Opinie o Autosar-Wieluński Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Autosar-Wieluński Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autosar-Wieluński Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autosar-Wieluński Sp. z o.o. w Toruń

Michał Nowy wpis

A uważacie ze firma jest dobrze zarządzana ?

Ryszard

Witam, idealne miejsce dla ludzi chcących pracować, przebywać w miłym gronie pracowniczym oraz zarządzających no i oczywiście się rozwijać. Polecam.

Cavemen Nowy wpis
@Ryszard

Czy ty to Ryszard L. kim jesteś? Czy jesteś "botem" od rządzących, którzy piszą komentarze?

Abba Muzen Nowy wpis
@Cavemen

Takie wypowiedzi to nie są w stylu (usunięte przez administratora)xD Pozdro !

Camaro1410 Nowy wpis
@Abba Muzen

Chciał być miły - lecz nie wszyscy byli i są zadowoleni z pracy tutaj. Ale nie warto tak jechać po nim, szkoda czasu.

Spokojnie już niedługo usuniemy te komentarze.

@Kasia

Sugerujesz, że komentarze dodawane na forum dotyczącym pracy w Autosar - Wieluński są usuwane? Masz połowiczną rację - są one usuwane jedynie w szczególnych przypadkach, podczas których użytkownicy forum naruszają zasady regulaminu witryny GoWork. Tutaj wkleję link do zapoznania się z regulaminem -->>https://www.gowork.pl/regulamin W takim też przypadku komentarze, które są usuwane to jedyne te, w których na przykład ktoś używał wulgarnego języka, czy też obrażał innych użytkowników.

Klaus Mohmed

Dobrze, że szukają sprzedawców w AJ Motors. Sprzedałbym bym wszystko za kasę. Jestem nastwiony na kasa,kasa,kasa... Ludzie się nie liczą. Wygryzę kiedyś ten obiekt i sprzedam na mieszkania Ajjatollachom.

Maciej
@Klaus Mohmed

Piszesz jak dzieciak kto ci karze pisać takie głupoty.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Autosar-Wieluński Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Były AJ M Bydgoszcz

Proszę wypowiadać się kulturalnie. Na wschodniej mieści się AJ Motors. Szukają tylko opychaczy bryk itd. Pracowałem w Bydgoszczy.

@Były AJ M Bydgoszcz

Forum to dotyczy bardziej pracy w Autosar - Wieluński z Torunia, nie Bydgoszczy. W momencie gdy masz chęć poruszyć wątek danego oddziału firmy najlepiej będzie jeśli założysz oddzielny wątek. Dzięki temu forum będzie bardziej przejrzyste. Chyba zgodzisz się ze mną, że bardzo często atmosferę w pracy tworzą ludzie. W obu tych miastach praca w Autosar może wiec być inna.

Tede

Czy jeszcze jest jakaś praca w tej firmie typu "podaj, przynieś, kapuj, polecaj" byłem ezbekiem chciałbym dorobić, bo "PIS" mi emeryturę skrócił, a takich lubią tam na wschodniej u góry.

Chętny do pracy

Czy praca w bardzo dobrej firmie jest przyczyną tej ciszy? Szkoda, liczyłem na informacje.

Wiktor

Co słychać w firmie? Czy są w firmie jakieś oferty pracy? Może ktoś podpowiedzieć?

Weronika

Czy Autosar-Wieluński Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

CZAKI

Ostatnio ciagle skarzono sie na mnie, ze biore ze soba sprzet Firmowy i nie oddaje. Skandal przeciez bylem u Rakowicza prawa reka.

sprawiedliwy
@CZAKI

co ma Rakowicz wspólnego z Autosar - Wieluński? Czy "prawą rękę Rakowicza" zwalnia się od odpowiedzialności za używanie cudzego mienia?

DANIELEK KUREK

WITAM NIEDŁUGA CAŁA BYDZIA BĘDZIE RZĄDZIĆ WOJEWÓDZTWEM NO I TORUNIEM...

Zenon

Szukam budynkow na sprzedaz, czy dobrze trafilem?

KORWIN

Czas pokazać OBCYM NARODOM, że POLSKA też umie produkować samochody, a nie sprzedawać i naprawiać OBCE!!!

Czy poszukujecie lakierników? Ma doświadczenie na pewno lepsze niż aktualni pracownicy, bo pracowałem w USA... także czekam na odpowiedź.

jhhnjm

@kodrian tak - zawsze tak można zrobić, aczkolwiek - czy cto coś da?

kodrian

Witam, Czasami zastanawiam się czemu Ci co mają problem nie pójdą zgłosić pewne problematyczne sprawy "górze". Np. iść zgłosić problem Prezesowi, może zadzwonić do wyżej postawionych Niemców? Nie wiem próbujcie? Dziękuję.

Jeśli chcesz wiedzieć to ciężko. Czepiają się coraz bardziej itd. Chcą nas zwolnić i myślą, że jak zatrudnią więcej ludzi to będzie lepiej. Powinni stworzyć myjnię z prawdziwego zdarzenia, a nie garażową.

Jurek

Jak z pracą na myjni?

Jan

Często bywam klientem w tej firmie. Jestem zadowolony z pracowników obsługi, serwis też w porządku, no i ogólnie wszystko na wysokim poziomie.

piter

staram sie robic wszystko dobrze, ale pracuje z kadra, ktora mnie spowalnia i ogranicza.

Zostaw merytoryczną opinię o Autosar-Wieluński Sp. z o.o. - Toruń

Autosar-Wieluński Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wschodnia 38
    87-100 Toruń

Autosar-Wieluński Sp. z o.o.