Biurotech PHU Izabela Świadkowska

Kalisz

Opinie o Biurotech PHU Izabela Świadkowska

maras00001

Freddie to pewnie Krzychu pisał :). Ja również nie polecam firmy biurotech. - wymaga sprzedawania swoich kserokopiarek i używanych części jako nowe - sprzedawania powyższych klienteli z poprzednich firm, gdzie się pracowało - przed wypłatą szukanie dziury w całym - dużo obietnic bez przekładu na życie realne - umowa na najniższą krajową - na sam koniec brak wypłaty wszystkich pieniędzy Mimo tylu lat pracodawca nie wychodzi z formy.

freddie

Przepracowałem w tej firmie 9 miesięcy ale zrezygnowalem ze względu na dojazdy - 40km codziennie to bylo troche meczace. w tym czasie nie zauważylem, zeby było tak jak tu pisza coniektórzy. Owszem bywalo roznie, ale czesto z winy narowistych klientow, a nie z powodu szefa. Szanuj szefa swego, bo mozesz miec gorszego!

biegun
@freddie 15.05.2012 19:14

niektórzy przychodzą tutaj do pracy myśląc że w samej pracy czeka ich Bóg wie tylko co. Jak dostają jakieś konkretne zadania od pracodawców to od razu , że im źle że za dużo tej pracy. Dajcie wreszcie spokój

mich

Wysłałem CV, na rozmowy zapraszają wszystkich, nawet malarzy! Zaproponowali warsztaty robiłem (usunięte przez administratora) jak pisano wyżej ! Nic konkretnego się nie dowiedziałem bo przyszli już inni a jak wchodziłem też ktoś siedział ! To był pierwszy minus. Drugi raz zadzwoniłem powiedziałem ze chce konkrety znów warsztaty znów za (usunięte przez administratora) komentarze i myjesz jakieś stare drukarki podłączasz itd.(usunięte przez administratora) Zapytałem co dalej i powiedział że tak samo chyba że bym może jakąś drukarkę sprzedał to by było na(usunięte przez administratora) Frajer jakiś co nie szanuje ludzi i szuka jeszcze akwizytora. Nie polecam mocny negatyw mocne słowa życzę rychłego bankructwa!

...

Zgadzam się z Antkiem. Firma Biurotech [usunięte przez moderatora] z Kalisza to kpina. Przez wyjazdy pracujesz po 18 godzin dziennie i to czasem 3 dni w tygodniu. Premii za to nie dostaniesz żadnej ani innego rozliczenia. (usunięte przez administratora) Oczywiście głupie odzywki oraz doprowadzanie do nerwowych i napiętych sytuacji. No i zwłaszcza szukanie dziury w całym gdy zbliża się dzień wypłaty. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Antek

(usunięte przez administratora) a o zarobkach nie wspominasz, kpina zarobki oraz wymogi z umowami do tego głupie odzywki. Polecam dla osób chcących mało zarabiać. Nie polecam iść na żadne warsztaty strata czasu i będziesz robić cały dzień (usunięte przez administratora). Pozdrawiam zatwardziałych w bojach

Zostaw opinię o Biurotech PHU Izabela Świadkowska - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biurotech PHU Izabela Świadkowska