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. w Bogumiłowice

Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.
counter
4 33 33 5 1
Strunbet

Firma całkowita porażka. Dłużej niż miesiąc nie wytrzymałem. W porównaniu do okolicznych dużych zakładów jak i prywatnych przedsiębiorców strunbet pod każdym względem jest daleko w tyle. Od warunków pracy, po wypłaty o atmosferze to nawet nie mówię. Można jedynie wpaść w depresję, alkoholizm, stracić słuch, płuca i kręgosłup. Firma z tego co widzę produkuje głównie właśnie takimi ludźmi co za kołnierz nie wylewają...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy pracodawca Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jarek Nowy wpis

@Pedro nie ma innej możliwości niż na akord?

Pedro Nowy wpis
@Jarek

nie

Pedro

firma w ktorej jest gonitwa za kasa i walka z robota ciezka robota i walka z czasem praca w pyle unoszacym sie ciagle na hali praca na akord

!!!!
@Pedro

Może tak może nie ale te kor. wy nauczyły by się pisać listy !!!! Nie jesteśmy jasnowidzami

Pedro Nowy wpis
@!!!!

o jakie ci listy chodzi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Jaka jest kultura pracy w Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Strunbet

Pracowalem tam...
@Strunbet

Nie wiem skad takie przypuszczenia ze chlopaki nie wylewaja za... przyslowiowy kolnierz... skoro jest alkomat. Warunki pracy? Jedno. Stosunek do pracy? Drugie. Kto nie chce, nie pracuje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 315 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.?

Paweł

Praca w stosunku do płacy to katastrofa. Nawet na Powiat Tarnowski jest jednak biednie, byle prywaciarz płaci pod 3000 zł za fizycznie trochu lżejszą pracę. Ciężka, brudna, szkodliwa. Praca przy kostce brukowej jest już lepsza... Wypłaty zawsze były na czas, grafik często na dzień wcześniej, co do kurzu to niestety po 8h pracy z nosa dmuchasz na czarno. Na plus były ubrania, rękawice czyste szatnie, prysznice itp.

Antoni
@Paweł

Mam przez to rozumieć, że firma ta płaci pensję poniżej 3000 zł na rękę? Twoja opinia sugeruje, że nie jesteś zadowolony z zarobków, które otrzymujesz, dlatego chciałbym zweryfikować, ile dokładnie można zarobić.

Fizycznie
@Antoni

Teraz fizycznie pracować za 3000 to trzeba być bardzo zdesperowanym

Nick
@Antoni

Zwykły pracownik ma w granicach 2600,2700 na rękę wiem coś o tym bo pracuje tutaj. Chyba że jesteś brygadzistą a ich tu nie mało sam nie wiem po co aż tylu.

Gosia

A co jesli chodzi o prace w biurach? Widzialam ze sa rekrutacje teraz i zastanawiam sie czy nie sprobowac tam Prosze o opinie co do zarobkow w biurze i godzinach pracy.

@Gosia

@Gosia, a jakie konkretnie stanowisko by Cię interesowało? Na razie nie dostałaś jeszcze odpowiedzi od aktualnych pracowników Wytwórni Podkładów Strunobetonowych Strunbet, ale mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni! Gdyby jednak nie, to czy tak czy siak zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu?

Nero
@Gosia

Godziny pracy w biurze od poniedziałku do piątku 7:00- 15:00

@Nero

@Nero, widzę, że jesteś dobrze poinformowany - czy pracujesz w takim razie w Wytwórni Podkładów Strunobetonowych Strunbet? Jeśli tak, to chciałbym poznać Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź? Będę wdzięczny!

danio
@Jakub

pracowałem tam dwa lata.moge powiedzec tak. prca jak praca idzie sie przyzwyczaic do niej. zalezy gdzie sie trafi. trzeba sie szybko uczyc i w dobrym tonie jest opanoanie kilku stanowisk pracy w krótkim czasie.praca w duzym hałasie wibracjach i zapyleniu. gruz i cementowy pył jest dosłownie wszedzie. praca na akord w wysokim tempie. na plus w maire dobry socjal, wszystkie składki ok i terminowość wypłat. teraz minusy:(usunięte przez administratora) brak szkoleń na samym początku pracy - zostajesz rzucony na głęboką wode i wszystkiego musisz sie sam dopytywać i uczyc od starszych pracowników(usunięte przez administratora) wszystkie takie rzeczy potem sa wyciagane jak teczki macierewicza wtedy gdy sa redukcje i trzeba ludzi zwalniac.3) okresowe zwolnienia - tradycja w tej firmie jest nabór pracowników w sezonie gdy produkcja rusza pełna parą i zwolnienia w okresie zimowym gdy zlecen jest duzo mniej. o tym ze jestes zwolniony dowiadujesz sie w ostatni dzień i w dosć nieludzki sposób bo nie dowiadujesz sie tego ani od brygadzisty czy kierownika tylko z kartki na tablicy (sprawdzasz grafik na nastepny miesiac i cie nie ma na nim). jak chodzi strikte o samą prace to w zalezności od stanowiska... sa lepsze i gorsze . na montazu akcesoriów na formy praca w pozycji schylonej przez 8 godzin na duzym tempie. prostsze czynnosci montazowe (montaz gumek i datowników oraz kotew) sa pietnowane przez (usunięte przez administratora) który je uznaje za czynności które mogłaby małpa wykonywać.generalnie nowy pracownik ma tam niewiele do powiedzenia.starsi pracownicy dobieraja sobie mniej bolesne stanowiska a dla nowych mozliwosci rotacji sa niewielkie (montaz akcesoriów zagławiarka do drutu lub podajnik do zbrojeń). generalnie to tyle. moja opinia jest taka ze trzeba poprostu samemu przyjśc i spróbowac bo jednemu to spasuje innemu nie. w tym zakładzie człowiek sie liczy najmniej. liczy sie to zeby produkcja szła i licza sie sztuki podkladów. brygdzisci maja premie płacone od duzego akordu wiec gonia ludźmi jak po..ani. wiadome jest ze nigdzie nie płacą za stanie w miejscu ale tam to czasami przybiera wymiary absurdu.jesli chodzi o mnie to opinia jest bardzo neutralna ani na plus ani na minus. jedno co moge powiedziec od siebie to to ze po dwoch latach pracy wyszedłem z ubytkiem słuchu z którym mecze sie do dzis. tak ze tak jak mówiłem wczesniej trzeba samemu spróbować:)

Niepolecam

Jestes potrzebny to są grzeczni nie ma odbioruw produktu to wymyślaja plontają sie po hali ty nie możesz mieć ciastka na stanowisku pracy bo ci zdjecia robia a biurowcom firma zamawia mleko kawe i ciastka śmietanke paletami na koniec i tak ci umowy nie przedłużom a powiedza ci w ostatni dzien zebys na chorobowe nie uciek naszczescie pracy nie brakuje ja znalazlem w 4 dni to i reszta znajdzie jeszcze raz nie polecam w tych warunkach o pieniadzach nawet nie mowie tfu

Ulaula
@Niepolecam

A gdzie tak szybko prace znalazłeś??

Nieznasz

Nie polecam tej firmy ani żadnej są 3 albo 4 firmy w Polsce i one mają jednego właściciela albo spółka wszystkie te firmy są takie same jest ciężka praca masakra najgorsza praca i ciężka za te (usunięte przez administratora)wymagają nie wiem czego obiecują cudy nie widy okłamują jak chcą to cię zniszczą nie polecam tej firmy i(usunięte przez administratora)ludzie uciekajcie z tych firm bo wam życie zmarnują

Użytkownicy czekają na odpowiedź 589 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.?

Marek

Cześć. Czy trzeba mieć ukończone kursy żeby zacząć prace w tej firmie?

Nick

Pracowałem tam dość długo bo okolo 6lat co prawda nie na produkcji a w utrzymaniu ruchu płaca w stosunku do obowiązków to żart Szef niestety wyjątkowo zły na wszystko zrobił by na złość dla zasady Nigdy z niczego nie zadowolony zawsze tylko wymaga Mega przepisowy nauczniki kaski mają być ciągle bo BHP A sam wchodzi na halę w tenisówkach upał kurz i śruba do oporu na produkcji to praca wygląda tak że życia się nie ma w koło (usunięte przez administratora)to samo i ciągle źle, ludzie dość często są wymieniani bo kto mądrzejszy to pracuje miesiąc i szuka czegoś normalnego co do pracy na biurach to mogę tylko powtórzyć co udało mi się zaopserwować wiele osob się zwolniło a na ich miejsce przyszły nowe które też zbyt długo pewnie nie popracują bo płaca też pewnie marna osobiście cieszę się że mam już normalne życie

Józefina

Nikt nie zmusza do niczego, zawsze można zmienić prace. Łatwo jest oskarżać tylko nie zawsze są ku temu podstawy!

Angelina Joly

(usunięte przez administratora)Podkladaja pracownikom kwity do podpisywania mniejszych etatów urlopow gdzie zarobki zostaja bez zmian i szukaj polaku lat do emeryturu pozniej jak biurokracja umów zanizona do 1/4 etatu a zapierniczac trzeba po 10-12 godzin dziennie 12zł netto zeby pelny etat wyciagnac nawet w niedziele pierniczona Patologia systamu Tarnowskiego

Jakub

@Grubszy, a czy są jakieś aspekty pracy w firmie, które Ci odpowiadają? Czy pracownicy są ze sobą w dobrych relacjach? Jak wygląda kwestia umowy? Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Są szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może pracodawca zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych? Obecnych pracowników zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Grubszy

Praca na akord , zapierdziel wiadomo. W ostatnim czasie po hali na każdej zmianie (usunięte przez administratora)i tylko patrzy na ręce , notuje w notatniku , robi zdjęcia , nawet mierzy czas stoperem np. gościowi który jeździ zasypnikiem. Chore to , wysłali Niemca by szczuć biednych robotników którzy zapierdzielają równo i w tym upale w dodatku(usunięte przez administratora), nawet przepisy BHP za bardzo go nie interesują bo na początku nie ubierał kasku , a też pomimo iż obowiązuje tam zakładanie nauszników to on ich nie ma . Powoli zaczyna się taki mały (usunięte przez administratora) Ileż można .... zawsze mało mało i mało , człowiek umrze , przyjdzie za niego inny i tak będzie dalej mało mało i mało . Jak tak będą dalej robić to chyba sami Ukraińcy będą w tym Strubecie pracować. Osobiście nie polecam tam pracy jeśli macie gdzieś inne oferty pracy. Jak czytaliście na niżej , hałas, kurz no i te restrykcyjne przepisy durnowate .

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bogumiłowice.

xyz

zarobki marne, pomimo obiecywanych gór i dolin, warunki ogólnie średnie, na hali ciągle jest unoszący sie kurz który trzeba wdychać, zakaz palenia zagrożony mandatem, ogólnie zakład jest dość rygorystyczny, osobiście nie polecam pracowałem tam kilka miesięcy

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

byly pracownik
@admin

Praca na produkcji to (usunięte przez administratora) banda wielkich chłopów (brygadzistów) krzyczy na garstkę ludzi "roboli" a jak na hale wejdzie pan kierownik to jest jeszcze gorzej, pieniądze żadne praca na 3 zmiany łącznie z niedzielami hałas, pył, mobing jedyne co można stracić to zdrowie a i tak na końcu nie wytrzymasz psychicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. - Bogumiłowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.