Opinie o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczka

Jaka atmosfera jest między działami w Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej?

Magda

Czy ośrodek miał kiedykolwiek problem z nieterminowością?

Jola
@Magda

Notorycznie. Hitem bylo u mnie jak przez kilka moesiecy nie rozpatrzyli mi wniosku (wszystkie dokimenty w czasie zlozylam) bo....zapomnirli! Nieudolnie tlumaczylo?sie,ze czegos nie donioslam a jak?udowodnilam potwierdzenie nadania dokumentow to sie okazalo,ze zaswiadvzenie o dochodach?od pracodawcy zgubili! Decuzje musieli wydac pozytywna ale zle zdanie o?nich pozostalo

Paulina Nowy wpis
@Jola

To co oni z tymi dokumentami robili, że pogubili? :D A czy koniec końców udało się wszystko załatwić?

Jola Nowy wpis
@Paulina

Po kilku miesiacach (jak udowodnilam,ze zlozylam wszystkie dokumenty i musieli wydac pozytywna decyzje na podstawie wlasnhch potwierdzen) sie znalazly w innym pokoju w?osobbej?teczce.Tak sie tlumaczylu,ze ktos mi druga teczke zalozyl...W zyciu takiej zjeby nikt nie dostal-ze od kiedy to mops zajmuje sie sprawami na poziomie urzedu bezpieczenstwa w latach 70 i 80 ubieglego wieku ????

Anonim Nowy wpis
@Jola

Jaki to mopr niepolomice czy Wieliczka?

Jasiek

Idealnych pracodawców nie ma i zawsze może być coś co powinno się poprawiać!

Pirat
@Jasiek

Bardzo wielu pracowników w mgops w Wieliczce jest do niczego!Nie pomagają ludziom biednym,którzy najprawdę potrzebują wsparcia,pomocy.Pomagają natomiast pijakom (bo się ich boją i brzydzą) i ludziom bogatym ,co mają za żyć!Nie ma w nich żadnego współczucia dla drugiego człowieka,zrozumienia,tylko gnoić człowieka potrafią,obrażać.Na palcach można policzyć pracowników w mops Wieliczka co choć w miarę się nadaje do swojej pracy,reszta do niczego jest.Wstydzcie się bo macie czego.Zacznijcie w końcu ludzi potrzebujących pomocy traktować z szacunkiem,nie odmawiajcie im pomocy!

Mery

Brak poszanowania

Były zawodnik
@Jasiek

Pod Krakowem to robię same lamusy jedna to zachowuje się Pani do wszystkiego myślałem że ma ochotę że mną wypić drinka tak się na mnie patrzyła że mi sprzęt zadygal ono z 40miala mówię wam są niektóre fajne te mopy,

Jola
@Pirat

Bo to samo miałam U siebie. Nosili mnie ile wlezie a sąsiadowi Międzybrodzie za sam fakt wchłania wódy przyznali zasiłek 600 zł bo on pije

ktoś kto to napisał to nie wiem co łyka, ale proszę odstawić połowę leków... jeśli uważa 1400 zł netto za dobre wynagrodzenie w MGOPS Wieliczka to gratuluję.... atmosfera i ludzie oraz szefostwo- przmilczę....

Sztuka

To Cie (usunięte przez administratora) ja mam ponad dwa nic nie bronię premia ok a na codzien kawa ciasteczki fb bajera wujek Google aby zleciało mam w tylku klientów mi ma byc dobrze pozdrowienia z mopsiku kolo Krakowa

Mietek

Myślę że za picie kawy i scieme to adekwatne wynagrodzenie co to niby za praca jak Ci nie pasi to do marketu są zapotrzebowania!!!!!!!!!!!!

Dariusz
@Mietek

Jakie aktualnie płace są oferowane w tym ośrodku? Chciałbym ustalić również, czy wymagane jest, aby legitymować się wyższym wykształceniem, by móc stać się jednym z pracowników biurowych.

Sprawność90
@Dariusz

Płacę są w dużej mierze uzależnione od tego co potrafisz dać firmie. Nie każdy może dać tyle co inny i różnice są spore

@Sprawność90

Płace są niskie

Katy
@Monika

Tak, teraz podobno nawet obcięto im wynagrodzenia

Jiuhp

1400 zwariwali kto za tak wypłatę pracuje

Brałeś udział w rekrutacji do Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wieliczka
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Judyta

@noe a dlaczego praca jest ciężka? Napiszesz coś o zakresie obowiązków ?

Katy
@Judyta

Praca jest ciężka że względu na panującą atmosferę w pracy. W dodatku wynagrodzenie jest niskie., A obowiązków jest bardzo dużo.

Krzesiny
@Judyta

Praca nie jest zła wynagrodzenie odp do pracy czyli za ścianę te ponad 2500 to dam dobrze i premia na koniec roku 2000tys idź do marketu to ,zobaczysz

Jakie są zarobki? Jakieś premie? Czy to ciężka praca ?

noe
@Marta

słabe, premia to rzadkość, ciężka

Uczciwie pracujący
@noe

Noe nie bądz śmieszny!Kilka tysięcy brania wypłaty za nic piszesz,że to jest mało?Premii też niby nie ma? nie bądz obłudny!Uważasz,że to jest cięzka praca,rozdawać (usunięte przez administratora) pieniądze podatników a potrzebującym ludzią nic nie dawać (usunięte przez administratora).Jak tak Ci tam zle to idz pracować fizycznie np.sprzatać ulice,śnieg odgarniać i ciekawe co wtedy powiesz???? czy będziesz taki mądry???

Jaki dress code obowiązuje w Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej?

NOE

nie obowiązuje żaden

socjalna

Szukają ciągle do pracy. Oferty na pracownika socjalnego są dwa razy w miesiącu. Czy ktoś wie, o co chodzi ? Czy atmosfera jest taka, że nikt nie wytrzyma, czy może finanse... ?

Alfa
@socjalna

Odradzam ze szczerego serca...

Beta
@Alfa

Ja po tym jak zostałam tam potraktowana to dziękuję bardzo za wspolprace. Wykoncza czlowieka.zero szacunku do ludzi.

Gamma
@Beta

Ja tak samo bardzo nie miło zostałam potraktowana,żałuję że wogóle tam poszłam.Wcale się nie dziwię,że ciągle szukają nowych pracowników,jak traktują ich jak śmieci.Długo tam nikt normalny tam nie wytrzyma.

Mery
@socjalna

Chodzi o atmosferę

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wieliczka i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Kuba

Cześć praca pracownika socjalnego bardzo bciążająca psychicznie,brak szacunku dyrektora do pracownika i jego problemów zawodowych poniżenie a mówi się o otwartości do ludzi, to chyba żart który najbardziej irytuje. Zarobki śmieszne nie wspołmierne do wykonywanej pracy. Odradzam pracę w MGOPS WIELICZKA.

Ilona
@Kuba

Czy w związku z tym psychicznym obciążeniem osoby na stanowisku, o którym piszesz, jest jej zaoferowana jakoś pomoc w postaci - no nie wiem, może - możliwości relaksu w firmie, czy coś takiego? A może do wynagrodzenia oferowany jest dodatek za pracę w szkodliwych warunkach? Piszesz też o zarobkach, ale nie podajesz żadnych kwot. Na jakim mniej więcej poziomie się one plasują?

Edyta! !!!!

Ludzie omijaj cie mgops w Wieliczce tam nie ma poszanowania dla pracownika rządzi nim osoba nie mająca pojęcia o tej pracy, z wysokim mniemaniu o sobie bez szacunku dla innych.

Dan

Oczywiście że jest do przyjecia, bo to jest bardzo dobra oferta, moim zdaniem nie ma w tym momencie lepszych na rynku, oczywiście w najbliższej okolicy, tak mi się wydaje, jakieś opinie inne niż moja?

szczery

No dobre sobie 1400zł! Smiechu warte nie wierzę w to za nic w świecie z czego by niby mieli takie samochody,wczasy za granicą itp.,nie licząc oczywiście nagród,premii itp. i tacy sobie nie pożyją za nasze???To, że atmosfera tam fatalna to faktycznie ,nie mają żadnych skrupułów!

szczery

Odradzam wszystkim brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka ,za nic biorą grube pieniądze z ciężko zarobionych pieniędzy podatników jakby trochę popracowali fizycznie to by nabrali pokory i szacunku do ludzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Wieliczka

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej