Opinie o Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszów

@biblio Nowy wpis

Ta praca, co najlepsze, co mogło mi się przydarzyć. Jest ogromną szansą na rozwój i kreowanie swoich pasji. Adekwatne zaangażowanie jest adekwatnie wynagradzane. Współpracownicy są świetnymi ludźmi, pełnymi pasji. Pracuje się z dziećmi, dorosłymi, młodzieżą. Codziennie można nauczyć się wiele nowych rzeczy. Jeśli jest się pasjonatem książek i życia, to jest miejsce właśnie dla takiej osoby. Zarobki takie, jak wszędzie w kulturze. Jak ktoś chce zarabiać to niech założy własną firmę. W kulturze nigdy się nie dorobisz.

K. Nowy wpis

Najgorsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Pani z HR bardzo niesympatyczna, czuć było, że chce ośmieszyć kandydata. Zero pytań o moje doświadczenie czy umiejętności, za to było gradobicie pytań niczym na egzaminie. Dodam, że część z pytań nijak miała się do treści w ogłoszeniu o pracę. Nie wiem czy pracę dostanę, ale nawet jeśli to nie przyjmę. Atmosfera wśród pracowników - przełożonych pewnie nie lepsza.

Nie Polecam

Panie pracujące w tej bibliotece są bezczelne, obgadują klientów którzy przychodzą skorzystać z internetu, dopisują historię nie stworzone, skandal !!!

Andrzej Nowy wpis
@Nie Polecam

Może takie rzeczy najlepiej zgłaszać bezpośrednio w bibliotece? Tam chyba szybciej uzyskasz pomoc niż na forum pracowniczym. Jednocześnie zachęcam też wszystkich pracowników do pozostawiania swoich opinii, każdy wpis jest ważny!

taliban

towarzystwo wzajemnej adoracji. dopóki u sterów będą te same panie dopóty będzie jak jest czyli słabiutko.

Pracownik Gospodarczy

Pensja 2800 brutto poniżej jakichkolwiek standardów w dzisiejszych czasach.

Nie dotarliśmy do tego etapu rozmowy. Spotkanie zakończyło się po przedstawieniu wynagrodzenia.

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Stella

A może to źle wybrana praca powoduje niezadowolenie? Ja nie narzekam.

Nie polecam.

Nie, nie polecam pracy w tej instytucji "kulutury". Kto ma dość oleju w głowie ucieka szybko. Zostają tylko lizusy, którzy i tak nawzajem plotkują o sobie i kopią dołki. Płace mizerne, głodowe, niemniej jednak "wybrani" narzekać nie mogą. Ten pakiet socjalny i premia to ściema. Była, była za poprzedniego dyrektora, jakieś 10 lat temu.....Dostaniesz minimalną i robisz cały w nerwach na tych na stołkach wyżej od Ciebie. Odważnym, powodzenia!

Urszula

@Asi Jest mi przykro, że masz tak złe doświadczenia związane z pracą w Wojewódzka i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Twój poprzedni komentarz jednak mało nam mówi. Piszesz o nepotyzmie - ale jak właściwie on się przejawia? Bardzo Cię, żebyś chociaż trochę uzupełniła swoją wypowiedź. Na pewno w taki sposób pomożesz osobom, które szukają informacji o tym pracodawcy.

Asi

Nie radzę, PRL bis. (usunięte przez administratora) Najgorsza instytucja w Rzeszowie. Chodzić i pożyczać książki a pracować tam to inna bajka. Ludzie są (usunięte przez administratora)wykończeni

Urszula

Jakie teraz wyrazilibyście zdanie co do warunków pracy i atmosfery jaka panuje w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej? Najnowsze informacje osób, które tam pracują bądź pracowały będą pewną wskazówką co do tego, czego spodziewać się po pracodawcy i na co przygotować by podjąć tam pracę. Podzielcie się swoimi opiniami.

Evitka

Dziękuję i pozdrawiam.Aha,i poproś (usunięte przez administratora),coby na moją opinię odpisał.Jestem bardzo cikawa,co on o tym sądzi.

Evitka

Jesteście świetni,ale musicie się promować.Są takie płyty mini CD.nagrywajcie tam np.regulamin czy opis zbiorów.Jest t tzw.promocja w wersji audio dla niewidomych i prawie niewidomych.Następnie niech bibliotekarz wypożyczający audiobooki wybran przez czytelnika wciska pomiędzy audiobooki płytkę ze swoim nagraniem i po sprawie.Pozdrawiam.I proszę o szybką odpowiedż.

roman

Szkoda życia. To co poczytacie na necie o placówkach samorządowych i pracy w nich - ma miejsce w WiMBP a może nawet w gorszym wydaniu. Jeśli chcesz być szanowany jako człowiek i pracownik omijaj WiMBP.

@roman

Romek,słoneczko,jesteś w błędzie.Ja nie mam ku tej bibliotece żadnych zastrzeżeń.Pozdrawiam.

bdhthd rzyzyzs Nowy wpis
@Evitka

Evitka praca po znajomości. ewidentnie skoro skasowałaś moje poprzednie pytanie! Tylko po co konkursy, po co robienie ludziom nadziei tylko po żeby z nich zadrwić ?! Wstyd i Hańba. Nie piszcie konkursów skoro wszystko po znajomości mniej wyrządzicie przykrości innym ludziom których świadomie oszukaliście .

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna - Rzeszów

• Jak się pracuje w Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna?

Kandydaci do pracy w Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna