English 4 You! Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych

Busko-Zdrój

Opinie o English 4 You! Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych

lena

English 4 You! prowadzi rekrutację na lektora języka niemieckiego i w sumie oferta na prawdę niczego sobie. Są do prowadzenie kursy na różnych poziomach zaawansowania. Wykształcenie wystarczy mieć wyższe licencjackie. No i praca jest popołudniami tylko, wiec może to być np. dodatek do uczenia w szkole. Fajna opcja.

Zostaw opinię o English 4 You! Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English 4 You! Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych