Miodosytnia Na Kazimierzu Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Miodosytnia Na Kazimierzu Sp. z o.o.

merida

Zarobki są na żenującym poziomie, albo brak umowy albo zlecenie, z resztą rotacja na recepcji o czymś świadczy. Chora atmosfera, totalne bezkrólewie, nikt się na niczym nie zna. Nie ma managera, a właścicielka skąpa do granic możliwości, zdaje sobie sprawę z syfu panującego w tym miejscu, a mimo to dalej naciąga ludzi (klimatyzację "zakłada" już czwarty rok!). Niezrównoważona osoba, ataki furii bez ostrzeżenia. Recepcja robi WSZYSTKO za jakieś marne grosze. Polecam poczytać sobie opinie o tym miejscu na różnych portalach rezerwacyjnych. DNO I WODOROSTY.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Miodosytnia Na Kazimierzu Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Miodosytnia Na Kazimierzu Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miodosytnia Na Kazimierzu Sp. z o.o.