Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz

Myślibórz

Opinie o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz

ola

wacik' jak widziszchyba zbytnio dobrze nie trafiles, nie wiem tez czy te komentarze pisane powyzej są znaczace zawsze w sumie cos w nich mozna wyczytac jednka maja juz troche a nikt nie jest w stanie zamiescic czegos aktualnego o firmie, myslalam,ze tez czegos sie dowiem nowego.

marko

dawać tom skarbówke na to mikro firemke zniszczyć tego psełdo budowlańczyka

miro

jeszcze skarbówka niedorwała się do tej malutkiej firemki za przekręty UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daro

ta firma to pomyłka bódowlana uwarzajcie tam niewypłacajom kasy popytajcie w myśliborzu o tego super szefa UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oszukany

kaszana nie firma nie polecam

Zostaw opinię o Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz - Myślibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marko Zakład Ogólnobudowlany Wiesław Piekarzewicz