Optyk Rozmus
counter
3 5 6 5 1
SWD Nowy wpis

Niestety bardzo jestem zawiedziony usługami. Zła diagnoza, bardzo słabej jakości szkła mimo zakupu szkieł z najwyższej półki. Parę razy poprawiano mi szkła, bo okazały się za mocne... Brak możliwości zwrotu gotówki za oprawki i szkła!!!

Piotr Nowy wpis

Może wiecie cos w temacie pracy w salonie? Czy potrzebują kogoś?

Asia Nowy wpis

Bardzo dobry optyk. Spory wybór oprawek, można coś dobrać w swoim stylu. Profesjonalne badanie wzroku, szybka ,,diagnoza" dobrze dobrane szkła pod wadę.

Szymon Nowy wpis

Świetny optyk! Bardzo duży wybór szkieł i oprawek w przystępnej cenie. Obsługa na rewelacyjnym poziomie, zarówno pod względem kontaktu z klientem jak i wiedzy dotyczącej swoich produktów i oczu. Serdecznie polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jowita

Dobry optyk, obsługa mega specjalistyczna, darmowe badanie wzroku. Znakomicie dobrane okularki ;)

Optyk Rozmus w mieście Pszczyna wciąż nie ma tutaj żadnej opinii, a wiele osób zastanawia się nad podjęciem zatrudnienia w tej firmie. Napisz co myślisz o tym pracodawcy, twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Optyk Rozmus - Pszczyna

Optyk Rozmus