Brother Polska Sp. z o.o.

Opinie o Brother Polska Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie

Widzę, że po raz kolejny na portalu HR pojawiło się ogłoszenie na Account Managera. Byłem na rozmowie i totalna porażka... Tak czytam te wszystkie poprzednie komentarze i coś w tym musi być skoro średnio raz na 3-4 miesiące poszukują nowej osoby. Ktoś to tam trafia szybko weryfikuje sytuacje i stamtąd ucieka lub go zwalniają... bo jest lepszy od "szefa"

igdacc

Firma brother jak i jej produkty to pomylka.

aaa

Witam. Ta drukarka to największa porażka na jaką mogłem trafić. Wszystkie opinie pozytywne na temat tego sprzętu są pisane tylko przez pracowników te firmy i pisze to z pełną premedytacją bo niestety tym s. dałem się oszukać. Do tej pory (a jest to ok. 20 lat) korzystałem ze sprzętu raczej uznanych marek i czasami może miałem i drobne problemy ale nie takie jak z tym badziewem. Jest niedopuszczalne aby w ogóle taki sprzęt był dopuszczany na rynek jakbym spotkał tego s. który wypuścił to do sprzedaży to bym go gołymi rękami zarżnął i niestety tych na stołkach którzy na to pozwalają powinien czekać taki sam los. NIE KUPUJCIE tego badziewa nawet za najniższą cenę szkoda waszego czasu i nerw – cztery strony to ta drukarka drukuje w 1,5h i w dodatku jak ustawiam odcienie szarości to ona sobie na przekór drukuje na niebiesko – producenta chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Przy pisaniu algorytmów dla tej drukarki.

Naucz się czytać
@aaa 01.11.2016 21:17

To mają być opinie o pracodawcy a nie o produkcie!!!!

Brother

Sama firma fajna, niestety polska filia to żenada. Kierownictwo traktuje firmę jak folwark gdzie pracownicy to chłopiniewolnicy, którymi można pomiatać i na których można zwalać winę za swoje pomyłki. Brylują w tym "prezes" (country manager, ale lubi jak się na niego mówi prezes bo to łechce jego ego) i szef handlowców. O kontroli czasu pracy można powiedzieć tyle, że np wyjścia do toalety są odliczane od przerwy i trzeba je odpracować. Nie praktykuje się w tej firmie również czegoś takiego jak podwyżki. Czasem zdarzają się jakieś nędzne namiastki, ale ogólnie o ile nie siedzi się po kostki w siedzeniu "prezesa" to na jakieś normalne pieniądze nie ma szans. Kiedyś atmosfera w biurze była fajna i to ratowało pracę tam, ale i to się zepsuło całkowicie.

Zgadzam się z poprzednikiem - a już szczytem jest ustna zgoda na urlop, a potem szantaż, że nie zostanie on podpisany, jak się czegoś nie zrobi ( np. nie wykona planu kwartalnego ) - i co z tego, że kupiłeś wycieczkę dla całej rodziny i poniosłeś koszty?!........

Brat

Cześć, Bardzo fajne produkty, fajni ludzie, slabe zarobki jak na ta branze i niestety osoby zarzadzajace w Polsce totalnie despotyczni, traktuja pracownikow jak niewolnikow przez co atmosfera w biurze jest fatalna. Szczegolnie kontrola czasu pracy w biurze jest zenujaca i wrecz nieludzka.

Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy Brother Polska Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.

Zostaw opinię o Brother Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brother Polska Sp. z o.o.