GAMS s.c. Restauracja
counter
3 13 10 5 1
kao Nowy wpis

zawsze warto spróbować coś nowego@sarna. Przed podpisaniem, trzeba dobrze przeczytać umowę, zapytać w agencji o opinie poprzednich pracowników, którzy z niej korzystali. Dzisiaj do odważnych świat należy.

klient Nowy wpis

Tak ogólnie jak się wchodzi do baru -pierwsze wrażenie czasy komuny , połamane i byle jak naprawione w kilku kolorach drzwi , brudna posadzka brudne przedpotopowe sztucce i - sanepid na to przymyka oko Porcje jak dla niemowlaka a kierowniczka jak szerszeń odezwać się nie można , 2 kobiety młoda i starsza szczupła do rany przyłóż doradza co dobre co nie do jedzenia , a to się okazuje że i z Biedronki kartacze sprzedają w porcji 6 szt za 10 zł KPINA i ponoć takich dań jest więcej ODRADZAM wszystkim nawet tym najbardziej głodnym , jest to bar tani ale odrobinę smaku i podstawowej higieny chyba powinno się wymagać

mirek Nowy wpis

wlasnie wyskoczylem z puchy gdzie dowiedzialem sie o gamsie ze to knajpa dla recydywistow .byłem zamoczylem na biegu i serdecznie polecam .kazdy chlopak po odsiadce bedzie sie tam czul jak w sztumskim zk

darson Nowy wpis

sluchajcie polecam gams jak najbardziej dlka wszystkich chlopakow wyglodnialych po odpoczynku w zakladzie karnym .kazdy znajdzie tam cos dla siebie a s.. napewno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

sanba11

Imprezy są fajne tylko obskurny lokal wygląda jak tania speluna. Stoliki obdrapane, krzesła przedwojenne. Mało inicjatywy ze strony właściciela.

marcin

moim zdaniem imprezy tam do bani nie polecam i tyle

onaaa23

mi tam osobiscie imprezka w gamsie odpowiaada , ludzie sympatyczni itp.co do jedzienia sie nie wypowiem bo nie jadlam :P ale wyszalec sie to tam mozna :D:D i ogolnie jestem zadowolona ;) pozdrawiam

klientka

Zgadzam się jeżeli chodzi o sobotnie dancingi to jest bardzo fajnie, miła obsługa i fajny zespół. Mozna sie dobrze wyszaleć. Jeżeli chodzi o jedzenie to również bardzo smaczne szefowa potrafi doradzić i dobrać odpowiedni jadłospis. Wiadomo, że i tak każdemu się nie dogodzi.

klijentka2010

robia fajne imprezy dla ludzi w kazdym wieku bylam na kilku weselach i wszystko bylo super pretensje niech maja ci co zamawiaja za grosze jedzenie a potem skladaja wine ze bylo czegos malo .ile zamowisz tyle dostajesz tak jest wszedzie co do jedzenia to biora u nich powazne instytucje wiec sprawdzani sa przez senapid to po co kogos oskarzac chodze tam na wiele imprez i nie narzekam pozdrawiam cala zaloge

PROSTO I PRAWDA

JA BYM TAM NIGDY NIE JADŁ Z TEGO WZGLEDU BO WIEM CO TAM SIE DZIEJE ^^ KUPUJA RZETERMINOWANE MIESO WIDZIALEM NAWET ZIELONE PO 1ZL/KG KTORE POTEM KROJA NA GULASZ A WIEC NIE RADZIL BYM TAM JESC :(:(:(:( >PRACOWNIK

Zostaw merytoryczną opinię o GAMS s.c. Restauracja - Suwałki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

GAMS s.c. Restauracja