PPHU BEWED Zakład Stolarki Dybczak Daniel

Pewel Mała

Opinie o PPHU BEWED Zakład Stolarki Dybczak Daniel

Julita

@fełpto może opowiesz jaka jest Twoja opinia na temat tego jakim pracodawcą jest PPHU BEWED? Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Chętnie zapoznamy się z Twoją opinią.

fełp

nie wydaje mi się , @edi , aby to co piszesz było tak do końca prawdą i przedstawieniem sytuacji jak wygląda..

AD

Wysłałam do Państwa maila z moimi danymi. Czekam na kontakt i pozdrawiam!

Edi

Ponieważ telefon znika usunięty przez administratora podaje adres mailowy i bardzo chętnie pokażę wszystkim pracę Pana Daniela Dybczaka. Mój mail: edysiac@wp.pl

Pooul

Nie mogę pisać, bo się tak śmieje, że aż mi się ręce trzęsą :-) naprawdę dobre, popłakałem się :-)

edi

Kumulacja się zbliża ;-))

Pooul

tik tak, tik, tak, tik tak :)

Zostaw opinię o PPHU BEWED Zakład Stolarki Dybczak Daniel - Pewel Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU BEWED Zakład Stolarki Dybczak Daniel