Opinie o Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan w Gawrych Ruda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan w Gawrych Ruda

Dostawca Nowy wpis

Nie dawać nic na kredyt tym ludziom !! nie płacą za zamówione towary . ponad 2 lata proszę się o zapłacenie zaległych faktur ciągle płaczą ,że nie maja pieniędzy ,że może w maju jak będą (usunięte przez administratora) , potem ,że może w lipcu i tak cały czas (usunięte przez administratora) Nic dziwnego ,że nie mają klienteli z takim podejściem do interesu daleko nie zajdą .

Zdecydowałam się na podjęcie pracy w tym miejscu na okres wakacyjny. (Około 1,5 roku temu) Nie przepracowałam nawet 14 dni roboczych. Codziennie pracowałam tam po 11 godzin a traktowano mnie jak osobę żebrząca. Właścicielka i jej córka początkowo proponowały,, okrese próbny", gdzie stawka wynosiła 11 zł za godzinę. Każdego dnia pracy byłam miesza z błotem, a na każde pytanie, które zadawałam słyszałam tylko,, Więcej samodzielności! Jak ty tego możesz nie wiedzieć?! ", gdzie była to moja pierwsza praca i nie posiadłam wcześniejszgo doświadczenia. Teksty te pojawiły się już 2 dnia pracy, co według mnie jest nie na miejscu. Najbardziej przykre było znoszenie humorków właścicielki i poniżających tekstów. Wielokrotnie wyładowywano na mnie gniew (w sposób słowny) za coś co nie leżało w mojej kwestii. Najbardziej absurdala sytuacje miały miejsce, gdy coś przestało działać na kuchni lub coś zostało przypalone. Niejednokrotnie dostawałam do wykonania różnego typu prace, które nie należały do moich obowiązków. W momencie, gdy poinformowałam córkę właścicielki, że nie chcę kontynuować pracy w ich barze (?) i zwróciłam się z prośbą o wypłatę zarobionych pieniędzy usłyszałam:,, Ja sama mogę obsłużyć tą imprezę! Jesteś wcale nam niepotrzebna! Nie wypłacę Ci tych pieniędzy teraz, co ty sobie wyobrażasz?! ". Gdy finalnie doszło do zakończenia współpracy miałam problem z wypłaceniem należytej kwoty. Gdy dzwoniłam słyszałam, że dziś nie mają czasu/księgowa się nie rozliczyła jeszcze/ Oli nie ma (córki właścicieli). Wypłatę otrzymałam około miesiąc później. Jedynymi osobami, które zasługują na szacunek jest Pani Kasia (2 córka właścicielki), która zawsze chciała pomóc i nigdy nie wypowiedziała nieprzyjemnych słów w moja stronę. Drugą osobą jest Pani z Ukrainy pracująca na kuchni od dłuższego czasu, potrafiła podnieść na duchu i zawsze gotowała świetny rosół.

Każdy pracownik dostaje tak niskie wynagrodzenie? A ile wynoszą nadgodziny?

Były pracownik Nowy wpis
@Monika

Nie wiem jak jest aktualnie, ale za pracę na stanowisku barman/kelner (czyli pracę na zmywaku, wynoszeniu prania itp) w okresie próbnym jest 11zl za godzinę. Natomiast później niby 17/18. Jednak tam coś takiego jak nadgodziny nie ma, pracujesz do samego zamknięcia i uprzątnięcia.

Monika Nowy wpis

Jak to 11zl? Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa. Nie ma znaczenia czy to okres próbny czy nie, pieniądze powinny być zgodne z kodeksem pracy. Chyba że są premie, które wyrównują wynagrodzenie?

Były pracownik Nowy wpis
@Monika

Oczywiście, że nie ma premii. Wręcz przeciwnie, najchętniej za wszystko szefostwo ucinałoby pensję. Mi często mówili, że jak coś tam będzie źle zrobione, to ze odejmą mi godzinę z wypłaty, nawet za to, że wyrzuciłam worek do (usunięte przez administratora) chcieli mi potrącić pieniądze. O premiach nie było mowy.

Okropny stosunek pracodawcy do pracowników. Codzienne mieszanie z gó*nem za najmniejsze potknięcia czy niewiedzę. Na wszelkie pytania otrzymywałam odpowiedzi z wyrzutami, problemami. Ogromny chaos, nie ma określonych stanowisk, każdy zajmuje się WSZYTSKIM. Żadnych zasad BHP, zero szacunku do pracowników. Byliśmy traktowani gorzej niż psy. Zdarzyła się nawet sytuacja, że cały dzień pracowalam, od rana do wieczora, nie mialam ani chwili przerwy, nawet by coś zjeść. Pieniądze również smieszne. Wymyślają sobie okres próbny 11zl/h za harówkę. Często dostawałam wolne na ostatnią chwilę (na przykład, kiedy stałam juz na przystanku autobusowym, do którego musialam dojechać, bo autobus jechal tylko z placu M. Konopnickiej) albo w ostatniej chwili godizny mojej pracy były przekładane (np o 8 30, kiedy mialam na 9, dostawalam wiadomość, że jednak na 12), bo 'nie było dla mnie pracy'. Szkoda nerwow i psychiki. Z pieniędzmi również był oczywiście problem. Szefowa zarzekała się, że zadzwoni, oczywiste, że nie dostałam telefonu. Później miala pretensje, że dzwoniłam i sie upominalam o swoje należne. Gdy przyjechalam do biura po wypłatę, również dostalam ochrzan. Odradzam każdemu, kto chce zachować zdrowie psychiczne.

ryj

Omijać to miejsce z daleka. Nie polecam!

@ryj

Nie wiem co ci tam zrobili, ale jesteś biedny w rozum człowieku.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan na stanowisko POMOC KUCHENNA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Łukasz

Zarobki są tematem, który zawsze jest ciekawy dla potencjalnego pracownika. Pracujemy po to, aby być szczęśliwymi i dobrze zarabiać. Głęboko wierzę, że dzięki temu miejscu po prostu ustalę, ile można zarobić za pracę w tym kompleksie turystycznym. Kto będzie na tyle chętny, aby mi pomóc i odpowiedzieć? Dziękuję.

Iza

Jak duże są zarobki ?

gedik

Gośc, gdyby to byla prawda to forum by az wrzało od negatywnych wpisów, a tu mamy cisze, chyba jednak kasa jest na czas. Firma jest dobra jak słyszałem, gdy ktoś się przykłada do pracy to spokojnie 2500 złotych zarobi.

@gedik

No zarobi, przy całodziennej i codziennej pracy gorszej niż w kieracie. Tak jak było wspomniane wyżej, pracownicy obsługi to w większości osoby niepełnoletnie, które raczej idą tam i po tygodniu odchodzą, ciągła rotacja pracowników sprawia, że nie są w stanie opisać a może nawet im się nie chce tego robić co tam się dzieje ;)

To co tam się dzieje to po prostu aż żal opisywać. Szefowa bez szacunku tak do pracowników jak i klientów. Wieczny problem z wypłatą, o każdy grosz trzeba się upominać, wydzwaniać, szczególnie po zakończonej współpracy. Osoby niepełnoletnie są dopuszczane do sprzedaży alkoholu, ale przecież kto normalny i pełnoletni zechce tam dłuższy czas pracować, każdy w końcu się ogarnie, że tam gorzej niż w psychiatryku. Na czele z jej wysokość królową, która humorki miewa zmienne co godzinę, w zależności chyba od wiatru te miejsce pracy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora), wymaga się tylko i wyłącznie zaangażowania, niewiadomo jak ogromnego, a praca tam nie ma określonego stanowiska, bo robisz wszystko co ci każą i nawet kiedy tego nie potrafisz lub zaznaczysz że nie należy to do twoich obowiązków zostajesz zmieszany z błotem. Jedynym plusem jest to, że oferują dojazd, chociaż i to bywa problematyczne, gdyż królowa nie zna podstaw logistyki i spedycji a często nawet o pracownikach zapomina. Poza tym praca dla ludzi albo mocno uległych albo o stalowych nerwach, które skupiają się na swojej pracy i nie dają wciągać w dyskusje.

Tragedia!!!! Nie chcą wypłacać pieniedzy i są okropnymi ludźmi! Wyżej (usunięte przez administratora) niż d*pe mają a tak naprawde to zwykli wieśniacy! Nie polecam,nawet nie myslcie o pracy tam,o wypoczynku takze. Jedzenie jest okropne a standardy BHP nie sa przestrzegane prawidlowo

zniesmaczony pracownik

Praca tam, to była jedna z gorszych rzeczy w moim życiu. Szefostwo traktuje pracowników jak psy. Krzyki i uszczypliwe komentarze są na porządku dziennym. Wymyślają coś w rodzaju "dni próbnych" i bezpłatnych godzin, chociaż człowiek dwoi się i troi. Po zakończeniu współpracy usłyszałam coś, co zmroziło mi krew w żyłach- "ABSOLUTNIE nie dostaniesz ani grosza za swoją pracę!". Gdyby nie mój upór, nie zostałoby mi wypłacone zupełnie nic. Na koniec zostałam jeszcze zbesztana z błotem, przyszłam do biura po wypłatę, gdzie nagle zaatakowała mnie trójka szefostwa i ubliżała mi, a na koniec szefowa pożegnała mnie soczystym "ZJEŻDŻAJ", po prostu wieśniactwo. Okropni ludzie, okropny bałagan. Jak ktoś lubi bezpłatną i niewolniczą pracę, to zapraszam do "Jawora".

Przykro, ale jest prawdą co napisał pracownik. Właściciele nie tylko nie płacą pracownikom ale również dostawcom. Na każdym kroku oszustwo. Proponuję omijac tą firmę szerokim łukiem

Witam. Moja ogolna opinia o tym calym przedsiebiorstwie jest negatywna. Wszedzie panuje chaos. Jesli ktos chce isc tam do pracy to nie radze. Wymagaja szacunku do siebie i dobrego traktowania, a pracownikow traktuja gorzej niz psa. Strach ich o cokolwiek pytać bo niewiadomo o co tym razem się przyczepia. Najgorzej jest z wyplatami. Liczą godziny pracy i wychodzi o wiele mniej niz przepracujesz. Trzeba czekac, wydzwaniac parę razy bo sami nie zadzwonia. Na wyplate trzeba czekac od lilku tygodni do paru miesięcy nawet. Ogolnie nie polecam ani do wypoczynku ani do pracy.

admin

Znacie firmę Kompleks Turystyczny u Jawora s.c. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan - Gawrych Ruda

• Jak się pracuje w Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 40
    16-402 Gawrych Ruda