Rest Hotel

Mory

Opinie o Rest Hotel

kuwejt

Hej, a czy recepcjonista tutaj ma szansę na jakieś premie np. poprzez sprzedawanie wycieczek?

jasta

pracowałam tam jako pokojowa szef zwalnia po miesiącu i następna pracuje się tam jak na lotnisku niewiesz kiedy wylecisz pokoje były brudne zapuszczone siedziałyśmy we dwie z koleżanka na kolanach jak psy tego nikt nie widział widza tylko co chca menadzerki ok. ale co niektóre bo niektóre nosy zadarte maja do góry nie polecam na same święta zostałam bez pracy on ma to w nosie juz puścił ogłoszenie nastepna przyjdzie

Zostaw opinię o Rest Hotel - Mory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rest Hotel