Opinie o DJ Jacky w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DJ Jacky. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DJ Jacky o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJ Jacky w Lublin

Karolina i Ernest Nowy wpis

DJ'a Jackiego poleciła nam menadżerka jednego z lokali weselnych i jak się okazało był to świetny wybór. Pan Jacek dostosował się do naszych sugestii, reagował na to co się dzieje na parkiecie i zachęcał gości do zabawy. Nie minął jeszcze miesiąc od naszego wesela, a nasi znajomi już pytają o kontakt do Jacka ;) Zarówno my, jak i goście weselni byliśmy zadowoleni. Nawet osoby z pokolenia orkiestr na weselach chwaliły pracę DJ'a, a rodzice zgodnie stwierdzili, że był to najlepszy DJ ze wszystkich wesel na jakich byli :)

Wiktor Nowy wpis

Jacek poprowadził nasze wesele w sposób mistrzowski! Przyjęcie trwało do białego rana, a goście nie przestawali się bawić :) Jacek jest człowiekiem pełnym energii, humoru oraz życzliwości. Serdecznie polecam!

Kinga Nowy wpis

To firma jednoosbowa prawda?

Karolina Lepiez Nowy wpis

Trafiłam na Jacka przez przypadek, szukając w Internecie trochę na ślepo. I jak się okazało lepiej nie mogliśmy z mężem trafić ❤????????Pełen profesjonalizm, sympatia, punktualność, słowność i energia- to słowa które najlepiej opisują współpracę z DJ Jacky! Mimo przyjęcia w świecie COVIDu, wszystkich jego trudnościach, mogliśmy liczyć na Jacka. I pomimo, że nie spotkaliśmy się przed przyjeciem (ze wspomnianego powyżej powodu) zaufanie mu się opłaciło. Wszystko o co poprosiliśmy było uwzględnione. Super kontakt przed, super komunikacja w trakcie ! Jacek był przygotowany na 100%. Do tego fakt, że rozmawiał z gośćmi (czy anonsował) po francusku, angielsku i momentami po hiszpańsku- był na wagę złota ❤ (moj mąż jest francuzem) wszyscy byli pod wrażeniem prowadzenia a na parkiecie zostawiliśmy hektolitry potu. Dodatkowo fakt, że Jacek umawia się z parą młodą, że oprócz świadków, rodziców, rodzeństwa czy pary młodej nikt nie ingeruje w listę/styl muzyki, sprawia, że Para młoda może się rozluźnić i czuć się jak u siebie na weselu. ❤???? Jacek, dzięki uśmiechowi i pogodzie ducha, stał się dla nas nie tylko DJ obsługującym imprezę ale i naszym weselnym gościem! Polecamy na 100% ! Dziękuję, że byłeś z nami ! Merci beaucoup ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DJ Jacky spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Edyta

Nie szukają może kogoś do zespołu?

Monika i Piotrek

DJ Jacky - człowiek orkiestra, profesjonalny w swoim fachu w każdym calu, ma mnóstwo pomysłów i propozycji aby uatrakcyjnić imprezę i są to naprawdę fajne gadżety :) przy tym jest absolutnie otwarty na życzenia i zachcianki , na naszym weselu zabrał nas i naszych gości w magiczną podróż po krainie dobrze znanych melodii i rytmów , które w jego konfiguracji zabrzmiały naprawdę wyjątkowo , niektórzy z gości stwierdzili że przywrócił im wiarę w wesela, dzięki raz jeszcze Jacku :) Wszystkim, którzy planują jakąkolwiek imprezę taneczną gorąco polecamy. Monika i Piotrek 28.09.2019

Bartek

Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników?

Arleciaa

Z Dj Jacky macie gwarantowaną dobrą zabawę! Jest bardzo zaangażowany, otwarty, kreatywny i super pozytywny. Lubi to co robi i to widać! Świetna muzyka, wspaniałe atrakcje i niespodzianki...! Ponadto pomógł nam w organizacji przyjęcia, dużo podpowiedział i zadbał, aby wszystko było idealne tego dnia ???? Jeszcze raz bardzo dziękujemy i będziemy polecać dalej, serdecznie pozdrawiamy Arleta&Łukasz 3.05.19 ????

mateusz

Na pewno rozkręci każdą imprezę tak jak u nas na Balu .

Dawid

Nie zawsze podoba się nam to co inni prezentują ale to nie znaczy, że nikomu się nie podoba. Fajna firma i tyle!

Hanna

To forum jest miejscem, w którym zbierane są opinie o firmach jako pracodawcach, a nie o usługach jakie świadczą klientom. W związku z tym, chciałabym zapytać, czy DJ Jacky pracuje sam, czy potrzebuje wsparcia? Jeżeli ktoś z Was współpracował z nim, to byłoby miło, gdyby napisał na czym polegały jego obowiązki?

Arekcz

Wiesz co, dobry z niego chłop, proponuje Ci dla łatwości sprawdzić jego stronę na fejsie, tam jest najwięcej ifnormacji, a cennik musisz samemu pytać.

Natalia

Moja znajoma wynajęła Dj Jacky, gdzie bardzo dobrze wybawiłam się na jej studniówce. Grali bardzo fajną muzykę. Miło spędziłam czas. Jestem zadowolona z imprezy. Polecam

Aramatka

Miło, sympatycznie i zabawnie, zabawa do białego rana ;)

jager

Poczucie humoru i kreatywność to cechy, które charakteryzują dj Jacky. Jeśli szukacie osoby, która poprowadzi Wasze wesele, to jest to najlepsza osoba

Super facet. Dawno się tak nie wybawiłam na weselu. Właściwa osoba na właściwym miejscu

mat

Świetny DJ, ma świetne poczucie humoru i wiele energii.

Klaudia

Polecam! już dawno tyle nie tańczyłam. stworzył niepowtarzalną atmosferę!

Lexi

Zdecydowanie polecał! Robiłam dużą imprezę z okazji osiemnastki i znajomy polecił mi tego DJ-a. Jest rewelacyjny. Bardzo szybko rozkręcił imprezę i nie zwalniał tempa do końca.

dj z klasą. jest po prostu mega. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DJ Jacky - Lublin

DJ Jacky