Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.

Opinie o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.

Gosia

A co jesli chodzi o prace w biurach? Widzialam ze sa rekrutacje teraz i zastanawiam sie czy nie sprobowac tam Prosze o opinie co do zarobkow w biurze i godzinach pracy.

@Gosia 23.10.2018 22:39

@Gosia, a jakie konkretnie stanowisko by Cię interesowało? Na razie nie dostałaś jeszcze odpowiedzi od aktualnych pracowników Wytwórni Podkładów Strunobetonowych Strunbet, ale mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni! Gdyby jednak nie, to czy tak czy siak zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu?

Nero
@Gosia 23.10.2018 22:39

Godziny pracy w biurze od poniedziałku do piątku 7:00- 15:00

@Nero 27.10.2018 08:23

@Nero, widzę, że jesteś dobrze poinformowany - czy pracujesz w takim razie w Wytwórni Podkładów Strunobetonowych Strunbet? Jeśli tak, to chciałbym poznać Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź? Będę wdzięczny!

Jakub

@Grubszy, a czy są jakieś aspekty pracy w firmie, które Ci odpowiadają? Czy pracownicy są ze sobą w dobrych relacjach? Jak wygląda kwestia umowy? Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Są szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może pracodawca zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych? Obecnych pracowników zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Grubszy

Praca na akord , zapierdziel wiadomo. W ostatnim czasie po hali na każdej zmianie chodzi Niemiec i tylko patrzy na ręce , notuje w notatniku , robi zdjęcia , nawet mierzy czas stoperem np. gościowi który jeździ zasypnikiem. Chore to , wysłali Niemca by szczuć biednych robotników którzy zapierdzielają równo i w tym upale w dodatku a ten pajac chodzi sobie z rękami w kieszeni i patrzy , nawet przepisy BHP za bardzo go nie interesują bo na początku nie ubierał kasku , a też pomimo iż obowiązuje tam zakładanie nauszników to on ich nie ma . Powoli zaczyna się taki mały (usunięte przez administratora) Ileż można .... zawsze mało mało i mało , człowiek umrze , przyjdzie za niego inny i tak będzie dalej mało mało i mało . Jak tak będą dalej robić to chyba sami Ukraińcy będą w tym Strubecie pracować. Osobiście nie polecam tam pracy jeśli macie gdzieś inne oferty pracy. Jak czytaliście na niżej , hałas, kurz no i te restrykcyjne przepisy durnowate .

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bogumiłowice.

xyz

zarobki marne, pomimo obiecywanych gór i dolin, warunki ogólnie średnie, na hali ciągle jest unoszący sie kurz który trzeba wdychać, zakaz palenia zagrożony mandatem, ogólnie zakład jest dość rygorystyczny, osobiście nie polecam pracowałem tam kilka miesięcy

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

byly pracownik
@admin 20.08.2015 19:34

Praca na produkcji to (usunięte przez administratora) banda wielkich chłopów (brygadzistów) krzyczy na garstkę ludzi "roboli" a jak na hale wejdzie pan kierownik to jest jeszcze gorzej, pieniądze żadne praca na 3 zmiany łącznie z niedzielami hałas, pył, mobing jedyne co można stracić to zdrowie a i tak na końcu nie wytrzymasz psychicznie

Zostaw opinię o Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. - Bogumiłowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o.