Opinie o Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan w Gawrych Ruda

counter
1 5 11 5 1
Iza Nowy wpis

Jak duże są zarobki ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

gedik

Gośc, gdyby to byla prawda to forum by az wrzało od negatywnych wpisów, a tu mamy cisze, chyba jednak kasa jest na czas. Firma jest dobra jak słyszałem, gdy ktoś się przykłada do pracy to spokojnie 2500 złotych zarobi.

1234 Nowy wpis
@gedik

No zarobi, przy całodziennej i codziennej pracy gorszej niż w kieracie. Tak jak było wspomniane wyżej, pracownicy obsługi to w większości osoby niepełnoletnie, które raczej idą tam i po tygodniu odchodzą, ciągła rotacja pracowników sprawia, że nie są w stanie opisać a może nawet im się nie chce tego robić co tam się dzieje ;)

Tak1Nie

1234 Nowy wpis

To co tam się dzieje to po prostu aż żal opisywać. Szefowa bez szacunku tak do pracowników jak i klientów. Wieczny problem z wypłatą, o każdy grosz trzeba się upominać, wydzwaniać, szczególnie po zakończonej współpracy. Osoby niepełnoletnie są dopuszczane do sprzedaży alkoholu, ale przecież kto normalny i pełnoletni zechce tam dłuższy czas pracować, każdy w końcu się ogarnie, że tam gorzej niż w psychiatryku. Na czele z jej wysokość królową, która humorki miewa zmienne co godzinę, w zależności chyba od wiatru te miejsce pracy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora), wymaga się tylko i wyłącznie zaangażowania, niewiadomo jak ogromnego, a praca tam nie ma określonego stanowiska, bo robisz wszystko co ci każą i nawet kiedy tego nie potrafisz lub zaznaczysz że nie należy to do twoich obowiązków zostajesz zmieszany z błotem. Jedynym plusem jest to, że oferują dojazd, chociaż i to bywa problematyczne, gdyż królowa nie zna podstaw logistyki i spedycji a często nawet o pracownikach zapomina. Poza tym praca dla ludzi albo mocno uległych albo o stalowych nerwach, które skupiają się na swojej pracy i nie dają wciągać w dyskusje.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kompleks Turystyczny u Jawora s.c.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

Tragedia!!!! Nie chcą wypłacać pieniedzy i są okropnymi ludźmi! Wyżej (usunięte przez administratora) niż d*pe mają a tak naprawde to zwykli wieśniacy! Nie polecam,nawet nie myslcie o pracy tam,o wypoczynku takze. Jedzenie jest okropne a standardy BHP nie sa przestrzegane prawidlowo

Tak5Nie

zniesmaczony pracownik

Praca tam, to była jedna z gorszych rzeczy w moim życiu. Szefostwo traktuje pracowników jak psy. Krzyki i uszczypliwe komentarze są na porządku dziennym. Wymyślają coś w rodzaju "dni próbnych" i bezpłatnych godzin, chociaż człowiek dwoi się i troi. Po zakończeniu współpracy usłyszałam coś, co zmroziło mi krew w żyłach- "ABSOLUTNIE nie dostaniesz ani grosza za swoją pracę!". Gdyby nie mój upór, nie zostałoby mi wypłacone zupełnie nic. Na koniec zostałam jeszcze zbesztana z błotem, przyszłam do biura po wypłatę, gdzie nagle zaatakowała mnie trójka szefostwa i ubliżała mi, a na koniec szefowa pożegnała mnie soczystym "ZJEŻDŻAJ", po prostu wieśniactwo. Okropni ludzie, okropny bałagan. Jak ktoś lubi bezpłatną i niewolniczą pracę, to zapraszam do "Jawora".

Tak11Nie
Gość

Przykro, ale jest prawdą co napisał pracownik. Właściciele nie tylko nie płacą pracownikom ale również dostawcom. Na każdym kroku oszustwo. Proponuję omijac tą firmę szerokim łukiem

TakNie

Witam. Moja ogolna opinia o tym calym przedsiebiorstwie jest negatywna. Wszedzie panuje chaos. Jesli ktos chce isc tam do pracy to nie radze. Wymagaja szacunku do siebie i dobrego traktowania, a pracownikow traktuja gorzej niz psa. Strach ich o cokolwiek pytać bo niewiadomo o co tym razem się przyczepia. Najgorzej jest z wyplatami. Liczą godziny pracy i wychodzi o wiele mniej niz przepracujesz. Trzeba czekac, wydzwaniac parę razy bo sami nie zadzwonia. Na wyplate trzeba czekac od lilku tygodni do paru miesięcy nawet. Ogolnie nie polecam ani do wypoczynku ani do pracy.

TakNie

Znacie firmę Kompleks Turystyczny u Jawora s.c. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleks Turystyczny U Jawora s.c. Jaworowski Wojciech Jaworowski Jan - Gawrych Ruda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad