Opinie o Quality Packers Sp. z o.o. w Sułkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Quality Packers Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Quality Packers Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Packers Sp. z o.o. w Sułkowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Quality Packers Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

xyz Nowy wpis

@Zespół Quality Packers proszę o informację w jakich godzinach odbywa się praca?

zespół Quality Packers Nowy wpis
@xyz

Zakład otwieramy od godziny 6.00.

Czy Quality Packers Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zespół Quality Packers Nowy wpis

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Tak zatrudniamy studentów. Pozdrawiamy

Niki

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja w firmie i jakie warunki pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Quality Packers Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam, jak tam sytuacja w firmie ?

ala
@Karolina

Polek w najlepszym czasie to jest ostatni i pierwszy dzień miesiąca około 20- 25 w pozostałe dni 10 -12 Ukrainy mało trochę Gruzji pracy ful wydajność większa a stawki bez zmian ale jak będziemy pracować po 9 godzin to więcej zarobimy .Choć nie które dziewczyny twierdzą ze reszta tylko narzeka a jak się nie podoba to mozna się zwolnić tak ogólnie bez zmian

Robert

Może nie dało się czytać tych opinii i zostały zarchiwizowane?

Weronika

@anonymous, administrator decyduje się na archiwizację wyłącznie takich opinii, które są niezgodne z regulaminem tego forum. Możesz się zapoznać z nim pod wskazanym przeze mnie linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Dużą wartość na tym forum mają zarówno wpisy pozytywne jak i negatywne, najważniejsze, aby merytorycznie opisywały Quality Packers Sp. z o.o. jako pracodawcę, zachowując przy tym kulturę wypowiedzi.

Większość opinii pokasowana? Firma wkleja swoje oświadczenia i prosi by sugestie wysyłać na maila? Przecież i tak Państwo nic z tym nie zrobicie. Jest to portal gdzie ludzie wymieniają się opiniami i przedstawiają REALNĄ sytuację panującą w danym zakładzie pracy. Nie rozumiem polityki kasowania komentarzy... dziwie się że portal na to pozwala.

Karaś Turysta

Witam , Ja chciałbym się dowiedzieć ogolnie o wyplaty przy 40 godzinach bez wiekowki i jak z mieszkaniami i ludzmi czy warto jechac probowac czy wogole tam nie jechac bez sensu wydac pieniadze na wyjazd

Weronika

A jak Quality Packers Sp. z o.o. przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić innych użytkowników? Jak oceniacie Quality Packers Sp. z o.o. jako pracodawcę? Chętnie poznamy Wasze opinie.

Wonsz

No powiem Wam, że praca jest w wielu miastach tutaj i nie można się w ogóle doczepić, jest naprawde fajnie, tak mi się przynajmniej wydaje, w kazdym razie ja polecam i pozdrawiam wszystkich pracujących

on

sorki, ale anetka piszesz głupoty. za pierwsze dni jest stawka godzinowa do przyuczenia ale jeżeli ktoś zrezygnuje po 3-4 dniach to ma naliczany akordo i płacone za to co wykonała.tak mała mówione podczas szkolenia. moja siostra tak miała.

xxxx

czemu tak siadlyscie na ,,aaaa "przeciez ona sugeruje ze "pesi" pisze bzdury. /

aaaa

Ha ,ha ,ha....Komu ty chcesz kit wciskać pesi? Jak dlugo tam pracujesz? przeciez tam sa dwaj kierownicy nie ma kierowniczki .Zdejmij rozowe okulary zobacz rzeczywistosc

alibaba
@aaaa

Która to napisała przeciez w to to nawet głupi nie uwierzy naparawde smiechu warte

pesi

tak może było kiedyś. Teraz atmosfera jest na prawde miła a wynagrodzenie takie na jakie zasłużymy. Wiadomo że na początku nie zarobi się tych tysięcy ale z kwestią czasi i z wprawą można sobie zarobić. Ja pracuje tam przez firmę DNA i umowe dostałam już 1 dnia nawet w którym jeszcze nie pracowałam. Kierowniczka jest na każde zawołanie, zawsze doradzi i pomoże. Są osoby które pracują tam 8 lat i jeszcze się nie zwalniają a to coś znaczy, nie taki wilk straszny jak go malują. Jeśli ktoś chce robić żeby się bardzo nie narobić to praca dla niego (nabijanie żelek jest banalne i mało męczące). Co do temperatury to jest tam gorąco ale zadbali o wiatraki i jeśli dla żelek jest za wysoka temperatura to zwalniają o godzinę do domu. Dla tych którzy podszebóją pracy i nie wybrzydząją będzie ok. A szefowie jeszcze idą pracownikom na ręke i wiedzą że od 1 dnia nie zrobią nie wiadomo ile i płacą przez pierwsze 3 dni 13zł brutto

gigi

To cos jeszcze istnieje?????RM37

iwo

ty musisz chyba wyrabiac tam 300 procent normy skoro tak ci sie tam podoba rob jeszcze szybciej (usunięte przez administratora)

Tyracie tyracie a stawki lecą w dół

@ja

Szanowni Państwo: Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynagrodzenie to kluczowa kwestia dla każdego pracownika. Staramy się, aby stawki oferowane przez naszą firmę nie odbiegały od rynkowych realiów. Chcielibyśmy także podkreślić, że każdy z pracowników ma możliwość zdobycia dodatkowej premii za dobre wyniki jakościowe, dzięki czemu jego wynagrodzenie może być znacznie wyższe od średniej rynkowej. Osoby, które chciałby zwrócić naszą uwagę na jakiekolwiek kwestie związane z pracą w naszej firmie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: biuro@qualitypackers.com, na pewno zajmiemy się każdą sugestią i zgłoszeniem. Pozdrawiamy Quality Packers

jejku

tyram w tej firmie jak i inni którzy narzekają, ale zapierdzielają tam. Tak samo tam tyram jak i TY. A jak komuś nie podoba się w tej firmie to zawsze może sobie zmienić na inną. Dlaczego każdy narzeka a nikt nie zmienia pracy? A dlatego że nie ma pracy a ta firma zasrana daje wam na chleb, a więc szanujcie to co macie.

wkurzona

a co ich tak bronisz jak chcesz to tyraj tam

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Packers Sp. z o.o. - Sułkowice

Quality Packers Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Quality Packers Sp. z o.o.