Autosar-Wieluński Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Autosar-Wieluński Sp. z o.o.

Wiktor

Co słychać w firmie? Czy są w firmie jakieś oferty pracy? Może ktoś podpowiedzieć?

Weronika

Czy Autosar-Wieluński Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

CZAKI

Ostatnio ciagle skarzono sie na mnie, ze biore ze soba sprzet Firmowy i nie oddaje. Skandal przeciez bylem u Rakowicza prawa reka.

sprawiedliwy
@CZAKI 13.02.2017 20:16
Ostatnio ciagle skarzono sie na mnie, ze biore ze soba sprzet Firmowy i nie oddaje. Skandal przeciez bylem u Rakowicza prawa re...

co ma Rakowicz wspólnego z Autosar - Wieluński? Czy "prawą rękę Rakowicza" zwalnia się od odpowiedzialności za używanie cudzego mienia?

DANIELEK KUREK

WITAM NIEDŁUGA CAŁA BYDZIA BĘDZIE RZĄDZIĆ WOJEWÓDZTWEM NO I TORUNIEM...

Zenon

Szukam budynkow na sprzedaz, czy dobrze trafilem?

KORWIN

Czas pokazać OBCYM NARODOM, że POLSKA też umie produkować samochody, a nie sprzedawać i naprawiać OBCE!!!

Marcin

Czy poszukujecie lakierników? Ma doświadczenie na pewno lepsze niż aktualni pracownicy, bo pracowałem w USA... także czekam na odpowiedź.

jhhnjm

@kodrian tak - zawsze tak można zrobić, aczkolwiek - czy cto coś da?

kodrian

Witam, Czasami zastanawiam się czemu Ci co mają problem nie pójdą zgłosić pewne problematyczne sprawy "górze". Np. iść zgłosić problem Prezesowi, może zadzwonić do wyżej postawionych Niemców? Nie wiem próbujcie? Dziękuję.

Anonim

Jeśli chcesz wiedzieć to ciężko. Czepiają się coraz bardziej itd. Chcą nas zwolnić i myślą, że jak zatrudnią więcej ludzi to będzie lepiej. Powinni stworzyć myjnię z prawdziwego zdarzenia, a nie garażową.

Jurek

Jak z pracą na myjni?

Jan

Często bywam klientem w tej firmie. Jestem zadowolony z pracowników obsługi, serwis też w porządku, no i ogólnie wszystko na wysokim poziomie.

piter

staram sie robic wszystko dobrze, ale pracuje z kadra, ktora mnie spowalnia i ogranicza.

Rekiny

Martwi cię rozmiar twojego penisa? Niepotrzebnie - długość i grubość penisa może być bardzo zróżnicowana, a problem z wielkością zwykle da się zniwelować, wybierając odpowiednie techniki seksualne. Jeśli jednak wielkość penisa nie daje ci spokoju, wypróbuj proste ćwiczenia, które sprawią, że penis stanie się ciut dłuższy. (usunięte przez administratora)

włodek

Nie podoba mi się w tej firmie jak nas traktują, tzn. jestem klientem, a żeby moja sprawa ruszyła to czekam długo, a usługi nie są lepsze niż w Volvo.

Roman

Pracowalem w tej firmie fizycznie, a moj kolega pracuje jako doradca. Ja bylem wyzyskiwany, a kolega wypluwa pluca przy telefonie, zeby gora byla zadowolona.

Zostaw opinię o Autosar-Wieluński Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autosar-Wieluński Sp. z o.o.