DJ Jacky

Lublin

Opinie o DJ Jacky

Arekcz

Wiesz co, dobry z niego chłop, proponuje Ci dla łatwości sprawdzić jego stronę na fejsie, tam jest najwięcej ifnormacji, a cennik musisz samemu pytać.

Natalia

Moja znajoma wynajęła Dj Jacky, gdzie bardzo dobrze wybawiłam się na jej studniówce. Grali bardzo fajną muzykę. Miło spędziłam czas. Jestem zadowolona z imprezy. Polecam

Aramatka

Miło, sympatycznie i zabawnie, zabawa do białego rana ;)

jager

Poczucie humoru i kreatywność to cechy, które charakteryzują dj Jacky. Jeśli szukacie osoby, która poprowadzi Wasze wesele, to jest to najlepsza osoba

Marta

Super facet. Dawno się tak nie wybawiłam na weselu. Właściwa osoba na właściwym miejscu

mat

Świetny DJ, ma świetne poczucie humoru i wiele energii.

Klaudia

Polecam! już dawno tyle nie tańczyłam. stworzył niepowtarzalną atmosferę!

Lexi

Zdecydowanie polecał! Robiłam dużą imprezę z okazji osiemnastki i znajomy polecił mi tego DJ-a. Jest rewelacyjny. Bardzo szybko rozkręcił imprezę i nie zwalniał tempa do końca.

Paweł

dj z klasą. jest po prostu mega. polecam

Alicja:)

dj z prawdziwego zdarzenia. ma świetny kontakt z gośćmi, rozkręci każdą imprezę.

Zostaw opinię o DJ Jacky - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DJ Jacky