Opinie o Rest Hotel w Mory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rest Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rest Hotel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rest Hotel w Mory

Bogdan Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera pracy! Elastyczne godziny, zarobki powyżej średniej

Kacper Nowy wpis

Nie szukają recepcjonisty do hotelu?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Janek Nowy wpis

Rekrutacja bardzo sprawna, szybciutko

Honorata Nowy wpis

Super atmosfera pracy, wolne noce, elastyczny czas pracy, dobry hajs

Kucharz

Miła rozmowa z managerem gastronomii odnośnie warunków pracy, oczekiwań, jedno pokazowe danie. Wszystko to przy doskonałej kawce.

Kucharz nie ma bezpośrednio kontaktu z pracownikami, więc nie było pytań o języki. Bardziej interesują kwalifikacje, doświadczenie, książeczka sanepid...

logo firmy Inżynier Serwisu
Mory
GRUPA KDM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zainteresowana

Tak rzadko zaglądacie na forum, czy jest jakiś powód?

Ulla

Więcej managerów niż kelnerek.Czlowiek który chce byc szanowany ,z dala od tego miejsca!.

kuwejt

Hej, a czy recepcjonista tutaj ma szansę na jakieś premie np. poprzez sprzedawanie wycieczek?

jasta

pracowałam tam jako pokojowa szef zwalnia po miesiącu i następna pracuje się tam jak na lotnisku niewiesz kiedy wylecisz pokoje były brudne zapuszczone siedziałyśmy we dwie z koleżanka na kolanach jak psy tego nikt nie widział widza tylko co chca menadzerki ok. ale co niektóre bo niektóre nosy zadarte maja do góry nie polecam na same święta zostałam bez pracy on ma to w nosie juz puścił ogłoszenie nastepna przyjdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Rest Hotel - Mory

• Jak się pracuje w Rest Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Rest Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rest Hotel?

Kandydaci do pracy w Rest Hotel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rest Hotel