Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Wieliczka

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
1 3 6 1

Opinie o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

socjalna

Szukają ciągle do pracy. Oferty na pracownika socjalnego są dwa razy w miesiącu. Czy ktoś wie, o co chodzi ? Czy atmosfera jest taka, że nikt nie wytrzyma, czy może finanse... ?

Alfa
@socjalna 15.01.2018 22:44

Odradzam ze szczerego serca...

Beta
@Alfa 31.01.2018 14:05

Ja po tym jak zostałam tam potraktowana to dziękuję bardzo za wspolprace. Wykoncza czlowieka.zero szacunku do ludzi.

Administrator

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wieliczka i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Dan

Oczywiście że jest do przyjecia, bo to jest bardzo dobra oferta, moim zdaniem nie ma w tym momencie lepszych na rynku, oczywiście w najbliższej okolicy, tak mi się wydaje, jakieś opinie inne niż moja?

szczery

No dobre sobie 1400zł! Smiechu warte nie wierzę w to za nic w świecie z czego by niby mieli takie samochody,wczasy za granicą itp.,nie licząc oczywiście nagród,premii itp. i tacy sobie nie pożyją za nasze???To, że atmosfera tam fatalna to faktycznie ,nie mają żadnych skrupułów!

szczery

Odradzam wszystkim brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka ,za nic biorą grube pieniądze z ciężko zarobionych pieniędzy podatników jakby trochę popracowali fizycznie to by nabrali pokory i szacunku do ludzi .

anonim

ktoś kto to napisał to nie wiem co łyka, ale proszę odstawić połowę leków... jeśli uważa 1400 zł netto za dobre wynagrodzenie w MGOPS Wieliczka to gratuluję.... atmosfera i ludzie oraz szefostwo- przmilczę....

Zostaw opinię o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Wieliczka

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej