Media 4 Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Media 4 Sp. z o.o.

nofko

To wszystko zależy jeszcze od stanowiska @gosia, bo jako sales manager masz oprócz pensji ciekawy pakiet benefitów

gosia

NIE POLECAM TEJ FIRMY. ZENADA.BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA.INGORANCJA.WIECZNY BRAK INTERNETU.NIE ODBIERAJA TELEFONOW.BRAK KOMPETENCJI.PROFESJONALIZMU.TRAGNICZNA FIRMA.NIGDY DO NIEJ NIE WROCE!

orchidea

Żeby tylko 3-dniowe awarie. U nas kilkakrotnie zdarzały się awarie tygodniowe. A te 3-dniówki to już prawie standard. I naturalnie każda na weekend. Jeśli w piątek wieczorem lub sobotni poranek włączam komputer i okazuje się, że internet jednak działa to wielki sukces...

Mario Wrocław

Totalna tragedia lacze niestabilne lub zupelny brak internetu. zgloszenia o reklamacji w ogóle nie sa rozpatrywane Pani (usunięte przez administratora)z BOK w kątach wrocł to to najmniej kompetentna osoba. ZDECYDOWANIE ODRADZAM FIRME MEDIA 4 obecnie MNI telecom s.a.

Zostaw opinię o Media 4 Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media 4 Sp. z o.o.