Apteka Łopatyńska Edyta

Lublin

Opinie o Apteka Łopatyńska Edyta

hit

wydaje mi się, że konkurencja ma małe znaczenie. Apteka to apteka, każda na siebie zarobi przy odpowiednim podejściu właściciela. A tu chyba źle nie jest

jach

Apteka [usunięte przez moderatora] ( Lublin) nie polecam. Kobieta bardzo niesympatyczna. Byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej i podziękowałam.Z tego co wiem to atmosfera beznadziejna .

mgr

Nie polecam tej apteki. Atmosfera nie jest wcale miła. Właścicielka i kierownik zarazem za pracę w weekend nie oddaje dnia wolnego na tygodniu (tak mówi kodeks pracy) tylko w godzinach. Bezprawie. Jak się właścicielka pomyli np. źle wyśle zestawienie refundacyjne, to obarcza pracowników.

Zostaw opinię o Apteka Łopatyńska Edyta - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Łopatyńska Edyta