GAMS s.c. Restauracja

Suwałki

Opinie o GAMS s.c. Restauracja

Agnieszka

Jak GAMS s.c. Restauracja przedstawia się obecnie? @sanba11 pisałeś, że wystrój wnętrza lokalu nie przypadł Ci do gustu. Czy od tego czasu się coś zmieniło? Czy zmienił się wystrój?

kao

zawsze warto spróbować coś nowego@sarna. Przed podpisaniem, trzeba dobrze przeczytać umowę, zapytać w agencji o opinie poprzednich pracowników, którzy z niej korzystali. Dzisiaj do odważnych świat należy.

klient

Tak ogólnie jak się wchodzi do baru -pierwsze wrażenie czasy komuny , połamane i byle jak naprawione w kilku kolorach drzwi , brudna posadzka brudne przedpotopowe sztucce i - sanepid na to przymyka oko Porcje jak dla niemowlaka a kierowniczka jak szerszeń odezwać się nie można , 2 kobiety młoda i starsza szczupła do rany przyłóż doradza co dobre co nie do jedzenia , a to się okazuje że i z Biedronki kartacze sprzedają w porcji 6 szt za 10 zł KPINA i ponoć takich dań jest więcej ODRADZAM wszystkim nawet tym najbardziej głodnym , jest to bar tani ale odrobinę smaku i podstawowej higieny chyba powinno się wymagać

mirek

wlasnie wyskoczylem z puchy gdzie dowiedzialem sie o gamsie ze to knajpa dla recydywistow .byłem zamoczylem na biegu i serdecznie polecam .kazdy chlopak po odsiadce bedzie sie tam czul jak w sztumskim zk

darson

sluchajcie polecam gams jak najbardziej dlka wszystkich chlopakow wyglodnialych po odpoczynku w zakladzie karnym .kazdy znajdzie tam cos dla siebie a s.. napewno

sanba11

Imprezy są fajne tylko obskurny lokal wygląda jak tania speluna. Stoliki obdrapane, krzesła przedwojenne. Mało inicjatywy ze strony właściciela.

marcin

moim zdaniem imprezy tam do bani nie polecam i tyle

onaaa23

mi tam osobiscie imprezka w gamsie odpowiaada , ludzie sympatyczni itp.co do jedzienia sie nie wypowiem bo nie jadlam :P ale wyszalec sie to tam mozna :D:D i ogolnie jestem zadowolona ;) pozdrawiam

klientka

Zgadzam się jeżeli chodzi o sobotnie dancingi to jest bardzo fajnie, miła obsługa i fajny zespół. Mozna sie dobrze wyszaleć. Jeżeli chodzi o jedzenie to również bardzo smaczne szefowa potrafi doradzić i dobrać odpowiedni jadłospis. Wiadomo, że i tak każdemu się nie dogodzi.

klijentka2010

robia fajne imprezy dla ludzi w kazdym wieku bylam na kilku weselach i wszystko bylo super pretensje niech maja ci co zamawiaja za grosze jedzenie a potem skladaja wine ze bylo czegos malo .ile zamowisz tyle dostajesz tak jest wszedzie co do jedzenia to biora u nich powazne instytucje wiec sprawdzani sa przez senapid to po co kogos oskarzac chodze tam na wiele imprez i nie narzekam pozdrawiam cala zaloge

PROSTO I PRAWDA

JA BYM TAM NIGDY NIE JADŁ Z TEGO WZGLEDU BO WIEM CO TAM SIE DZIEJE ^^ KUPUJA RZETERMINOWANE MIESO WIDZIALEM NAWET ZIELONE PO 1ZL/KG KTORE POTEM KROJA NA GULASZ A WIEC NIE RADZIL BYM TAM JESC :(:(:(:( >PRACOWNIK

Zostaw opinię o GAMS s.c. Restauracja - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAMS s.c. Restauracja