Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Wieniec-Zdrój

Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.

Paulina

@krostek piszesz, że w firmie można spotkać się z poniżaniem oraz wykorzystywaniem pracowników z dłuższym stażem. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób to się przejawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

krostek

Szczera prawda o "poszanowaniu" starych pracowników. Uważa się ich za zbędny balast, beton i już zaczynają zwalniać, w radio i tv się tylko ładnie plecie bzdury. Jak ktoś chce być poniżany, wykorzystany, stracić zdrowie, dostać zawału lub depresji to zapraszamy do Uzdrowiska Wieniec, no chyba, że jest znajomkiem to taki będzie miał dobrze.

krostek

,jnm

@timber słyszałam że ponoć na socjale można liczyc, w sensie że są. Znjamomy pracował tam kilka lat temu i cenił sobie nawet prace tam. Całkmiem neidawno szukali zresztą do całej Polski Regionalnych Przedstawicieli Handlowych ds. Sprzedaży Wody Mineralnej

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.