Opinie o Exertus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Exertus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Exertus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exertus Sp. z o.o. w Warszawa

jajakobyły Nowy wpis

Firma Exertus i jej wspólnicy powinna być przedmiotem postępowania prokuratorskiego. W sumie bez obiektywnych powodów skrzywdziła wiele znanych mi osób, dobrych i uczciwych fachowców. Dobry rynek, sensowni klienci, sensowne procesy i programy. Potężne zaniedbania. Wspólnicy się aktualnie ukrywają a szefowa bryluje w YT jako Mądra Babcia. (usunięte przez administratora)

Agata

@Też trener, wykonawca, @Trener czyli byliście zatrudnieni w Exertus Sp. z o.o.? Jeżeli firma jest ścigana przez komornika tzn. że Wam też nie płaciła? Nic się od kwietnia nie zmieniło? Czy firma nie uregulowała tego? Najlepiej gdyby aktualni pracownicy powiedzieli, co się dzieje tam teraz.

Kika Nowy wpis
@Agata

Niestety, ten niby pracodawca nie wypłaca wynagrodzeń albo płaci częściowo ( po 500 zł ). Zalega pracownikom bardzo duże kwoty. Mało tego nie chce pracownikom wydać świadectwa pracy, bo nie opłacił podobno biura księgowego. Zapomniał tylko biedak, że biuro księgowe nie ma podstaw do wystawiania świadectw, tylko on jako pracodawca tyle że on tego nie umie zrobić ( śmiech na sali ). Omijajcie tą firmę z daleka.

Jot. Nowy wpis
@Kika

To co się teraz tam dzieje to jest jedna wielka kpina. Usprawiedliwiają się "sezonem ogórkowym" w sytuacjach gdy nie mają pieniędzy na wynagrodzenia. Do tej pory zalegają z wypłatami od kwietnia a kwoty zaległości sięgają już wielu tysięcy złotych. Nie płacą pracownikom, trenerom oraz firmom podwykonawczym. Ostatnio weszli w dodatkowy biznes książeczek edukacyjnych. Liczą, że dzięki temu odbiją się od dna. Ale tylko debil kupi książeczkę z filcu za 150 zł.

Każda firma powinna brać przykład ze sposobu zarządzania ludźmi jaki jest kreowany w tej firmie. Nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym, uczciwym i przyjaznym podejściem do współpracownika. Bardzo polecam.

prawdziwy były pracownik Nowy wpis
@były pracownik

Gdy patrzę na tę radosną wypowiedź, to mam wrażenie, że to sam właściciel usiłował popisać się kreatywnością. Szanowny "były pracowniku" , jedyne z czym mogę się zgodzić to "przyjazne podejście". W tej firmie w przyjazny sposób, we wspaniałej atmosferze i z uśmiechem na ustach łamie się podstawowe prawa pracownicze. Ogromne opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń, płacenie w częściach (dokładnie jak napisała Kika - po 500 zł), miesiącami nieuregulowany ZUS i braki w dokumentacji, brak RMUA, duże problemy z uzyskaniem świadectwa pracy i PIT-u na czas nie świadczą ani o profesjonalizmie, ani o uczciwości. Jest to patologia, która w firmie Exerus (Group) stała się normą. PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Trener

Warto zwrócić uwagę, iż działają 2 siostrzane spółki Exertus sp. z o.o. i Exertus Group sp. z o.o. prowadzone przez te same osoby. Przeciwko firmie Exertus sp. z o.o. prowadzonych jest kilka egzekucji komorniczych (zresztą z marnym skutkiem). Właściciele postanowili otworzyć drugą spółkę, wiadomo w jaki celu (żeby utrudnić spłacenie długów). Czy warto współpracować z tą firmą? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exertus Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ok

Może jednak wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Chętnie byym się załapał, bo dbają o stabilne warunki pracy jak i o dobre stawki.

Też trener, wykonawca
@ok

Przecież widzisz, że o wynagrodzenie lepiej pytać komorników ściągających od nich zaległe płatności. Lepiej wyjdziesz, gdy znajdziesz inne możliwości zarudnienia.

A_LAS

Mam wyrok Sądu Rejonowego i do tej pory (a niedługo miną 2 lata) Exertus nie zapłacił mi mojego wynagrodzenia, więc jest prawdą to co piszę. Sprawa aktualnie jest u komornika. Zamierzam również wpisać ich do BIG_u. Proszę zatem nie pisać, że wszystko jest na swoim miejscu. Osądzam firmę na podstawie mojego doświadczenia i stanowczo odradzam jakąkolwiek z nimi wspólpracę.

A_LAS

Bardzo nieuczciwy kontrahent. We wrześniu 2014 r. wykonywałam dla Exertus sp. z o.o. zlecenie, do tej pory nie otrzymałam połowy mojego wynagrodzenia. Oczywiście wygrałam z nimi sprawę w Sądzie Rejonowym. Po uzyskaniu tytułu wykonawczego 3 miesiące temu przekazałam sprawę do komornika, niestety również i w moim przypadku egzekucja idzie bardzo wolno. Zdecydowanie odradzam Państwu jakąkolwiek współpracę z tą Firmą.

Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Firma zachowuje się jak typowy dłużnik. Mija termin płatności a firma i z nią ludzie jakby zapadali się pod ziemię. Brak odpowiedzi na maile, nie odebrane telefony. Sprawę należy kierować jak najszybciej do windykacji. Żadne próby nawiązania kontaktu nie przynoszą rezultatu. Omijać szerokim łukiem!

klatka

Firma, która szkoli ludzi jak zarządzać zespołem, a właściciele sami popełniają podstawowy błąd - nie wypłacają pensji w terminie, zalegają z wypłatą byłym pracownikom. Niestety, ale nie polecam.

Uważajcie na tę firmę, nie płacą faktur za wykonane usługi, kontakt się urywa nie odbierają telefonów, nie odpisują na korespondencję, zwykli oszuści i złodzieje.

Tak się składa, że firma Exertus zalega mi z płatnościami. Dwa lata temu wynajmowała u nas sale konferencyjne oraz catering na szkolenia. Do dzisiejszego dnia nie otrzymaliśmy zapłaty. Więcej: wpisaliśmy ich do BIG-u, wygraliśmy z nimi sprawę i komornik ściąga należność, ale bardzo wolno to idzie. Nie polecam współpracy.

Jacek

Mi zalega ponad 20 tys. zł. Znanym mi trenerom po kilka tys. Trener.

ddd

użytkowniku"iga", masz niepełne informacje. jeśli jesteś związana z firmą, to wiesz komu zalega.

hshs

Firma Exertus jest absolutnie nierzetelna. Oszukuje i nie płaci. zalega potężne pieniądze. Marketing zamawia imprezy, a póxniej nie odbiera telefonu, ma w doopie wykonawcę. Żałosne. Nie dajcie się oszukać.

iga
@hshs

chciałabym zapytać wobec kogo są nieuczciwi? Czy mówimy o firmie Exertus Sp z o.o. zajmującą się szkoleniami? Czy nie płacą trenerom? Z tego co wiem nie maja działu marketingu wiec wpis jest nie czytelny.

EXERTUS DŁUŹNIK

Exertus to typowy DŁUŻNIK!!!! Nie płaci swoich zobowiązań. Nie odbiera telefonów nie odpowiada na wezwania do zapłaty. Paradoksem jest fakt, że szkolą elity polskich firm.

aaa

chyba na 1+

beatrycze

Tak, ja się też podzielę. Firma nie płaci ani swoim współpracownikom ani kontrahentom. Byłym pracownikom zalega z wynagrodzeniem.

podzielę, pracodawca na 5+

Zostaw merytoryczną opinię o Exertus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Exertus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exertus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Exertus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nowoberestecka 16 lok. 2A
    02-204 Warszawa