Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Zielona Góra

Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

dejw48

Zdecydowanie nie polecam pracy w SPI. Przede wszystkim nie zapewniają podstawowych narzędzi pracy (np. działających: poczty email, telefonów, drukarek i skanerów). Cały czas brakuje papieru do drukarek, komputery ledwo działają i jest ich za mało dla pracowników. Dodatkowo wymagania warszawskiej centrali są bardzo wysokie i generalnie trzeba przygotowywać mnóstwo niepotrzebnych tabelek i dokumentów "na wczoraj". Biurokracja jest wszechobecna i wręcz śmieszna, na wszystko trzeba mieć pieczątkę i podpis. Zapomnijcie o kasie za nadgodziny czy terminowe zwroty za delegacje. Oprócz tego kierownictwo stosuje permanentny mobbing i wpędza pracowników w poczucie winy za ,to że nie zrobili jakiejś absurdalnej biurokratycznej błahostki. Tym wszystkim powinna się zająć IP, koszmar!

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji