HiCopy Polska

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

HiCopy Polska
1 1 6 1

Opinie o HiCopy Polska

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w HiCopy Polska?

e3wa

w sumie nie wiedziałam nawet że jeszcze istnieją... dalej zajmują się dystrubucją tylko produktów konica minolta?

pracownik

Nisko płacą, (usunięte przez administratora) nie znajace sie na pracy...firma krzak

paweł

drogi seba, tak zachwalasz te firme Hicopy Gdansk, mija rok a nie prascujesz tam...scieme pisales...odradzam te firmie, pracowalem miesiac i szkoda czasu , beznadziejna płaca, stres, (usunięte przez administratora)!!!

Ca

Jak to miło sobie samemu wystawiać opinię. Każdemu kto będzie chciał tam pracować odradzam. Zero organizacji pracy, zero kompetencji, poważne braki logistyczne,(usunięte przez administratora)

Byly Pracownik

Bardzo pozytywna firma z młodą ekipą, sporo się w niej nauczyłem, moje zarobki były adekwatne do wyników. Szkolenia dla chcących się uczyć też są przewidziane, firma zapewnia możliwości rozwoju. Jest tutaj miejsce na ciężką pracę ale też na dystans i humor. Polecam, fajne miejsce :) Pozdrawiam również byłych współpracowników. PG

Zostaw opinię o HiCopy Polska - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HiCopy Polska