Extrudan Sp. z o.o.

Zakrzewo

Opinie o Extrudan Sp. z o.o.

Ja

Firma na niskim poziomie rozwojowym. Zarobki tragiczne . Warunki pracy okropne. Atmosfera coraz gorsza. Z całego serca nie polecam nikomu no chyba że Ukrainie gdyż one mają przywileje . Szefostwo nie jest za pracownikiem. Dno.

Joanna

To może powiesz jaka jest trzecia zmiana? Na pewno innych użytkowników tez to zainteresuje. A czemu kobiety pracują 2 a mężczyźni 3 w firmie Extrudan?

Maciej

Witam, poszukuję pracy i fabryka jest dość blisko mojego miejsca zamieszkania. Czy ktoś może mi powiedzieć, w jakich godzinach pracujecie? System dwuzmianowy więc pewnie 6-18, 18-6?

freak
@Maciej 19.06.2017 10:55

Praca dwu zmianowa, czyli 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00.

freak
@Maciej 19.06.2017 10:55

W sumie to panowie pracują tam na trzy zmiany. Kobiety dwie.

Joanna

@były pracownik o jakim traktowaniu pracowników wspominasz? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

były pracownik

Firma dno, najniższa krajowa, ludzi traktuja jak scierwo,kadra zarządzająca po podstawówce nie wszyscy !Rozpisywanie produkcji na kartkach jak za PrL.Nie polecam nikomu tej szklarni i tej pseudo szefowa produkcji która Pana boga za pięty chwyciła , jak dadą podwyżke 100 zł to myślą że grubo a to smiech na na sali. Nie polecam tam można się tylko uwstecznić!!!!!!!!!!

nikii

jak tam jest teraz? bo dawno nikt sie nie wypowiadal, czyzby zmiany na lepsze?

pojs

Zasady zatrudnienia @alad są proste i są one wszystkie zawarte w umowie o pracę. Dlatego właśnie warto jest ją przeczytać zanim podpisze się umowę. Na pewno na tym się nie straci. A fakt, że jest umowa o pracę, na pewno pozytywnie wpływa na pracę w firmie

Pracownica produkcji

Tragedia !!!! Inspekcja pracy zamknie tę budę jak tylko wpadnie na jeden dzień , temperatura latem przekracza 30 stopni C, trzeba kleić na trujący klej końcówki węża, bardzo śmierdzi!!! Warunki pracy i płacy ( najniższa krajowa) fatalne! Ludzie, uciekajcie wszędzie tylko nie do Zakrzewskiego Kombinatu Wyzysku!!! Współczuję niewolnicom ( facetów jakoś tam mało) które godzą się na takie warunki......

obserwatorka

witam wszystkich sytuacja wygląda nastepująco elita smietanka towarzyska tylko plotkuje wszystko więdzą najlepiej.reszt pracowników są jak mróweczki tylko zapier...dalać każą,operatorzy maszyn?-pożal sie boże nic nie potrawią żal.tylko jedna osoba to pan S która jest kompetentna. Panie z elity ? szkoda sie wypowiadać jedyna osoba w tej firmie która jest ok to Pani M. szefowa -jedyna osoba która zrozumie porozmawia i znajdzie konsensus.także na tyle pozdrawiam zołze M.Ł. ogólnie nie polecam ale jak ktos chce dostać szkołe życia to zapraszam do tej firmy .pozdrawiam serdecznie

b

Na szczęście odeszłam z tej firmy. Odpoczywam fizycznie, jak i psychicznie. Z tego co słyszę, to zamiast lepiej jest coraz gorzej i tym bardziej nie żałuję swojej decyzji. Żenujące jest to co się tam dzieje. Także Cisz, jak chcesz znaleźć dobrą pracę, to z dala od tej firmy.

j

Nie składajcie tam papierów!(usunięte przez administratora) Dobrze, że tam już nie pracuję.

m

Nie polecam tej pracy nikomu. Coraz gorsze warunki pracy. Firma o sterylnych warunkach, a kurzu pełno(usunięte przez administratora)NIE POLECAM NIKOMU!

i

W Extrudanie nawet papierów nie trzeba składać.Masowo zwalniają bo brygadzistka układy ma z szefową i masowo przyjmują.Kogokolwiek.NIE idzcie tam bo naprawdę będziecie żałowały!!!!!!!!!!

anty analfabeci

cofam nie pani zdziwiona a przcownik:-)

anty analfabeci

do Pani zdziwionej ,zanim napiszesz opinie to słownik przestudiuj bo byki walisz jak mało kto!!:D

wx

witam,też tam pracowałam jakieś 2.5 roku temu,masakra gorszej pracy nie miałam.Zwykły wyzysk ludzi.Brygadzistka traktuje innych z góry i zgrywa nie wiadomo kogo.Środki medyczne w szklarni!!!PORAŻKA

szukajaca

tak czy siak wiochą zalatuje porazka ta firma a juz chciałam tam papiery złozyc dziekuje za opinie :)

ja

Wreszcie ktoś napisał normalną opinię,zgadzam się z nią w całości.Co prawda zarobki są kiepskie ,ale atmosfera fajna i warunki pracy też dobre .Pracowałam już w innych firmach i uwierzcie mi może być dużo gorzej,a te negatywne opinie to chyba od tych które mają wielkie wymagania od wszystkich a nie od siebie

kuli

Do x.Jesteś jedyną osoba zadowolona z pracy w tej firmie .pewnie masz tam ciepła posadke tzw.elita ci mają dobrze reszta pracowników to tania siłą roboczą i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

y

Ja Tobie gratuluję inteligencji-STAŻOWE, w języku polskim piszemy przez Ż

x

Po przeczytaniu tak niedorzecznych opinii na temat Extrudanu nie pozostaje mi nic innego jak tylko publicznie im zaprzeczyć!!!Pracuję tu od paru dobrych lat i jestem zadowolona .Ludzie mili,atmosfera pracy także . Jeśli chodzi o Szefową jest ona osobą,która potrafi pomóc ,doradzić i kompetentnie zadbać o dobro pracownika.A ci, którym jest tu tak bardzo żle niech zmienią pracę -w końcu nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

nigdywiecej

popieram pensja od lat taka sama, zero czegokolwiek, szczerze wole zapiepszac za uczciwe pieniadze niz siedziec tam za grosze..(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU sami sobie zasłużyli na taka renomę

nikt

żadnych premi motywacji do pracy wiec niech sie nie dziwią że nie robi sie normy bo po co!!!!! a powie ci jeszcze ze na twoje miejsce jest 10 innych hmm gdy przeczytaja takie opinie to nikogo nie bd mieli!!!! (usunięte przez administratora)

baa

Potwierdzam trzymać sie jak najdalej firma kierowana przez osoby niekompetentne.(usunięte przez administratora)

haaaa

ta firma to jedna wielka porażka!! zarobki haaa czysta podstawa żadnej premi nic a wymagaja Bóg wie czego od Cb jak nawet zmotywować ludzi nie potrafią a nasza tzw szefowa p MONIKA Ł!!! zajmuje sie słuchaniem plotek niż praca!księgowe tna po wszystkim mieliśmy kiedyś tzw starzowe to nawet o nam zabrali bo niby zamówien nie ma a na kamery i nowe osoby maja pieniadze żenada życze im jak najgorzej.. na miejscu extrudanu wczesniej była szklarnia gratuluje inteligencji!!!

zdziwiona

[usunięte przez moderatora] ,ja pracuje tam 5 lat i brygadzistka nie darla [usunięte przez moderatora] ,przynajmniej ja nie slyszalam.Moze latem jest goraco ale czesto na produkcji tak jest.Co do zarobkow to faktycznie troche za niskie.Ogolnie praca nie jest taka zla.Wole tu,niz w Biedronce:)

Powiem tak robilam tam przez pół roku jakoś, nigdy nikomu nawet najwiekszemu wrogowi nie rzyczyłabym takiej pracy!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] , trzeba wyrobic norme tylko jak ja wyrobic jak nie ma towaru "węza", a pozniej brygadzistka drze [usunięte przez moderatora] , i do tego ta fałszywa [usunięte przez moderatora] .. praca za GROSZE..[usunięte przez moderatora] .. tymbardziej latem, gdzie na hali bylo po 37 stopni, i pracownice słabły a biurowi mieli to gdzies, poprostu porazka, w ogole nie zgodne z zasadami bhp, powinni zamknac ta bude jak najszybciej!!!

Zostaw opinię o Extrudan Sp. z o.o. - Zakrzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extrudan Sp. z o.o.