Autopon S.C. Serwis Ogumienia

Wrocław

Autopon S.C. Serwis Ogumienia

Opinie o Autopon S.C. Serwis Ogumienia

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Autopon S.C. Serwis Ogumienia? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

fre

no inaczej rpzeciez nie pracowaliby na takich stanowiskach

mike87

Nie polecam, wymieniałem już kilka razy opony w tym serwisie i zawsze to samo, jeden wielki bałagan. Mimo iż byłem umówiony na odpowiednią godzinę czekałem ponad 40 minut, do tego obsługa nie zgrana, wymieniają opony byle jak - nie dokładnie mocują odważniki na felgach - po paru kilometrach odpadają - masakra. Raz miałem uszkodzoną siatkę w oponie, mocno auto ściągało, mimo to taką oponę założono mi na felgę i nawet nikt nie raczył zwrócić uwagę że jest pęknięta. Odradzam!

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Autopon S.C. Serwis Ogumienia. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Autopon S.C. Serwis Ogumienia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autopon S.C. Serwis Ogumienia