HiCopy Polska

Gdynia

Opinie o HiCopy Polska

e3wa

w sumie nie wiedziałam nawet że jeszcze istnieją... dalej zajmują się dystrubucją tylko produktów konica minolta?

Nisko płacą, (usunięte przez administratora) nie znajace sie na pracy...firma krzak

paweł

drogi seba, tak zachwalasz te firme Hicopy Gdansk, mija rok a nie prascujesz tam...scieme pisales...odradzam te firmie, pracowalem miesiac i szkoda czasu , beznadziejna płaca, stres, (usunięte przez administratora)!!!

Ca

Jak to miło sobie samemu wystawiać opinię. Każdemu kto będzie chciał tam pracować odradzam. Zero organizacji pracy, zero kompetencji, poważne braki logistyczne,(usunięte przez administratora)

Byly Pracownik

Bardzo pozytywna firma z młodą ekipą, sporo się w niej nauczyłem, moje zarobki były adekwatne do wyników. Szkolenia dla chcących się uczyć też są przewidziane, firma zapewnia możliwości rozwoju. Jest tutaj miejsce na ciężką pracę ale też na dystans i humor. Polecam, fajne miejsce :) Pozdrawiam również byłych współpracowników. PG

Zostaw opinię o HiCopy Polska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HiCopy Polska