Falegname Sławomir Mołodowicz

Szczecin

Opinie o Falegname Sławomir Mołodowicz

a mnie dziwi umowa zlecenie i to bardzo. Nie zapominaj @noko, że zawsze można dac pracownikowi umowę na czas określony, lub umowę probną. A zlecenmie jest umową śmieciową, z której nic tak naprawde nie masz.

aaaa

banda [usunięte przez moderatora]

xxx

[usunięte przez moderatora] ja u nich robiłem na umowe zlecenie i w tym czasie było jeszcze kilku i nikt nie narzekał kasa też była [usunięte przez moderatora]

zzz

Wszem i wobec w szystkich oświadczany, firma Falegname upadła :(

Ktoś kto tam był

Żenada, chamstwo , [usunięte przez moderatora] , brak wynagrodzeń, jeszcze kilka miesięcy i firma się rozwali, [usunięte przez moderatora] Nie zatrudniajcie się tam unikniecie wszystkiego co najgorsze......

Zostaw opinię o Falegname Sławomir Mołodowicz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falegname Sławomir Mołodowicz