Opinie o Quality Packers Sp. z o.o.

Weronika

A jak Quality Packers Sp. z o.o. przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić innych użytkowników? Jak oceniacie Quality Packers Sp. z o.o. jako pracodawcę? Chętnie poznamy Wasze opinie.

Wonsz

No powiem Wam, że praca jest w wielu miastach tutaj i nie można się w ogóle doczepić, jest naprawde fajnie, tak mi się przynajmniej wydaje, w kazdym razie ja polecam i pozdrawiam wszystkich pracujących

on

sorki, ale anetka piszesz głupoty. za pierwsze dni jest stawka godzinowa do przyuczenia ale jeżeli ktoś zrezygnuje po 3-4 dniach to ma naliczany akordo i płacone za to co wykonała.tak mała mówione podczas szkolenia. moja siostra tak miała.

xxxx

czemu tak siadlyscie na ,,aaaa "przeciez ona sugeruje ze "pesi" pisze bzdury. /

aaaa

Ha ,ha ,ha....Komu ty chcesz kit wciskać pesi? Jak dlugo tam pracujesz? przeciez tam sa dwaj kierownicy nie ma kierowniczki .Zdejmij rozowe okulary zobacz rzeczywistosc

alibaba
@aaaa 11.08.2014 09:18

Która to napisała przeciez w to to nawet głupi nie uwierzy naparawde smiechu warte

pesi

tak może było kiedyś. Teraz atmosfera jest na prawde miła a wynagrodzenie takie na jakie zasłużymy. Wiadomo że na początku nie zarobi się tych tysięcy ale z kwestią czasi i z wprawą można sobie zarobić. Ja pracuje tam przez firmę DNA i umowe dostałam już 1 dnia nawet w którym jeszcze nie pracowałam. Kierowniczka jest na każde zawołanie, zawsze doradzi i pomoże. Są osoby które pracują tam 8 lat i jeszcze się nie zwalniają a to coś znaczy, nie taki wilk straszny jak go malują. Jeśli ktoś chce robić żeby się bardzo nie narobić to praca dla niego (nabijanie żelek jest banalne i mało męczące). Co do temperatury to jest tam gorąco ale zadbali o wiatraki i jeśli dla żelek jest za wysoka temperatura to zwalniają o godzinę do domu. Dla tych którzy podszebóją pracy i nie wybrzydząją będzie ok. A szefowie jeszcze idą pracownikom na ręke i wiedzą że od 1 dnia nie zrobią nie wiadomo ile i płacą przez pierwsze 3 dni 13zł brutto

gigi

To cos jeszcze istnieje?????RM37

iwo

ty musisz chyba wyrabiac tam 300 procent normy skoro tak ci sie tam podoba rob jeszcze szybciej (usunięte przez administratora)

ja

Tyracie tyracie a stawki lecą w dół

Quality Packers Sp. z o.o.
pracodawca
@ja 18.02.2013 12:11
Tyracie tyracie a stawki lecą w dół

Szanowni Państwo: Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynagrodzenie to kluczowa kwestia dla każdego pracownika. Staramy się, aby stawki oferowane przez naszą firmę nie odbiegały od rynkowych realiów. Chcielibyśmy także podkreślić, że każdy z pracowników ma możliwość zdobycia dodatkowej premii za dobre wyniki jakościowe, dzięki czemu jego wynagrodzenie może być znacznie wyższe od średniej rynkowej. Osoby, które chciałby zwrócić naszą uwagę na jakiekolwiek kwestie związane z pracą w naszej firmie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: biuro@qualitypackers.com, na pewno zajmiemy się każdą sugestią i zgłoszeniem. Pozdrawiamy Quality Packers

jejku

tyram w tej firmie jak i inni którzy narzekają, ale zapierdzielają tam. Tak samo tam tyram jak i TY. A jak komuś nie podoba się w tej firmie to zawsze może sobie zmienić na inną. Dlaczego każdy narzeka a nikt nie zmienia pracy? A dlatego że nie ma pracy a ta firma zasrana daje wam na chleb, a więc szanujcie to co macie.

wkurzona

a co ich tak bronisz jak chcesz to tyraj tam

Obiektywna

Zgadzam się w całości z tym co napisał gość.

ja

Witam. Pracuję już kilka lat w tej firmie. Powiem szczerze, jak by było na prawdę do (usunięte przez administratora) tam już by nikt nie pracował. A więc wychodzę z założenia że nie jest tak źle. Może i maja jakieś nie dociągnięcia jak i każda firma, ale uważam że nie jest źle. Zgodzę się z zarobkami że są mizerne. Ale i są tacy co zarabiają i sporo, czyli Ci kto potrafi zapierdzielać na maksa.

Soka

Możesz coś więcej napisać o tej firmie? Ponieważ niedługo idę tam do pracy chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć. Jakie wynagrodzenie ? Praca na akord opłaca się czy wyzyskuja człowieka? Pzdr

Zostaw opinię o Quality Packers Sp. z o.o. - Sułkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Packers Sp. z o.o.