Nomar

Wrocław

Opinie o Nomar

Jacek

Byłem w tym roku na praktyce .Polecam ! Szukają ludzi do pracy na Ukrainie i doświadczonych serwisantów.

Jacek

adam

a na jakim stanowisku u nich jestes, mi by zależało na inżynieże ponieważ pracowałem w podobnej branzy, mam duże doswiadczenie i wykształcenie zarazem,nie chciałbym zaczynac od zwyklego stanwoiska pracownika.

inżynier budowy

Polecam firmę Nomar jako specjalistów branży grzewczej. 25 lat na rynku to kawał czasu. Doświadczona ekipa instalatorów i profesjonalne biuro projektowe. Odbywałem u nich praktyki studenckie i bardzo dużo się nauczyłem. Można poznać wszystkie etapy inswestycji od projektu poprzez wykonawstwo aż po serwis kotłowni.

januszek

Domyślam się kim jesteś. Ja też polecam!!!

perez

Pracowałem , byłem zadowolony nauczyłem się b. dużo. Teraz wiedzę zdobytą w firmie wykorzystuję na nowym dużo wyższym stanowisku.Polecam jako miejsce dobrego startu.

Zostaw opinię o Nomar - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomar