Kompan Sp. z o.o.

Wieluń

Kompan Sp. z o.o.

Opinie o Kompan Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kompan Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Nick

NIE POLECAM! Właściciele mają jakiś problem z dogadaniem się między sobą na rozmowach jeden mówi jedno drugi drugie. Całą firma choć kilka lat temu wiodła prym dzisiaj jest raczej na marginesie. Dużo stresu, dużo obietnic... niestety rzeczywistość jest taka, że szkoda czasu i energii na to miejsce.

itek

a jak dla mnie jest całkiem ok, dlatego zamierzam aplikować na stanowisko nez business managera w wawie, mam wymagane doświadczenie

olo

Zarobki jakie oferują są na poziomie krajów Trzeciego Świata

kk

zawsze mało bedzie temu kto jest mniej ambitny bądź niespełniony zawodowo pod wzgledem wyksztalcenia moze SKoro sie zgodziles /łaś na te warunki chyba jest oK ! SKoro jest ambicja i doswiadczenie po co dalej siedziec za małe pieniadze, szukac innej pracy gdzie placą duuużo ;-)

oko

mało płacą!!!!!

Zostaw opinię o Kompan Sp. z o.o. - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompan Sp. z o.o.